Acquia Review 2020 – Kullanıcılar Neden Nefret Ediyor

Acquia-mineAcquia gayet iyi, ama gayet iyi değil. Acquia iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata hosting daha kaliteli alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Acquia, Drupal için özel olarak optimize edilmiş, geliştirici dostu bir bulut barındırma platformudur. Çözümleri arasında Drupal web siteleri için güvenli ve ölçeklenebilir bulut barındırma, kişiselleştirme ve müşteri yolculuğu düzenleme, çoklu site yönetimi, dijital varlık yönetimi ve çok daha fazlası yer alıyor. 3000’den fazla müşteriye hizmet verdiler ve şu anda 11700’den fazla web sitesine ev sahipliği yaptılar. Merkezi Boston’da olmasına rağmen dünyanın dört bir yanında ofisleri var.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Acquia’nın uzmanlığı, açık kaynaklı Drupal içerik yönetimi çerçevesinden yararlandıkları gerçeğine odaklanmıştır. Onları özellikle müşteri tabanlarına çekici kılan şey, rakiplerinin çoğundan farklı olarak, müşterilerin önceden hazırlanmış paketleri satın almak yerine kaynakları ve özellikleri tek tek satın alabilmeleridir. Bu şekilde kullanmayacağınız özellikler için ödeme yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Acquia’nın özel çözümleri arasında, Drupal 8 projelerinin geliştirme sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir başlangıç ​​kiti olan Acquia Lightning yer alıyor. Kitin modül seçim ve yapılandırma sürecinin yanı sıra medya kullanımı, düzen, iş akışı ve önizlemelere odaklanan araçlarla geliştiriciler ve pazarlamacılar, mükemmel kullanıcı deneyimleri için hızlı ve kolay bir web sitesi tasarlayabilir. Başlangıç ​​kitini kullanarak, bir AMD ürün dağıtım ekibi öngörülen dört aylık geliştirme zaman diliminden dört hafta bile kesildi.

Acquia-özellikler

Acquia ayrıca, e-ticaret web sitesi sahipleri için, büyük işlem hacimlerini, trafikteki dalgalanmaları ve kapsamlı ürün kataloglarını kolayca barındıracak şekilde ölçeklendirilebilen bir PCI DSS uyumlu çözüm sunar. Ayrıca, çeşitli e-ticaret yöneticilerini çeşitli içerik, ticaret ve kullanıcı arayüzlerini entegre etmek için kullanabilir ve müşterilerinize birçok farklı yazılımı yamalamak yerine tek bir sistem üzerinden sorunsuz deneyimler sunmanıza olanak tanır..

Fiyatlandırma ve Destek

Acquia’nın çözümleri bu kadar spesifik olduğu için, temel bir web sitesi kurmak isteyen kişi veya küçük işletme sahiplerinden ziyade, kurumsal düzeydeki müşterilere ve devlet kurumlarına daha fazla hitap etme eğilimindedirler. Sundukları kalite ve önemli sayıda katma değer özelliği göz önüne alındığında, fiyatları da yüksek seviyede olabilir. Fiyatlarını her müşteriye ayrı ayrı sunarlar, bu nedenle daha ayrıntılı teklifler istemek için onlarla iletişime geçmeniz gerekir..

Acquia, 800’den fazla kişiden oluşan bir destek ekibinin personeli olan 7/24 çevrimiçi sohbet yoluyla destek sunar. Benim durumumda, çok misafirperver ve kapsamlı müşteri hizmeti sunmak. Platformlarından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini biliyorlar, bu yüzden onları seçerseniz, uzmanlıklarından en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun..

Acquia’nın maliyeti nedir? Acquia, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Acquia planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Acquia size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Acquia’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Acquia’nın müşteri desteği ne kadar iyi? Acquia en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Acquia’nın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Acquia rekabete nasıl uyuyor??

Acquia mükemmel bir barındırma sağlayıcısı olsa da, özellikle Drupal için optimize edilmiş çözümler arayan geliştiriciler ve büyük şirketler için uygundur. Gerekli programlama ve Drupal bilgisine sahip olmayan yeni başlayanlar Acquia’yı ihtiyaçlarına uygun bulamayabilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

  • Bireyselleştirilmiş yaklaşım
  • Birinci sınıf ve uzman kadroya sahip destek ekibi
  • Çok sayıda modern Drupal çözümü
  • Güvenli ve geliştirici dostu

Eksileri

  • Yeni başlayanlar için değil
  • Fiyatlar yüksek tarafta
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me