Altus Host Review 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: AltusHost ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


AltusHost, 2008 yılından bu yana en iyi yönetilen web barındırma hizmeti olarak tanınmak için yarışıyor. Kaliteli müşteri hizmetleri, çalışma süresi ve rekabetçi fiyatlara odaklanıyorlar. AltusHost, Hollanda, Bulgaristan ve İsveç’teki veri merkezleri ile piyasadaki en hızlı sunuculara ve Avrupa’da güçlü bir varlığa sahiptir. AltusHost bugüne kadar 10.000’den fazla memnun müşteriye hizmet verdi.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Rakiplerinin çoğunun aksine, AltusHost büyük sağlayıcılardan donanım kiralamaz veya satmaz. Tam kontrol altında olduklarından ve her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için kendi teknolojilerini kullanmayı tercih ediyorlar. Bu, ürünlerine ve kullanıcılarına mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunmak için hizmetlerini en iyi şekilde nasıl ayarlayabileceklerine dair iyi bir anlayışa sahip oldukları için onlara pazarda benzersiz bir avantaj sağlar..

Kurumsal düzeyde müşteriler için temel olarak ayrılmış sunucu paketlerine odaklanırken, küçük şirketler ve bireyler için bir dizi planınız var. Yeni başlayanlar için, giriş seviyesi cPanel paylaşılan barındırma planı küçük ve orta ölçekli işletmelere aşağıdakileri sunar:

 • 10 GB SSD depolama
 • Sınırsız bant genişliği
 • 5 barındırılan eklenti etki alanı
 • Otomatik günlük yedeklemeler
 • SSL sertifikası
 • 300’den fazla mevcut uygulama ile softaculous uygulama yükleyici

Ayrıca ücretsiz bir web sitesi taşıma hizmeti ve bir web sitesi oluşturucu, ikisi de giriş seviyesi bir pakete hoş dokunuşlardı.

Ne onların paylaşılan barındırma hizmeti hakkında en çok takdir, ancak en temel paketle bile gelen performans ve destek seviyesi. Her kullanıcı hesabı bir LiteSpeed ​​Web Sunucusu kurulumu, ki bunu sağlayan sunucular birkaç kat daha hızlı çalışır diğer çoğu sağlayıcının spor yaptığı tipik Apache Web Sunucusu kurulumlarından daha iyi. Ayrıca, onların CloudLinux işletim sistemi birçok kaynak ayırma sorununu ortadan kaldırır tipik bir Linux paylaşımlı barındırma işletim sisteminin sahip olacağı için, paylaşılan bir barındırma hesabında bile, aynı sunucudaki diğer web siteleri trafik dalgalanması olduğunda web sitenizin performansı isabet etmez.

AltusHost, paylaşılan barındırma planlarını aşan ancak henüz özel sunucuların sağlayacağı performans düzeyini gerektirmeyen işletmeler için VPS barındırma paketleri de sunmaktadır. Bunlar VPS paketleri tamamen yönetilir, seçeneği ile İşletim sistemi olarak Windows veya Linux. Ayrıca, AltusHost VPS hosting paketleri ile sanal sunucularınıza tam root erişimi, ve sen de yapabilirsin güç panelinizi uzaktan yeniden başlatın müşteri desteğine başvurmadan.

Fiyatlandırma ve Destek

AltusHost her türlü ihtiyaç ve bütçe için farklı web hosting planları sunmaktadır. Planları tamamen özelleştirilebilir ve mükemmel bir Paylaşımlı barındırma planları için 45 günlük para iade garantisi (endüstri standardından% 50 daha fazla).

Altus Host

AltusHost hakkında gerçekten sevdiğim şey, VPS’nizi herhangi bir zamanda yükseltmek veya düşürmek için süper kolay – diğer barındırma sağlayıcılarıyla nadiren bulunan bir özellik. Gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şey için ödeme yaptığınızı fark ederseniz, özelliği kaldırabilirsiniz. Yükseltme yapabildiğiniz kadar kolaydır istediğiniz zaman dikey olarak ölçeklendirin. Artı, AltusHost bir VPS planları için 14 günlük risksiz para iade garantisi, Yine bir başka Endüstride nadir bulunan özellik.

AltusHost’un destek kanallarının çoğuna, yalnızca canlı sohbet ve destek bilet sistemlerini içeren oturum açtıktan sonra erişilebilir. Artı tarafı, destek biletlerine oldukça hızlı bir şekilde yanıt vermeleridir – onlarla iletişim kurduğumda, birkaç saat içinde bir yanıt aldım. Müşteri olmayanlar e-postalarına 24 saat içinde, ancak yalnızca çalışma haftasında yanıt alacaklar.
Altus Host’un maliyeti nedir? Altus Host 6 ila 17 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Altus Host planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Altus Host daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Altus Host’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Altus Host’un müşteri desteği ne kadar iyi? Altus Host en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Altus Host’un radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Altus Host rakiplerle nasıl eşleşiyor?

AltusHost, işletmelerin web hosting paketlerini ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda düzenlemelerine olanak tanır. AltusHost, sektörün öncülerinden biri olmasa da, zengin özelliklere sahip, yüksek performanslı web barındırma arayanlar için kesinlikle sağlam bir seçimdir..

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • VPS’yi kolayca yükseltin veya düşürün
 • VPS için 14 günlük para iade garantisi
 • Paylaşımlı hosting için 45 günlük para iade garantisi
 • Mükemmel sunucu performansı ve web sitesi yükleme hızları

Eksileri

 • En hızlı destek yalnızca müşteriler için geçerlidir
 • Yalnızca Avrupa’daki veri merkezleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me