Arsys İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

Arsys


1996 yılında kurulan, ödüllü İspanyol hosting sağlayıcısı Arsys’in 260.000’den fazla müşterisi, 300+ çalışanı ve 1.5 milyon aktif hizmeti var. 2013 yılından bu yana Arsys, United Internet AG’nin bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

Arsys tarafından sunulan barındırma hizmetleri dizisi, paylaşılan barındırma, WordPress barındırma, bulut barındırma, VPS ve özel hizmetler ile etki alanı kaydı, SSL, e-posta, pazarlama ve yedekleme hizmetleri gibi ilgili hizmetleri içerir.

Bu ana bilgisayarın şık web sitesi, sağlayıcının ürünleri ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. İngilizce, İspanyolca ve Portekizce olarak mevcuttur ve tüm fiyatlar Euro cinsinden görüntülenir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Arsys satıyor üç paylaşılan barındırma planı, ilk ikisi için uygun Windows ve Linux. Bazıları paylaşılan barındırma temel özellikleri şunlardır:

 • Özel kontrol paneli
 • PHP, Perl, Python ve Ruby on Rails
 • Ücretsiz alan adı
 • DNS yönetimi
 • Ücretsiz SSL sertifikası (ilk iki planla birlikte)
 • Sınırsız bant genişliği
 • SSD depolama
 • E-posta filtresi
 • MySQL ve MS SQL desteği
 • MIME türleri
 • ASP ve ASP.NET desteği

En düşük “Profesyonel” plan, kişisel bir web sitesi, blog veya küçük işletmeler için fazlasıyla yeterli olan 10 GB disk alanı sağlar. Daha yoğun web siteleri için, “Gelişmiş” planı 60 GB disk alanı (birden çok yoğun trafikli web sitesi çalıştırmak için yeterlidir) sağlar ve “Sınırsız” paket sınırsız web alanı sağlar. SSD depolama geleneksel sürücülerden daha yüksek okuma / yazma hızları ve daha fazla güvenilirlik sunar.

Paylaşılan barındırma planları şunları içerir: ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL (ilk iki planla birlikte). Ancak, bir site oluşturucusunun veya uygulama yükleyicisinin kanıtını bulamamaktan hayal kırıklığı.

Paylaşılan barındırma ihtiyaçlarınız için yeterli değilse, bunun yerine bir sanal sunucu seçebilirsiniz. Windows ve Linux VPS paketleri 40 GB – 100 GB disk alanı, sınırsız aylık trafik, en fazla dört CPU ve 8 GB’a kadar RAM sağlar. Yapabilirsin sunucu konumunuzu seçin (İspanya veya ABD) Hipervizör VMWare üzerinden sunucu Plesk Onyx Kontrol Paneli.

Fiyatlandırma ve Destek

İspanyol barındırma sağlayıcılarıyla ve sağlanan özelliklerle karşılaştırıldığında Arsys’in fiyatlar uygun fiyattan pahalıya değişir. Ama unutmayın ki çoğu alanla birlikte ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL. Banka havalesi veya kredi / banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. 30-gün para iade garantisi bunun sizin için doğru ev sahibi olup olmadığına karar vermek için bir ay verir. Bu kötü bir şey olmayabilir çünkü fark ettim olumsuz kullanıcı deneyimlerinin bazı raporları.

Müşteri destek ekibine e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Satış öncesi destek deneyimim karışıktı; canlı sohbet aracısı bazı sorularıma cevap verdi ancak sohbeti erken sona erdirdi:

Arsys

Kendi kendine destek için bir kapsamlı Yardım Merkezi çok sayıda öğretici içeren.

Arsys’in maliyeti nedir? Arsys 3 $ ‘dan 6 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Arsys planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Arsys daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Arsys’in bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Arsys’in müşteri desteği ne kadar iyi? Arsys en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Arsys’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Arsys rekabete nasıl uyuyor??

Arsys, nispeten makul fiyatlarla tatmin edici SSD depolama ile bir dizi barındırma çözümü sunar. Bazı iyi freebies ve cömert bir geri ödeme politikası alıyorsunuz, ancak satış öncesi desteğin biraz iyileştirilmesi gerektiğini hissediyorum.

Artıları

 • Geniş hosting seçenekleri
 • SSD depolama
 • Ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Site oluşturucu veya uygulama yükleyici yok
 • Giriş düzeyinde barındırma ile ücretsiz SSL yok

Çok çeşitli Windows ve Linux barındırma çözümleri için Arsys’i ziyaret edin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me