Benim VPS Host İnceleme 2020 – Buna değer mi?

myvpshost anaLinkedIn sayfasına göre, My VPS Host 2015 yılında kuruldu. Adı “VPS” olmasına rağmen, şirket Sanal Özel Sunuculardan daha fazlasını sunuyor; ayrıca web hosting, bayi hosting ve özel sunucular alabilirsiniz. Web sitesi İngilizce olarak mevcuttur.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

VPS Ana Bilgisayarım

VPS Ana Makinemde Linux, Windows, Business ve WordPress planları da dahil olmak üzere bir dizi web barındırma planı var. Müşteriler aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma
 • Otomatik yedeklemeler
 • Bazı planlarda ücretsiz SSL
 • Hesap başına sınırsız alan adı
 • Bazı planlarda sınırsız bant genişliği

Bir geliştiriciyseniz ve VPS Ana Bilgisayarım’ın web siteniz için kullanmak istediğiniz programlama dilini destekleyip desteklemediğini merak ediyorsanız, bu bilgiyi burada bulabilirsiniz. Bu şirket PHP, Python, ASP.NET, ASP ve Perl’i desteklemektedir. Ayrıca, MySQL veritabanları sağlar ve Git ve SVN dahil depolara kolay bağlantıları destekler, böylece kodunuzdaki değişiklikleri kontrol panelinizden kolayca izleyebilirsiniz.

Kontrol panellerinden bahsetmişken, bu şirketin iki kolay kullanım ve harika kontrol paneli sunduğunu bilmek harika; cPanel ve Plesk. Bu panellerin hangisini kullandığınız işletim sistemine bağlı olacaktır.

Şirket Linux ve Windows işletim sistemi sunuyor. Windows üzerindeki müşteriler, kontrol paneli bu işletim sistemini desteklemediğinden cPanel kullanamaz. Ancak, Linux müşterileri bunu kullanabilir. Hangi kontrol paneline sahip olursanız olun, iyi olmalısınız çünkü her ikisi de şu anda mevcut olan en iyi iki kontrol paneli ve hatta yeni başlayanlar için bile sezgisel.

Ayrıca, WordPress planları var. Bu içerik yönetim sistemi, diğerlerinin aksine, web siteleri oluşturmak için çok fazla seçenek sunar. Tek bir HTML satırını bile nasıl yazacağınızı bilmiyorsanız, tatlı bir görsel düzenleyiciyle duyarlı bir web sitesi oluşturmak için Elementor gibi eklentileri kullanabilirsiniz. Web sitenizi hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirmek için PHP ve diğer desteklenen dilleri de kullanabilirsiniz.

VPS Ana Bilgisayarım, hızlı kurulum yapabilmeniz için önceden yüklenmiş eklenti ve şablon işlevleri sunar. Ayrıca, otomatik uygulama güncellemeleri vardır. WordPress’in yanı sıra, bu şirket Joomla !, Drupal, Magento, CodeIgniter, Concrete5, Prestashop ve Rails’i de destekliyor.

Bu satıcı sadece web sitesi geliştirme araçları ile ilgili değildir; güvenliğe de dikkat eder. Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırılarına karşı koruma vardır ve müşterilerini izinsiz girişlere karşı korur. Ayrıca, 30 gün boyunca uzak bir yerde saklanan yedekler şeklinde veri koruması olan müşterilere yardımcı olur. Gerektiğinde kendinizinkini kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

VPS Ana Bilgisayarım

VPS Ana Makinem düşük fiyatlı hosting planları sunuyor. Kendilerine sağlanan özellikler için oldukça ucuzlar, ancak planları için gösterdiği fiyatların sadece üç yıllık bir abonelik için geçerli olduğunu unutmayın. Abonelik planı ne kadar kısa olursa, barındırma için harcadığınız para da o kadar fazla olur. Bununla birlikte, şirket fahiş ücret talep etmiyor.

Ancak fark ettiğim birkaç sorun vardı. Başlangıç ​​olarak, İş planları satın almak için hiçbir yere bağlanmaz. Daha sonra mağazayı kontrol ettim ama onları da bulamadım. Windows paylaşımlı barındırma planları, Windows paylaşımlı barındırma sayfasındaki bağlantı aracılığıyla değil, doğrudan mağaza / sepet alanından sipariş edilmelidir..

Ayrıca, tüm web barındırma sayfalarında bahsettiği “ücretsiz etki alanı” yok gibi görünüyor. Bir Linux ve Windows planı sipariş etmeye çalıştığımda, alan adı kaydının fiyatı sepetime eklendi.

Daha olumlu bir notta, PayPal, banka havalesi ve Instamojo ile ödeme yapabilirsiniz ve para iade garantisi alma hakkınız vardır..

VPS ve özel sunucu planları da olduğunu unutmayın. Fiyatlar aldığınız için makul, bu nedenle sunucu ortamınızın daha fazla özelliğine veya kontrolüne ihtiyacınız varsa, bunlar sizin için en iyisi olabilir.

Müşteri desteğine e-posta, bilet, bilgi tabanı ve canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir. Denedim, ancak canlı sohbet yoluyla bir temsilciye bağlanamadım, bu yüzden bir e-posta gönderdim, ancak bir aydan fazla bir süre sonra bile bir cevap alamadım.

VPS Sunucum yarışmayla nasıl eşleşiyor??

VPS Ana Bilgisayarım birçok insan için buna değebilir. Fiyatları ucuz ve tüm web hosting planlarında para iade garantisi var. Hala ikna olmadıysanız, bir plan alabilir ve sizin için işe yaramıyorsa paranızı geri alın.

Artıları

 • Birçok planda birden fazla alanı destekler
 • DDoS ve izinsiz giriş koruması
 • CPanel ve Plesk sağlar
 • Barındırma konusunda düşük fiyatlar sunar

Eksileri

 • Belirtilmesine rağmen ücretsiz alan adı yok
 • Bir web sitesi oluşturucu sunmuyor

My VPS Host’da düşük maliyetli hosting alın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me