Blacknight Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

İrlanda merkezli Blacknight, 15 yılı aşkın deneyime sahip ödüllü bir barındırma hizmetidir. Şirket, etki alanı kayıt hizmetlerine ek olarak esnek Windows ve Linux tabanlı barındırma planları da sunmaktadır. Veri merkezleri Carlow ve Dublin’de bulunmaktadır.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Blacknight’ın barındırma planları çok sayıda özellik ile birlikte gelir. Hem Linux hem de Windows paketleri aşağıdakileri sunar:

 • Kontrol paneli erişimi
 • SSL sertifikaları
 • Ücretsiz DNS yönetimi
 • MySQL
 • BaseKit site oluşturucu
 • Gelişmiş yedekleme
 • 7/24 destek

Basit bir site oluşturmak istiyorsanız, siteyi Basekit site oluşturucu. Sayfa oluşturmanıza, metin eklemenize, görüntüleri yerleştirmenize ve biçimlendirmenize olanak tanıyan bir sürükle ve bırak web uygulamasıdır. Planınızla birlikte gelen ekstralardan da yararlanabilirsiniz: WordPress, Drupal, Joomla, phpBB, SugarCRM, ZenCart ve Magento gibi açık kaynaklı uygulamalar sadece birkaç tık ötenizde. İsterseniz, ekleyebilirsiniz gelişmiş site yedekleme ve e-posta yedekleme hizmeti.

Sunucu sorunlarından endişe duyuyor musunuz? Endişelenme. Blacknight, kendi özel altyapıları ve birden fazla varlığı olan yönetilen ağı sayesinde% 100 kesintisiz çalışma garantisi veriyor. İnsanların kritik zamanlarda web sitenize erişememesi konusunda asla endişelenmeyeceksiniz.

En önemlisi, Blacknight müşterilerinin güvenliğini çok ciddiye alıyor, özellikle veri koruması. Barındırma hizmetleri kesinlikle AB gizlilik yasalarına uyar. Ayda birkaç dolar, web sitenizi ve kişisel verilerinizi otomatik ve güvenli yedeklemeler.

Fiyatlandırma ve Destek

Üç web barındırma planları mevcuttur ve fiyatları piyasa için standarttır. Minimus Barındırma temel plan ve kişisel bloglar, küçük işletme web siteleri ve portföy tarzı web siteleri oluşturmak için uygundur. Bu hesap, 50 posta kutusuna ek olarak 30 veritabanı güdümlü web sitesi barındırabilen 10 GB Disk Alanı ile birlikte gelir. Temel plan ölçeklendirilebilir. Barındırma hizmetiniz için aylık, yıllık veya üç yılda bir ödeme yapabilirsiniz.

İkinci plan Medius Barındırma. Bununla birlikte, 60 web sitesini ve 60 MySQL veritabanı dahil 100 posta kutusunu barındırabilen 20 GB disk alanı elde edersiniz. Medius, küçük-orta ölçekli işletme web siteleri, içerik tarafından yönetilen bloglar ve e-ticaret web siteleri için uygundur. Son olarak, Maksimum Barındırma Planı. Büyük miktarda trafik içeren büyük işletme web siteleri veya e-ticaret web siteleri için en iyi barındırma planıdır..

Blacknight destek personeli şirketin İrlanda’nın Carlow şehrinde bulunur. Onlarla olan etkileşimimden, müşteri memnuniyetine takıntılı olduklarını söyleyebilirim – sanırım şirketin dört destek kanalı var. Fatura, destek ve satış için ayrı e-posta adresleri vardır. 7 gün 24 saat olmasa da canlı sohbet servisi mevcuttur. Bir mesaj bırakabilir veya faturalandırma, satış veya teknik desteğe bilet gönderebilirsiniz. Destek ekibinin planlı bakımda teknik durum güncellemeleri sağlaması hoşuma gidiyor, böylece sunucuları kapalıyken hazırlıksız yakalanmayacaksınız.

Canlı müşteri desteğinin yanı sıra, müşteriler bir destek masası (bir bilgi tabanına eşdeğer) genel sorulara yanıt bulabilecekleri, paylaşılan barındırma, alan adı kaydı & aktarımlar ve e-posta & barındırılan değişim. Gösteren ayrıntılı kılavuzlar var WordPress uygulama kasası üzerinden nasıl yüklenir, web sitenizin güvenliğini sağlayın ve diğer şeylerin yanı sıra alan adı sunucularını ayarlayın. DIY kullanıcısıysanız, web sitenizi oluşturmaya başladığınızda destek masası kullanışlı olacaktır.

Kara gece

TrustPilot.com’da geri bildirim bırakan müşterilerin% 78’i şirketin paylaşılan barındırma hizmetlerinden memnun kaldı. Kullanılabilirlikle ilgili olarak, kullanıcı arayüzü seksi olmayabilir, ancak yine de oldukça iyidir. İşlevsellik mükemmel ve sadece bu değil, aynı zamanda mobil uyumlu. Ayrıca satış veya reklam olmaması gerçeğini de seviyorum. Yolunuzda dikkatiniz dağılmadan, web sitenizi kurmak için kolay bir zaman geçireceğinizden eminim.

Blacknight yarışmaya nasıl uyuyor??

Blacknight, ICANN tarafından akredite edilmiş bir alan adı kayıt şirketi ve güvenilir bir üne sahip güvenilir bir barındırma şirketidir. Birinci sınıf barındırma hizmetleri ve güvenilir teknik destek arıyorsanız, bu sizin için doğru şirkettir.

Artıları

 • Samimi ve profesyonel destek
 • ICANN onaylı kayıt şirketi
 • Gelişmiş yedekleme hizmetleri
 • Mükemmel veri koruma kaydı

Eksileri

 • Destek çok teknik
 • 7/24 canlı sohbet mevcut değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me