ClientVps Review 2020 – Buna Değer Mi?

ClientVps


ClientVps, 2015 yılından bu yana, bireylere ve işletmelere alan adları da dahil olmak üzere barındırma ürünleri ve diğer web sitesi ürünleri sunmuştur. Adından da anlaşılacağı gibi, VPS sağlar, ancak bu şirketten özel sunucular da alabilirsiniz.

Sunucuları Almanya, Rusya, Singapur, Panama, Hollanda, Bahreyn, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Ukrayna, Hong Kong ve Fransa’daki şehirlerde bulunmaktadır. Web sitesi İngilizce, Çince ve Rusça dillerinde mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

VPS ana barındırma ürünü olmasına rağmen, paylaşılan ve özel sunucular da sunmaktadır. Paylaşılan sunucuları Bahreyn’de bulunmaktadır. Üzerlerindeki müşteriler aşağıdakileri elde eder:

 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ücretsiz SSL
 • 1000MB ila 5000MB SSD arasında herhangi bir yerde
 • 400 GB’a kadar trafik
 • Haftalık yedeklemeler

Paylaşılan barındırma müşterileri barındırma yönetimi için cPanel verilir. İçinde, Softaculous otomatik yükleyiciyi kullanarak WordPress dahil 300’den fazla uygulamayı hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Ayrıca SSH erişimi, MySQL veritabanları ve PostgreSQL de alabilirsiniz. Ayrıca, Cloudflare CDN’ye ücretsiz ve kolay erişim.

ClientVps, sunucuları ne kullanmak istediğinize göre VPS planları sunar. Düzenli VPS ise, sunucuların konumuna göre sınıflandırılır. Sunucu konumlarından üçü arasından seçim yapabilirsiniz ve her konumun altında, bunlardan aldığınız kaynaklarda değişiklik gösteren üç plan vardır..

ClientVps

Bunun yanı sıra, warez içeriği, kimlik sahtekarlığı ve Spamhaus için barındırma planları var.

Bazı sunucuları SSD ve bazı HDD kullanıyor. Paylaşılan bir sunucu sipariş ederseniz, SSD alırsınız. Ancak, VPS ile konuma bağlıdır. Çoğu SSD, ancak ABD sunucuları HDD.

Hepsi düşük gecikme süresi ve üstün verim sağlayan RAID 10 izleme ve sıyırma üzerinedir. Ayrıca, disklerden birinde bir donanım sorunu varsa, yeniden oluşturma süresi hızlıdır ve verileriniz kaybolmaz.

ClientVps, seçilen plana bağlı olan gelen saldırıları filtreleyerek DDoS’a karşı koruma sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

ClientVps’in paylaşılan barındırma fiyatları genellikle gördüğünüzden biraz daha yüksektir. Ancak, çok fazla trafiğe sahip büyük bir web siteniz varsa, sağlanan bant genişliği çok fazla kapsadığı için fiyat bir sorun olmamalıdır. Çoğu web sitesi 5GB’tan daha az bant genişliği kullanıyor, bu yüzden bu yeterli.

Aylık veya yıllık ödeme yapabilirsiniz. En azından başlangıçta, hizmetin sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için daha kısa bir taahhütle başlamak her zaman iyidir. Geri ödeme yapılmaz, bu nedenle hizmetten memnun olup olmadığınıza bakılmaksızın paranız size geri gelmez.

VPS ile fiyatlandırma da oldukça karışık. Bazı planlar rekabetin sunduğu şeylerle uyumludur – hiç de pahalı değil. Ancak, bazıları biraz dik.

Bitcoin, Litecoin, Perfect Money, Payeer, kredi / banka kartları ve PayPal ile ödeme yapabilirsiniz..

ClientVps 7/24 15 dakikalık bir yanıt süresi vaat ediyor. Destek temsilcilerine canlı sohbet, e-posta, telefon ve bilet yoluyla ulaşabilirsiniz. Alan adımı sunuculara nasıl bağlayacağımı öğrenmek için canlı sohbeti kullandım. Sohbet ettiğim ajan isim sunucuları üzerinde ileri geri gitmeye ve bana otomatik yedeklemeler göndermeye devam etti.

ClientVps

Ayrıca yararlı bulabileceğiniz birkaç makaleye sahip bir bilgi tabanı da vardır.

ClientVps’in maliyeti nedir? ClientVps, 19 $ ile 29 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi ClientVps planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ClientVps size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette, ihtiyaçlarınız değişebilir ve ClientVps’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
ClientVps’in müşteri desteği ne kadar iyi? ClientVps en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, ClientVps’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ClientVps rekabete nasıl uyuyor??

VPS arıyorsanız, ClientVps sizin için uygun olabilir. Çok sayıda sunucu konumu sayesinde müşterilerinize yaklaşabilirsiniz. Düzenli web sitelerine, çevrimiçi mağazalara ve warez ve sahte içeriğe sahip web sitelerine ev sahipliği yapar. Bununla birlikte, geri ödeme sağlamaz, bu nedenle ya aylık ödeme yapmayı seçin veya memnun değilseniz, paranızla ayrılma yolunda emin olduğunuzdan emin olun.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • RAID 10 izleme ve sıyırma
 • Anti-DDoS koruması
 • Softaculous uygulama yükleyicisi
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok sunucu konumu

Eksileri

 • Para iade garantisi yok
 • Alan adı kaydı ücretsiz değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me