Cloud Host Dünya Değerlendirmesi 2020 – Buna değer mi?

Cloud Host Dünyası


Cloud Host World, Amerika Birleşik Devletleri merkezli hızlı büyüyen bir web hosting şirketidir. Ev sahibi firma 2017 yılında kuruldu ve bugün Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere üç farklı yerden faaliyet gösteriyor. Dünyanın 15 farklı ülkesinde uzaktan barındırılan 1.500’den fazla sunucuya sahiptir..

Bazı teklifleri arasında paylaşılan web barındırma, bulut VPS sunucuları, özel sunucular, WordPress çözümleri, alan adı kayıt hizmetleri ve bayi barındırma yer alıyor..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Cloud Host World web barındırma hizmetleri aşağıdaki standart özelliklere sahiptir:

 • cPanel kontrol paneli
 • DDoS koruması
 • 400’den fazla uygulama içeren tek tıklamayla uygulama yükleyici
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Ücretsiz SiteBuilder
 • Günlük yedeklemeler
 • Yönetim için kabuk erişimi
 • Özel IP adresleri

Cloud Host World’ün sahibi 1.500 sunucu ABD ve Avrupa genelinde birden fazla yerde bulunur. Sunucu konumlarından bazıları: ABD’de San José ve Chicago; Londra, Birleşik Krallık; Frankfurt, Almanya; Helsinki, Finlandiya; Amsterdam, Hollanda; ve Singapur.

Veri merkezleri, üstün ağ altyapısının yanı sıra SSD hızlandırmalı depolama tesisi müşterilerin web sitelerinin güçlü sayfa yükleme hızlarıyla hızlı ve güvenilir barındırma hizmetleri sunar. 

Ayrıca, barındırma sunucuları HTTP hızlandırıcı için vernik önbellek sistemleri, en yüksek IOPS performansını gerektiren ağır iş yüklerine sahip kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Cloud Host World barındırma çözümleri BitNinja koruması, DDoS koruması ve kötü amaçlı yazılım taraması gibi en güçlü savunma mekanizmalarını bir araya getiren kullanımı kolay bir sunucu güvenlik aracı. Bu şekilde satıcı, müşterilerinin web sitesi verilerinin maksimum güvenliğini garanti edebiliyor.

Barındırma şirketi varsayılan olarak, barındırdığı her barındırma hesabının otomatik veri yedeklemelerini gerçekleştirir. Satıcı bunları oluşturur günlük, haftalık ve aylık seçeneklerle yedeklemeler.

Bu barındırma sağlayıcısı tarafından sunulan diğer eklenti paketleri arasında SSL sertifikaları, bulut yedekleme hizmetleri, özel ürünler (yük dengeleyici, oyun sunucuları ve Amazon bulutu) ve SEO VPS barındırma.

Fiyatlandırma ve Destek

Cloud Host World web barındırma çözümleri oldukça uygun ve piyasadaki çoğu işletmenin ihtiyaçlarına uygun gelişmiş özelliklerin bir listesini içerir. Hosting çözümleri ile birlikte gelir aylık faturalandırma döngüleri. Fiyatlar Amerikan doları.

Cloud Host World, mükemmel ağ kullanılabilirliğine sahiptir ve % 99.99 kesintisiz çalışma garantisi. Ancak, paylaşılan barındırma planları% 99,9 kesintisiz çalışma süresine sahiptir. Hosting şirketi cömert bir teklif 45 günlük para iade garantisi.

Cloud Host Dünyası

Müşteri destek personeli 7/24 kullanılabilir birkaç kanal üzerinden: telefon, e-posta, canlı sohbet, Skype ve bilet sistemi. Kullanıcılar ayrıca Facebook, Twitter ve LinkedIn dahil olmak üzere sosyal medya hesaplarında bulabilirler.

Bu satıcıya bir e-posta gönderdim ve destek ekibi sadece iki saat içinde yanıt verdi.

Cloud Host Dünyası

Cloud Host World’de bir ayrıntılı ve iyi yapılandırılmış bilgi bankası bölümü.

Cloud Host World’ün maliyeti nedir? Cloud Host World, 1 $ ile 3 $ arası planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Cloud Host World, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve Cloud Host World’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Cloud Host World’ün müşteri desteği ne kadar iyi? Cloud Host World, en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, Cloud Host World’ün radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

 

Cloud Host World rekabete nasıl uyuyor??

Cloud Host World, web barındırma ürünlerini, ABD ve dünyadaki bireyleri, KOBİ’leri ve büyük kurumsal web sitelerini kapsayan ticari işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlamıştır. Rekabetçi fiyatlar ve mükemmel müşteri hizmetleri ile birlikte, bu satıcı daha müşteri odaklı görünüyor, pazarda çoğu satıcıların üzerinde yükselen.

Artıları

 • HTTP hızlandırıcı için vernik önbellek sistemleri olan sunucular
 • BitNinja tarafından korunan web hosting platformları
 • Düzenli yedekleme hizmetleri gerçekleştirir
 • Cömert 45 günlük para iade garantisi

Eksileri

 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisinin altında kalan paylaşılan planlar
 • Ücretsiz alan adları sunmuyor

Cloud Host World’den vernik önbellek sistemleriyle barındırma çözümleri alın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me