DediServe İnceleme 2020 – Gerçekten Güvenebilir misiniz?

ana parayı ayır


2009 yılında kurulan ve merkezi Dublin’de bulunan DediServe’in kendi belirlediği amaç, uygun maliyetli, esnek ve ölçeklenebilir bulut tabanlı kaynaklar sunmaktır. Bu nispeten küçük özel şirket, kullanıcıların göreve özel çözümler oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayan büyük çözümler sunar. Küresel olarak konumlandırılmış 21 veri merkezi, 8000’den fazla kullanıcı ve 5000’den fazla barındırılan sanal makine ile dünyanın en büyük OnApp barındırma hizmeti sağlayıcısıdır.

DediServe’in web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

DediServe

DediServe’in iki ana teklifi Bulut Kaynakları ve FastVPS Ürün:% s. Önceki teklifler çıplak bilgi işlem kaynakları istediğiniz kadar VPS veya başka bir altyapı kurmak; ikincisi daha çok geleneksel VPS paketleri. DediServe’in çözümleriyle elde edebileceğiniz bazı özellikler şunlardır:

 • SLA destekli% 100 kesintisiz çalışma garantisi
 • Satın alınabilir SSL sertifikaları veya DNS yönetimi
 • Yapılandırılabilir otomatik yedeklemeler
 • 1500 GB’a kadar SSD depolama alanı
 • GB RAM başına sınırsız gelen trafik ve 1,5 TB giden trafik

Bulut kaynakları ihtiyaçlarınıza göre hassas şekilde ayarlanabilir. Buna ek olarak yüksek depolama ve neredeyse sınırsız bant genişliği, 65.536 MB RAM, 40 CPU çekirdeği ve terabayt ekstra NAS tabanlı depolama alanı elde edebilirsiniz. Sadece etkileyici rakamlar değil, çünkü DediServe en iyi sunucu altyapı teknolojilerinden bazılarını kullanıyor. HPE / Dell Blade ve Cisco ağlarına dayalı donanım ile 20 Gbps’ye kadar aktarım hızları alabileceğinizi iddia ediyor.

Sunucunuzu tamamen sıfırdan ayarlamak zorunda değilsiniz. önceden kurulacak geniş bir yazılım yelpazesinden seçim yapın.  Buna çeşitli işletim sistemleri, barındırma kontrol panelleri ve CMS uygulamaları dahildir.

DediServe sunucularının kalitesine o kadar güvenir ki, % 100 kesintisiz çalışma garantisi % 0.1’i aşan kesintiler için kredilerle desteklenir. Ayrıca dünyanın en hızlı bulut ve VPS platformu olduğunu iddia ediyor ve Vultr gibi diğer büyük isimleri yeniyor.

etkileyici eklentiler Sunucu çözümünüzü geliştirmek için satın alabilirsiniz CDN, yük dengeleyiciler, SSL sertifikaları, ve 256 adede kadar IP adresi.

Fiyatlandırma ve Destek

DediServe

DediServe’e kaydolma konusunda% 100 emin değilseniz, ücretsiz deneme bulut barındırma platformunun 72 saatlik sınırsız bulut kaynakları (2 GB bant genişliği sınırı ile). Ama dikkat et ücretsiz deneme sürümünü önceden ayırtın, Bu önemli olabilir çünkü kaydolduktan sonra para iade garantisi diye bir şey yoktur.

Bu tür bulut barındırma için DediServe’in sunucular orta ila yüksek aralık arasında fiyatlandırılır. Ve fiyatlandırma yeterince düşük bir seviyede başlasa da, dışarı çıkıp ayda binlerce dolara mal olan bir sunucuyu yapılandırabilirsiniz. Kaynakları tam olarak ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmak için çok fazla esnekliğe sahipsiniz. ancak, VPS sunucusu için önceden yapılandırılmış paketler arasından seçim yapmanız gerekir, ancak orantısal farkı ödeyerek istediğiniz zaman kolayca yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

Ödemeler aylık veya yıllık olarak çeşitli para birimlerinde yapılabilir.

DediServe, söz konusu destek söz konusu olduğunda, uzman ajanlar herhangi bir soruya 15 dakika içinde cevap verecektir. Onlar da size sunabilir yönetilen sunucu paketleri (ya da doğrudan mühendis zamanı) varsayılan kendi kendini yöneten sunuculara alternatif olarak, sunucu yönetimi görevlerini tamamen elinizden almaktır. Bu sunucu yönetimi hizmetleri aslında o kadar pahalı değil.

Var bilgi tabanı kendi kendine destek için ve canlı sohbet chatbot sizi gerçek bir destek temsilcisine yönlendirmeden önce size yardımcı olacak.

DediServe’in maliyeti ne kadardır? Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi DediServe planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. DediServe size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve DediServe’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
DediServe’in müşteri desteği ne kadar iyi? DediServe en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, DediServe’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

DediServe, rekabete nasıl uyuyor??

Gereksinimleriniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, DediServe’in uygun bir çözümü bir araya getirmenize izin verme şansı yüksektir. Bir prim ödeyebilmenize rağmen, kalite ve saf güç ile ödüllendirileceksiniz.

DediServe makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Kendi bulut kaynaklarınızı yapılandırın
 • % 100 SLA destekli çalışma süresi garantisi
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • 21 küresel veri merkezi konumu

Eksileri

 • Pahalı
 • Telefon desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me