Directnic Review 2020 – Kötü Değil, Ama Daha İyi Gördük

Directnic Amerika Birleşik Devletleri merkezli ve kuruluşundan bu yana kaliteli web barındırma hizmetleri sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. Yalnızca sıradan blogcuların bir internet varlığı oluşturmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha profesyonel müşteriler ve işletmeler için web siteleri de barındırır.


ÖZELLİKLER VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Directnic’in barındırma hizmetleri, Lite Plan, Pro Plan ve Deluxe Plan adında üç farklı pakette sunulmaktadır. Her planla, sağladıkları disk depolama alanı ve bant genişliği konusunda oldukça cömert davranıyorlar.. Paketlerinin hiçbiri sınırsız kaynak sunmuyor, ancak, bu bazılarınızı erteleyebilir. Gibi diğer özellikleri ile telafi etmeye çalışırlar kullanımı kolay bir cPanel kurulumu ve ücretsiz alan adı kaydı yıllık barındırma planının satın alınmasıyla birlikte, ancak bu özellikler çoğu barındırma sağlayıcısına varsayılan olarak dahil edilir, bu nedenle göze çarpmaz.

Dedi ki, sen yap Lite planında bile üç adede kadar FTP hesabı oluşturabilirsiniz.. Her planda barındırabileceğiniz alan sayısı üçte başlar ve kalan iki paket için 15 ve 30’a kadar çıkar. Gerçeğini seviyorum Lite planında bile üç alana kadar barındırabilirim, birden fazla alanım olduğu için pahalı bir paket satın almak zorunda değilim.

Directnic% 99 çalışma süresi vaat ediyor, ancak bu% 99,9 endüstri standardına kıyasla zayıflıyor. Gibi özellikler Weebly web sitesi oluşturucu ve SSL sertifikası barındırma paketlerinin standart bir parçası olarak dahil edilmez; bu abonelikler için fazladan ödeme yapmanız gerekecek.

Bununla birlikte, bir web sitesi oluşturucu olarak Weebly seçimleri sağlamdır, çünkü pazardaki kullanıcı dostu inşaatçılardan biridir. Web sitesi oluşturucu, ilk kez bir web sitesi oluşturan kişiler ve küçük işletme sahipleri için özellikle cazip olacak, çünkü herhangi bir programlama dilini bilmenize gerek kalmaz ve çok fazla karışıklık olmadan profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanızı sağlar..

DirectNIC

Hosting paketlerinden herhangi biriyle cPanel üzerinden bir dizi popüler komut dosyasını kolayca yükleyin. Buna WordPress, Joomla! Ve daha fazlası gibi içerik yönetim sistemleri dahildir.

FİYATLANDIRMA VE DESTEK

Directnic uygun fiyatlıdır ve paketleri rakiplerinden gelen benzer tekliflere kıyasla kesinlikle dayanabilir. Ancak, gerçek şu ki sınırsız kaynak ve aynı fiyata daha birçok özellik sunan diğer servis sağlayıcıları var. Bu nedenle, taahhütte bulunmadan önce biraz araştırma yaptığınızdan emin olun..

Directnic bir Hizmetlerini risksiz bir şekilde test etmenizi sağlayan 30 günlük para iade garantisi. 30 günlük süre içinde herhangi bir zaman memnun kalmazsanız, soru sorulmadan size para iadesi yapılır.

Onlar sadece canlı bir sohbet değil, aynı zamanda mükemmel bir genel destek sistemi var. Kolayca bir destek bileti oluşturabilir ve meydana gelen sorunları çözmelerine izin verebilirsiniz. Alternatif olarak, pazartesiden cumaya çalışma saatleri boyunca (merkezi ABD saati) arayabilirsiniz. Onlar ayrıca sahip sundukları hizmetlerin neredeyse tüm yönleri hakkında ayrıntılı makaleler içeren kapsamlı bir bilgi tabanı. Telefon dışındaki tüm destek hizmetleri günde yirmi dört saat kullanılabilir.

Directnic’in maliyeti ne kadardır? Directnic 2 ila 8 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Directnic planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Directnic size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Directnic’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Directnic’in müşteri desteği ne kadar iyi? Directnic en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Directnic’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Directnic, rekabete nasıl uyuyor??

Sınırsız özellik istiyorsanız Directnic sizin tercihiniz olmayabilir, ancak kesinlikle temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterli özellikler sunarlar. Fiyatları harika, ancak yeterince sert bakarsanız benzer bir fiyat aralığı için daha iyi ana bilgisayarlar bulabilirsiniz.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

  • Abonelik için kullanıcı dostu web sitesi oluşturucu
  • 30-gün para iade garantisi
  • 7/24 e-posta, canlı sohbet ve bilet desteği
  • En ucuz pakette bile birden fazla alan adı

EKSİLERİ

  • Sınırsız özelliklere sahip paket yok
  • Ücretsiz SSL yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me