EuroVPS Review 2020 – Çalışma Süresi Garantisine İnanıyor musunuz?

EuroVPS, 2004 yılından bu yana web hosting çözümleri sunmaktadır. 100’den fazla ülkede 2.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Bunlar “düşük maliyetli” paylaşılan barındırma çözümü değil, yönetilen VPS ve harika müşteri desteğine sahip özel sunucular sunan sağlam bir hizmettir.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

EuroVPS paylaşımlı hosting sunmuyor EuroVPS% 100 çalışma süresini garanti eder ve 60 dakika veya daha uzun bir kesinti durumunda hesabınıza verilen kredileri destekler.

Yönetilen VPS barındırma özellikleri şunları içerir:

 • Linux veya Windows İşletim Sistemi
 • Kök erişimi
 • Sınırsız site barındırma
 • Özel IP adresleri
 • 30 günlük yedek tutma
 • Kolay ölçeklenebilirlik

Adanmış sunucu temel özellikleri şunları içerir:

 • Ücretsiz taşıma işlemleri
 • 10Gbps yukarı bağlantı
 • Ücretsiz RAID denetleyicisi
 • Günlük yedeklemeler
 • HP Enterprise sunucuları
 • Veri merkezi sınıfı SanDisk SSD depolama
 • Minimum 10 TB bant genişliği

EuroVPS yalnızca VPS ve adanmış sunucu barındırma hizmeti sunar. Paylaşımlı barındırma aksine, VPS barındırma ile her sunucu sadece birkaç site barındıran ve müşteriler için daha büyük kaynak tahsisleri sunuyor. Özel barındırma, tüm sunucuyu kiralamanıza olanak tanır ve web siteniz için bu sunucunun tüm kaynaklarını verir.

Paylaşılan barındırma hizmetlerinin aksine, EuroVPS web sitesi profesyonellerine veya sitelerini yönetecek kadar deneyimli kişilere yöneliktir. Bununla birlikte, yeni başlayanların kullanamayacağı anlamına gelmez, çünkü destek personeli web sitenizi kurmanıza yardımcı olacaktır. Dürüst olmak gerekirse, yeni başlayan biriyseniz, en iyi destek ekibinin ilk kurulumu gerçekleştirmesini sağlamanız gerekir..

Web siteniz başka bir sunucudaysa, sitenizi ücretsiz olarak EuroVPS’ye taşıyabilirsiniz. Mühendis ekibi sitenizi hızlı bir şekilde taşıyacak ve sitenizi performans için optimize etmenize yardımcı olacak.

EuroVPS

Fiyatlandırma ve Destek

Yönetilen VPS veya özel bir sunucu ile devam edip etmeyeceğinize karar verdikten sonra, şimdi hangi planın ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu seçebilirsiniz.

EuroVPS dört düzey yönetilen VPS hizmeti sunar. Her paketin temel dökümü aşağıdadır:

girişorta seviyeVerimkuruluş
Depolama50 GB SSD75 GB SSD125 GB SSD250 GB SSD
Bant genişliği2TB4TB6TB8TB
CPU Çekirdekleri2468

Özel bir sunucunun gücüne ihtiyacınız varsa, üç seçeneğiniz vardır. Temel yapılandırmalar şunlardır:

değerVerimYoğunluk
Veri deposu16 GB32GB128 GB
İşlemciIntel E5-2660 v2Intel E5-2660 v4Dörtlü Intel E7-4870
çekirdekler2,2 GHz’de (20 mantıksal)2.0GHz’de 14 (28 mantıksal)2,4 GHz’de 160
Depolama2 x 200GB SSD2 x 800GB SSD4 x 800GB SSD
RAIDRAID-1RAID-1RAID-10
Bant genişliği10TB10TB100TB

Adanmış barındırma ve yönetilen VPS hizmetleri arasındaki bir fark, her plan özelleştirilebilir. Yukarıdaki tablo temel yapılandırmadır. Listelenenden daha fazla güce ihtiyacınız varsa, ödeme işlemi sırasında planınızın belirli yönlerini kolayca yükseltebilirsiniz..

Tüm planlar yedi günlük para iade garantisi ile gelir. 30 günlük para iade garantisi olsaydı, garanti daha iyi olurdu. Bu şekilde, sitenizin taşınmasını veya oluşturulmasını sağlamak ve test yapmak için yeterli zamanınız olur..

EuroVPS ile yapılan tüm planlar, ücretsiz olarak sınırsız destek ile gelir. Ne anlama geliyor? Bu, cPanel yazılımınızı yapılandırmak için bir veritabanını taşımakla ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, sorununuz ne olursa olsun, müşteri desteği yardımcı olmak için oradadır.

EuroVPS çoğu hizmetten biraz farklı çalışır. Sorunlarda size yardımcı olmanın yanı sıra, kilit web sitelerinizi ve sunucu metriklerinizi sürekli olarak izlerler ve mühendisleri herhangi bir sorundan haberdar edilir ve bazen bir sorunun farkında olmadan önce bunları düzeltir. Ayrıca, olası güvenlik tehditlerini ortaya çıkarmak için sunucularının ve sitelerinin üç ayda bir güvenlik denetimleri yaparlar..

Müşteri desteğine 7/24 canlı sohbet veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. ne yazık ki, ücretsiz bir seçenek sunmuyorlar uluslararası müşteriler için. Canlı sohbet desteklerinin Intercom’da çalıştığını ve bir yanıt için ortalama yaklaşık beş dakika beklemeniz gerekeceğini unutmayın. Müşteri desteklerini denediğimde temsilcileri çok yardımsever ve bilgiliydiler.

EuroVPS’nin maliyeti nedir? EuroVPS 6 ila 8 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi EuroVPS planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. EuroVPS daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve EuroVPS’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
EuroVPS’nin müşteri desteği ne kadar iyi? EuroVPS en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, EuroVPS’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

EuroVPS rekabete nasıl uyuyor??

EuroVPS, hızlı performans ve ölçeklenebilirliğe ihtiyaç duyanlar için kaliteli web barındırma çözümleri sunmaya odaklanmaktadır. İster yönetilen bir VPS veya özel bir sunucu seçin, başarılı bir şekilde çalıştırabildiğiniz kadar çok web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Ücretsiz taşıma işlemleri
 • Günlük yedeklemeler
 • Sınırsız alan adı
 • Depolama ve bant genişliği yükleri

Eksileri

 • Ücretsiz müşteri destek numarası yok
 • Yeni başlayanlar için en iyisi değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me