EZ Web Hosting İnceleme 2020 – Neden En İyi Bahis

EZ Web HostingEZ Web Hosting 2000 yılından beri iş yapmaktadır. Onların odak ağırlıklı olarak web sitesi sahipleri ve özellikleri kolay ve eğlenceli hale web sitesi yapmak için tasarlanmıştır. Bu aynı zamanda özel hizmet arayan web sitesi sahiplerinin kendilerini çok uygun bulamayacakları anlamına gelir. Bu nedenle, EZ Web Hosting’in, bu özel ihtiyaçlara adanmış olduğu için web programlama bilgisi olmayanlar için ideal bir web sitesi olduğunu söylemek güvenlidir..


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Adından da anlaşılacağı gibi, EZ Web Hosting sadece web sitesini herkes için kolay ve eğlenceli hale getirme ayrıca:

 • İzleme araçlarıyla% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ücretsiz günlük yedeklemeler
 • Alan adı kaydı mümkün (ancak inceleme sırasında bağlantı koptu)
 • Sınırsız eklenti alanı
 • Premium SSL sertifikaları
 • Tüm planlarda sınırsız depolama alanı ve bant genişliği

Tüm web sitelerinizi ve hosting hesabınızı yönetebileceğiniz, kullanımı kolay bir cPanel sunarlar. Web sitelerinin kendileri yapmak kolaydır, onlar tarafından sunulan ücretsiz web sitesi oluşturucu. Tüm bunların üstünde, tek tıklamayla uygulama yükleyici WordPress, Joomla, Magento vb. EZ Web Hosting ayrıca ekstra ödeme yapmak istiyorsanız web tasarımı ve temel web sitesi kurulum hizmeti de sunar. Pahalı bir seçenek olsa da, sizin için neler yapabileceklerini kontrol etmeye değer olabilir.

EZ Web Hosting ile herhangi bir özel e-ticaret çözümü yoktur. Uygulama yükleyiciden alışveriş sepetleri gibi e-ticaretle ilgili uygulamaları yine de yükleyebilirsiniz, ancak çevrimiçi mağazanızla daha fazlasını yapmak istiyorsanız dışarıdan destek almanız gerekir. Barındırma planlarında, çevrimiçi mağazanız için onları seçerken sizi caydırması gereken hiçbir şey yoktur, bu nedenle Mağazayı kendiniz yönetebiliyorsanız, iyi bir barındırma seçeneği olabilirler.

% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunarlar ve bunu kendiniz görmeniz için izleme araçları sağlarlar. Bununla birlikte, bazı insanların çalışma sürelerinden şikayetçi olduklarını belirtmek gerekir. Bu nedenle, size vaat ettiğiniz her şeyi aldığınızdan emin olmak için çalışma zamanını takip etmek isteyebilirsiniz..

Ayrıca Hem hız hem de veri güvenliğini artırmak için RAID özellikli yüksek performanslı sabit sürücüler. Bu yönlerin her ikisi de arama motorları tarafından yakından incelenmiştir, böylece SEO kampanyalarınızı oluşturmak için mükemmel bir tabana sahipsiniz. Ayrıca, web siteleriniz kötü amaçlı yazılımlar için günlük olarak izlenir Kötü amaçlı yazılımın içeri girmemesini sağlamak. Bir şeyler ters giderse, yazılımı ücretsiz yedekleme hizmeti verileriniz günde dokuz kez yedeklenir. SSL sertifikaları ücretsiz değil ancak birini seçerken seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler var.

Fiyatlandırma ve Destek

Paketlerin üç farklı planı vardır: Ekonomi, Webmaster ve Professional. Tüm planlar arasında sınırsız depolama alanı, bant genişliği, e-postalar ve veritabanları bulunur, böylece ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahip olursunuz. Onlar üç pakette sırasıyla bir, beş ve sınırsız eklenti alanına izin verin. İlk kez satın alırken ücretsiz bir alan adı da kaydedilebilir. Rekabetle karşılaştırıldığında, paketleri özellikle sınırsız özellikler göz önüne alındığında oldukça fiyatlandırılır. Başka yerlerde kısmi olarak daha iyi fiyatlar alabilirsiniz, ancak bunlar gibi sınırsız paket bulmak zor. Bir aydan iki yıla kadar önceden esnek ödeme planları sunarlar ve önceden ödeme yaptığınız süre boyunca daha iyi bir indirim alırsınız..

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, sorgularınıza yaklaşık yarım saat içinde cevap verdikleri oldukça iyi bir bilet destek sistemine sahiptirler. Web sitesinde listelenen telefon irtibat numarası olmadığından, e-posta göndermek sahip olduğunuz ana seçenektir. Ayrıca keşfettiğim bir canlı sohbet düğmesi de var, ancak çevrimiçi olduklarını söyleyen düğmeye rağmen çevrimdışıdı.

EZ Web Hosting rekabete nasıl uyuyor??

EZ Web Hosting hosting ihtiyaçlarınız için kolay ve kullanımı kolay bir çözümdür. Sınırsız paketler uygun fiyata gelir ve 30 günlük para iade garantisi sayesinde kolayca test edilebilir.

Artıları

 • Sınırsız paket
 • RAID özellikli sabit sürücüler
 • Sınırlı teknik bilgiye sahip insanlar için tasarlanmış barındırma
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • 7/24 Canlı Sohbet
 • Yalnızca paylaşılan barındırma mevcut
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me