Flexential Review 2020 – Gerçekten En İyisi mi?

esnek ana


2018’in başında, ViaWest ve Peak 10, BT endüstrisindeki hâlihazırdaki konumlarını artırmak için Flexential’ı oluşturmak için kendilerini yeniden markaladılar. Flexential bugün, bu iki şirketin sırasıyla 1999 ve 2000 yılından beri sunduğu hizmetleri sunmaya devam etmeyi hedefliyor. Bugün, Flexential’in otuz bir farklı endüstri ve yirmi bir iç ve dış pazarda hizmet veren 41’den fazla veri merkezi Kuzey Amerika’ya yayılmıştır. Bugün itibariyle, 4200’den fazla memnun müşteriye hizmet vermek.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Esnek - ekstra görüntü

Flexential’ın buluta adanmış sunucu çözümleri güvenilirlik, gizlilik ve güvenlik sunar. Hizmetlerini kullandığınızda alabileceğiniz bazı özellikler şunlardır:

 • İşletim sistemi kurulumu, yönetimi ve izlemesini içeren işletim sistemi hizmetleri
 • Donanım ve raf alımı
 • Donanımda sorun giderme, yönetim ve değiştirme
 • Ağ yönetimi ve koruması
 • Veri koruma yedeklemesi
 • Özel ve paylaşılan depolama alanı mevcut

Emrinize en iyi donanıma sahip olduğunuzdan emin olmak için, Flexential Cisco Destekli Özel Bulut Ortamı. Yukarıdan aşağıya, size özel bir çözüm elde edersiniz. başka bir müşteriyle paylaşılmadı. Bu, müşterilere, başka bir müşterinin güvenlik ihlali nedeniyle verilerinin risk altında olmadığı konusunda gönül rahatlığı sağlar. güvenli bir ortamda yüksek yedekli altyapı müşterilerinizin verilerinin güvenliği ve gizliliği konusunda endişelenmeleri gerekmediği anlamına gelir.

Flexential kullanmanın en büyük avantajlarından biri donanım bakımı ve yönetiminde başka türlü kullanmanız gereken zamandan ve kaynaklardan tasarruf edersiniz. Şirket içi yönetim çok fazla kaynak ve kalifiye personel gerektirir, ancak Flexential kullanımı buna olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şekilde tasarruf edilen zaman ve para işin başka bir yerinde kullanılabilir. Arıza süreleri ve sunucu bakımı konusunda endişe ile aşırı yüklenmemiş bir BT personeli, diğer görevleri daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilir.

Yapabilirsin bir dizi işletim sistemi kurmak adanmış sunucularınızda. Bunlar Red Hat, CentOS, Ubuntu ve Microsoft Sunucu. Benzer şekilde, MS SQL, PostgreSQL, Mongo DB ve MySQL de mevcuttur.

Fiyatlandırma ve Destek

Özel sunucu gereksinimleri bir müşteriden diğerine değiştiği için önceden hazırlanmış planlar sunmazlar. İhtiyacın olacak onlarla iletişime geçin ve tam olarak ihtiyacınız olan hizmetler için fiyat teklifi isteyin. Fiyatlarını mevcut bilgilerle rekabete karşılaştırmak mümkün olmasa da, web sitelerinde yüksek kaliteli hizmete işaret eden güvenilir müşterilerin yanı sıra memnun müşterilerin büyük bir listesine sahip oldukları söylenebilir. Ölçeklenebilirlik söz konusu olduğunda, Esnek adanmış sunucu ihtiyaçlarınızı tasarlamanıza yardımcı olur ve gelecekte ölçeklendirmeyi kolaylaştıracak şekilde ayarlanmış olmanızı sağlar.

Bize Ulaşın sayfası, web sitelerinin Hakkımızda sayfasında gizlendiğinden, web siteleri aracılığıyla onlarla iletişime geçmek biraz zordur. Yapabilirsin destek veya satış personelini telefonla arayın veya onlarla iletişime geçin e-posta veya web sitesindeki iletişim formu aracılığıyla. Var canlı sohbet yok mevcut. Flexential bir yüksek vasıflı ve sertifikalı müşteri destek personeli böylece sunucularınızın güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Flexential’in maliyeti ne kadardır? Flexential, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Flexential size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Flexential’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Flexential’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Flexential en iyi web barındırmalarımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Flexential’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Flexential, rekabete nasıl uyuyor??

Flexential’in hizmetlerinin herhangi bir dezavantajını görmek zor. Sahip oldukları en kaliteli altyapı, sertifikalı ve eğitimli personel ve BT sektöründe en iyi hizmetleri sunma geçmişi. Web sitelerindeki memnun müşteriler listesi, yirmi yıllık bir süre boyunca müşteri memnuniyetine olan bağlılıkları hakkında çok şey söylüyor.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Cisco Destekli Özel Bulut Ortamı
 • Yüksek vasıflı ve sertifikalı personel
 • 41 farklı veri merkezi konumu
 • 7/24 ekipmanın izlenmesi

Eksileri

 • Canlı sohbet yok
 • Web sitesinde belirtilmeyen fiyatlar
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me