FreeHosting.host İnceleme 2020 – Buna değer mi?

ana makine ana bilgisayarıFreeHosting, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


FreeHosting, kendisini Brezilya şirketi Simple Host Informática tarafından getirilen “yeni ve yenilikçi ücretsiz ve profesyonel bir web sitesi barındırma hizmeti” olarak tanımlıyor. 12 yıl boyunca 800.000 web sitesi oluşturduğu için yeni bir şey olamaz.

Adına sadık, FreeHosting, ABD pazarına ve dünyadaki diğer pazarlara ücretsiz web sitesi barındırma hizmetleri sunduğunu iddia ediyor. Ancak, bir hosting var çünkü ücretsiz barındırma planları yazma sırasında “geçici olarak askıya alındı”, bu yüzden bunun yerine ücretli bir plana kaydolmanız gerekiyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

FreeHosting.host

FreeHosting’in o kadar özgür olmayan barındırma planları güvenli ve kararlı LiteSpeed ​​Web Sunucusu minimum bellek tüketimi ile binlerce statik web sayfası sunabilir. İçin destek PHP 7 ayrıca önceki (daha yavaş) PHP 5’ten daha hızlı performans sağlar.

Sınırsız kaynak vaat eden birçok barındırma sağlayıcısının aksine, bu ev sahibi sizi sahte vaatlerle aldatmaz (elbette ücretsiz barındırma vaadi dışında). Web sitelerinizin garantili kaynaklar ve diğer barındırılan müşterilerin olumsuz etkilerinden korunmaktadır. CloudLinux.

Popüler cPanel kontrol paneli barındırma yönetimi kolaylaştırmak için hosting planları ile sağlanır. Hosting planları ile aldığınız diğer bazı özellikler şunlardır:

 • Etki alanları ve eklenti etki alanları
 • FTP hesap yöneticisi
 • Şifre ve güvenlik
 • Ücretsiz e-posta hesapları
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • MySQL / PostgreSQL
 • PHP 5 – PHP 7
 • Tam kök erişimi
 • Günlük / haftalık görevleri zamanlayabilme

Installatron tek tıklamayla yükleyici bir CMS web sitesi, forum veya veritabanı destekli e-mağaza oluştururken kullanışlı olacaktır. Sadece 100’den fazla ücretsiz web uygulamasından birini seçin. Geliştiriciler bunun yerine programlama dillerini kullanarak özel uygulamalar oluşturabilir. PHP 7.

Bu hizmet kullandığı için yedeklemeler konusunda endişelenmenize gerek yok JetBackup harici olarak depolanan günlük veritabanı ve dosya yedeklemeleri için. Bu yedeklemeler 30 gün boyunca saklanır ve olabilir kontrol panelinden geri yüklendi.

Fiyatlandırma ve Destek

FreeHosting.host

Bir aydan üç yıla kadar faturalandırma döngülerinde hizmetlere kaydolabilir ve PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Sen al bir ay ücretsiz yıllık barındırma için kayıt olduğunuzda, (yazma sırasında), siz saymadıkça FreeHosting’den aldığınız tek ücretsiz barındırma 45 günlük para iade politikası ilk altı hafta içinde bu ev sahibinden vazgeçmek istiyorsanız size geri ödeme yapmalıdır..

Hesabınıza giriş yapıp bir hesap göndererek destek alabilirsiniz Destek bileti, ya da çevrimiçi iletişim formu. FreeHosting’in Facebook hesabı iki yıldır güncellenmemiş olsa da ve forumu biraz daha iyi olsa da, kendi kendine destek kaynakları şaşırtıcı derecede kapsamlı. Var Kendi kendine yardım eğiticilerinin iyi seti ve bir SSS sayfası.

FreeHosting.host’un maliyeti nedir? FreeHosting.host 0 $ ile 23 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi FreeHosting.host planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. FreeHosting.host daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve FreeHosting.host’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
FreeHosting.host’un müşteri desteği ne kadar iyi? FreeHosting.host en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, FreeHosting.host’un radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

FreeHosting.host rekabete nasıl uyuyor??

Artı tarafta, FreeHosting iyi bir dizi kendi kendine destek kaynağı ile desteklenen güvenilir özelliklerle dolu barındırma planları sunar. Eksi tarafta, ücretsiz barındırma hesapları yazma sırasında “geçici olarak askıya alındığı” için adına veya “ücretsiz barındırma” vaatlerine uymuyor.

FreeHosting, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Kullanıcı dostu kontrol paneli
 • Yüksek performanslı web sunucuları
 • 45 günlük para iade garantisi
 • İyi öz destek kaynakları

Eksileri

 • Sınırlı iletişim kanalları
 • Ücretsiz barındırma yok (isme rağmen)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me