Host.AG Dergisi 2020 – Underrated mı?

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Host.ag ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


Bulgaristan merkezli Host.ag, Avrupa’nın en iyi hosting çözümlerinden birini sunmaktadır. Şirket, dünya çapında 23.000’den fazla müşteriye hizmet veren Seviye III veri merkezlerini işletiyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Host.ag, hosting deneyiminizi zenginleştirecek özelliklerle doludur. Onların özel hosting planları için kayıt olduğunuzda alacaksınız.

 • cPanel erişimi
 • 7/24 Teknik Destek
 • % 99,9 Ağ Çalışma Süresi
 • IPv6 Etkin Barındırma
 • Ücretsiz Geçiş Hizmeti
 • 3 Gün Para İade Garantisi
 • Ücretsiz DDoS Koruması
 • Rekabetçi fiyatlandırma

Aradığınızda özel hosting çözümleri, bir sağlayıcıdan her zaman en iyisini almak istersiniz. Host.ag satış temsilcileri ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve size performans ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan bir barındırma çözümü önerecektir. Kaydolduktan sonra, teknik ekip kurumsal çözümünüzü ücretsiz olarak kuracaktır. Siparişinizi teslim etmek en fazla 24 saat sürecek.

Host.AG

Donanımın kalitesi hakkında hiçbir bilgim yok. En sevdiğim marka ve piyasadaki en iyilerden biri olan Dell’i kullanıyorlar. Donanımın altında, diğer sağlayıcılar arasında Seabone, Telefonica, NTT ve Cogent’tan birden fazla Seviye I ağ bulunmaktadır. ağ altyapısı yedeklidir çeşitli fiziksel yollarla fiber optik bağlantılar sayesinde. Düşük arıza oranı ve kesinti süresi olmadan sunucuları tüm kritik görev projelerini halledebilir. Müşterilerin ifadeleri tanıklık ediyor.

Hakkında endişeli misin sunucu performansı? Host.ag sizi yarı yolda bırakmaz. Müşteriler 7/24 sunucu izlemenin ve sistem kurtarmanın keyfini çıkarır. Özel makinelerinizin performansını bozabilecek teknik sorunları tespit eden ve çözen donanım sağlığı ve izinsiz giriş izleme sensörlerine sahiptirler. İşte pastanın üzerindeki krema. Alacaksınız ücretsiz DDoS koruması web sitenizi veya çevrimiçi hizmetinizi hedefleyen DDOS tehditlerini azaltarak sunucularınıza yalnızca yasal trafik akabilir.

Geçiş yapmak veya Host.a’ya taşınıyorg, şirket Plesk, DirectAdmin ve cPanel çözümleri için ücretsiz ve hızlı web hosting geçiş sunduğunu bilmek mutlu olacak. Barındırma uzmanları, barındırma hesaplarını, veritabanlarını ve dosyaları eski ana bilgisayarınızdan, 1.9-3.5 GHz ile Intel Xeon işlemcili Dell sunucuları tarafından desteklenen yeni hesabınıza aktarmanıza yardımcı olacaktır..

Fiyatlandırma ve Destek

Host.ag, müşterilerine artımlı özelliklerden başlayarak dört özelleştirilebilir plan sunar. Mini Plan, Başlangıç ​​paketi olan 8GB RAM, 2 disk sürücüsü ve 1GB ölçülmemiş bant genişliği Donanım RAID ve iDRAC konsoluna ek olarak gelir.

Artı V6 Planı temel planın diğer özelliklerinin yanı sıra 3.70GH, 8 iş parçacığı ve 4x disk sürücülü 8-6GB RAM sunar. Müşterileri Ekstra Plan 1.90GHz ve 8x disk sürücüleri ve 24 iş parçacığı ile 8-192GB RAM edinin. Nihai paket, Süper Plan, size 16-128 GB RAM 32 iş parçacığı ve 4x disk sürücüsü sağlar. Ayrıca ölçülmemiş bant genişliği elde edersiniz.

Tüm sunucuları Dell’de çalışır ve ücretsiz 500Gbps DDos korumasına sahip Intel Xeon işlemcilerle çalışır. Daha fazla depolama alanı veya işlem gücü istiyorsanız, seçtiğiniz işletim sistemi ile bir sunucu rafı sipariş edebilirsiniz ve lisanslı yazılım cPanel gibi. Host.ag zaman zaman kendi hosting planları için sınırlı süreli teklifler sunar. Bu yüzden uyanık olun.

Barındırma söz konusu olduğunda, özel destek yerine geçmez. Host.ag, etkileyici bir hizmet sunumu kaydına sahip 7/24 müşteri destek ekibine sahiptir. CentOs, Linux Mint, Ubuntu, VMware ve Windows Server’da geniş teknik deneyime sahip olan bu ekip, canlı sohbet, telefon ve bilet destek sistemi aracılığıyla zamanında yerinde destek sağlar. Yardıma ihtiyacınız olduğunda sizin için geleceğinden eminim. Teslimat üç saatten 24 saate kadar değişebilir.

Host.ag işleri basitleştirir. Ana sayfada, fiyatlandırma planlarının güzel bir karşılaştırma tablosu var. Böylece her planın altında özel sunucuların özelliklerini görebilirsiniz. Kaydolduğunuzda, cPanel – dünyanın en iyi web yönetim paneli – hesabınızın çeşitli yönlerini merkezi bir yerden yönetmenize olanak tanır. Bilet destek sistemi kullanıcı dostu ve 24 saat erişilebilir.

Host.AG’ın maliyeti nedir? Host.AG, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Host.AG planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Host.AG size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Host.AG’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Host.AG’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Host.AG, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Host.AG’nin radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Host.AG rekabete nasıl uyuyor??

Host.ag, tümü 7/24 destek ekibi tarafından yönetilen birçok ücretsiz özellik ve sunucularınızı özelleştirme seçeneği ile birinci sınıf özel barındırma çözümleri sunar.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Rekabetçi fiyatlandırma
 • Ücretsiz DDoS Koruması
 • 3 gün para iade garantisi
 • % 99,9 Ağ Çalışma Süresi

Eksileri

 • Özel IP yok
 • Ücretsiz deneme yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me