Host Byte İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

ana bilgisayar2010 yılında Byte Technologies altında kurulan Host Byte, barındırma, sunucular, web güvenlik araçları ve diğer birçok web varlığı ürün ve hizmeti sunmaktadır. Müşteri tabanı, küçük işletmeler ve farklı ülkelerde bulunan büyük işletmeler de dahil olmak üzere 500’den fazla müşteriyi içeriyor.


Host Byte, sunucularını ABD ve Mumbai, Hindistan’da bulunan veri merkezlerinde barındırmaktadır. Web sitesi sadece İngilizce olarak mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

En-ucuz-web-hosting-şirket-içinde-Hindistan-Hostbyte

Host Byte, paylaşılan barındırma, bulut barındırma ve VPS sunar. Basit bir web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, paylaşılan barındırma planı yeterlidir. Bulut Barındırma, kaynak yoğun web siteleri için daha iyidir – aynı zamanda bir sunucu kümesinin kullanılması nedeniyle çalışma süresi için de harikadır. VPS, paylaşılan barındırmadan daha yüksek bir şey istiyorsanız, ancak özel bir sunucuyu işlemek istemiyorsanız çalışır.

Paylaşılan barındırma müşterileri aşağıdakileri alır:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma
 • Ücretsiz ömür boyu alan adı
 • 1 GB’tan sınırsız alana kadar her yerde
 • Beş, on veya sınırsız eklenti alanı
 • 10 GB, 50 GB, 100 GB veya sınırsız bant genişliği

Çalışma süresi garantisinin bir hile olmadığını seviyorum. Birçok barındırma şirketi müşterileri temin eder ancak başarısız olduğu zaman hiçbir garanti vermez; Host Byte değil. Bu satıcı, kaydettiğiniz çalışma süresi yüzdesine bağlı olarak aylık hizmet ücretinin% 100’üne kadar bir garanti sunar. Ancak, bunu elde etmek için web sitenizin kullanılamamasını izleyen yedi iş günü içinde kontrol panelinizden bilet sistemini kullanarak talepte bulunmanız gerekir. Mesajınız ayrıca belirli ayrıntılar içermelidir.

Tüm sunucular DDoS saldırılarına karşı korumalıdır ve 7/24 izleme vardır. Güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, botların ve bilgisayar korsanlarının dosyalarınıza kötü amaçlı yazılımlar ve tehditlerle bulaşmasını önlemek için Sitelock satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, SSL sertifikaları da sunuyor, ancak ücretsiz sertifika sunulmuyor. Ödemeniz gerekecek, ancak web sitenize özel bir SSL aldığınızda bu mutlaka kötü bir şey değildir.

Host Byte hem Linux hem de Windows hosting sunar. PHP veya Python tabanlı uygulamaları veya sunucunuzda WordPress gibi uygulamaları çalıştırmak istiyorsanız Linux’u seçin, ancak ASP.Net ve MsSQL’e ihtiyacınız varsa Windows hosting’i seçin. Bu satıcı, cron işleri, dosyalarınızı yönetme vb. Gibi tekrarlayan görevleri ayarlamak için kullanabileceğiniz hosting yönetimi için cPanel sunar..

Endişelenmeyin, sadece geliştirici dostu değildir. Yeni başlayanlar, Host Byte kullanmanın diğer birçok web barındırma şirketi kadar zor olmadığını göreceklerdir. Yeni başlayanlara uygun araçlardan biri, Joomla! Dahil 200’den fazla uygulama için çalışan tek tıklamayla yükleyici. Ve WordPress.

Fiyatlandırma ve Destek

Ana Bilgisayar Baytı

Host Byte para için büyük bir değer sunar. Diğer web barındırma ile karşılaştırıldığında, paylaşılan barındırma sağladığı özellikler için makul ama uygun fiyatlar sunuyor. Abonelik dönemleri, gittiğiniz plana bağlı olarak değişir – sınırsız planlar üç ay, altı ay ve 12 ay izin verirken, diğer planlar sadece 12 ay veya daha uzun süre izin verir.

Bir alan adı istiyorsanız, bir yıllık barındırma için ödeme yapın ve Host Byte size ücretsiz bir alan adı verecektir. Bu anlaşmanın daha tatlı kısmı, satıcıyla hizmet vermeye devam ettiğiniz sürece alan adınızın ücretsiz kalmasıdır.

Bulut barındırma, rekabetin sunduklarına daha uygunken, VPS fiyatları pratik olarak çalınır. Şirket Visa, MasterCard, American Express, PayPal, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile ödeme kabul etmektedir..

Host Byte hizmetini deneyebilir, bir web sitesinin çalışmasını sağlayabilir ve performansının ihtiyacınız olanla ne kadar iyi eşleştiğini görebilirsiniz. Başlamazsa, ilk ödemenizi yaptıktan sonra 30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.

Host Byte’ın destek temsilcilerine telefon, bilet ve e-posta yoluyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı sohbet ve WhatsApp sohbeti var, ancak çok sayıda denemeden sonra, bu ortamlar aracılığıyla 7/24 çevrimiçi görünmüyorlar. E-postayla başvurdum ancak yine de yanıt alamadım.

Destek temsilcileri 7/24 çalışıyor olsa da, özellikle WordPress ve FTP ile ilgili birçok öğretici içeren bir çalışma bilgi tabanına sahiptir..

Host Byte, rekabete nasıl uyuyor??

Host Byte mükemmel özellikleri ve çoklu destek seçenekleri ile uygun fiyatlı hizmetler sunar. Hindistan merkezli bir şirket kullanmak istiyorsanız, bu sağlam bir şirkettir. Uluslararası işletmeler Hindistan dışında bulunan sunucular nedeniyle de kullanabilir.

Artıları

 • 30-gün para iade garantisi
 • Çok sayıda müşteri destek seçeneği
 • Sunucularda DDoS koruması
 • 12 aylık abonelikte ömür boyu alan adı kaydı

Eksileri

 • SSL sertifikaları ücretsiz değil
 • Web sitesi sadece İngilizce

Host Byte ile sağlam hosting elde edin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me