HostMySite Review 2020 – Gerçekten Güvenebilir misiniz?

HostMySite-Genel Değerlendirme1HostMySite, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Binlerce müşteri web barındırma, etki alanları, barındırılan e-postalar, Office 365 ve yedekleme hizmetleri için HostMySite’a güveniyor. Yöneticiler 7/24 sunucularla ilgilenir ve çok sayıda barındırma sorunu olan müşterilere yardımcı olur.

HostMySite müşterilerine VIP gibi davrandığını iddia ediyor ve 1997’den beri bunu yapıyor. Web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

HostMySite-Genel Bakış2

HostMySite’leri sipariş ettiğinizde Linux veya pencereler barındırma paketleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi özelliğe erişebilirsiniz:

  • cPanel / Plesk kontrol panelleri
  • Bir yıl boyunca ücretsiz alan adı
  • MySQL / MSSQL veritabanları
  • PHP, Perl, Ruby ve Python

Kullanıcı dostu ve güçlü cPanel ve Plesk kontrol panelleri, web tabanlı bir e-posta yöneticisi ve phpMyAdmin. Web Durumu Oluşturucu dakikalar içinde işlevsel ve modern bir web sitesi oluşturmanızı sağlar. Bu ekosistem ayrıca bir tek tıklamayla uygulama yükleyici gibi uygulamaları dağıtmanıza yardımcı olan Joomla, Drupal, veya Contao Birkaç dakika içinde.

Sürümden yükseltme Temel barındırma planı profesyonel barındırma planı kilidini açar sınırsız web depolama alanı ve bant genişliği yanı sıra on barındırabileceğiniz web sitelerinin sayısını artırmak. Sunucu kurulumu bir saatten az sürer.

Bir e-mağaza kurmak istiyorsanız, bunu optimize edilmiş üç e-ticaret planından herhangi biriyle yapabilirsiniz: Başlangıç ​​e-Ticaret, Profesyonel e-Ticaret, veya Premium e-Ticaret. Ücretsiz bir sürükle bırak oluşturucu, güçlü SEO özellikleri ve nakliye uygulamaları içerir. Mağaza oluşturduktan birkaç dakika sonra PayPal, Stripe ve Skrill aracılığıyla fatura göndermeye ve ödeme almaya başlayabilirsiniz..

Düzensiz bir barındırma hizmeti deneyimledikten sonra, çalışma zamanının önemini asla takdir edemezsiniz. HostMySite, Intel Xeon işlemcilere ve hataya dayanıklı SAS sürücülerine bağlı hızlı RAM’e sahip en yeni Dell PowerEdge R sunucularını kullanır. Bunlar, 20 yıl boyunca% 100 çalışma süresine sahip olmasını sağlar. İle çalışma süresi garantisi, 7/24/365 web sitelerinizin kullanılabilir olacağından emin olabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Alabilirsiniz Windows veya Linux web barındırma planlarında% 20 indirim, artı bir bir yıl veya daha uzun süre kaydolduğunuzda ücretsiz alan adı, ve 30-gün para iade garantisi yıllık taahhütte bulunmanız konusunda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamalıdır. Bir hosting paketi sipariş ederken, Premium SSL ve yedekleme hizmetleri kasada alışveriş sepetinize.

Bazen, destek ekibi yetersiz veya uzak olduğunda yeni bir sunucuya başlamak zor olabilir. Ancak, HostMySite’ler 7/24 destek ekibi e-posta, telefon veya biletle iletişim kurduğunuzda size ulaşacaktır. Kendi kendine destek için HostMySite’ler inanılmaz kapsamlı bilgi tabanı sorularınızın çoğuna cevap vermesi gereken yüzlerce rehber ve video içerir:

HostMySite-overview3

HostMySite’in maliyeti nedir? HostMySite, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HostMySite planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HostMySite daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve HostMySite’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
HostMySite’ın müşteri desteği ne kadar iyi? HostMySite en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, HostMySite’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HostMySite rekabete nasıl uyuyor??

Bir veya iki web sitesi için küçük web alanından, kurumsal sınıf bir web varlığı için bir sunucu rafına kadar, HostMySite sitenizi barındırabilmelidir.

HostMySite makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

  • Aynı gün sunucu kurulumu
  • Yükseltmesi kolay barındırma planları
  • İşletmeler için e-ticaret barındırma
  • Gerçek ABD müşteri desteği

Eksileri

  • Yalnızca ABD sunucuları
  • Veri kurtarma ücretsiz değildir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me