Hugoton Hosting İnceleme 2020 – Buna değer mi?

sarılgan anaHugoton Hosting, Birleşik Krallık ve Galler’de kayıtlı bir limited şirkettir. 2005 yılında kurulan hosting şirketi, Avrupa’daki şirketlere sadece barındırma hizmetlerini sağlıyor, 2015 yılına kadar Amazon altyapısına göç etmek için bir değişiklik yaptı ve iki yıl sonra ABD’de yeni bir ofis açtı..


Bugün, dünya çapında bireylere ve şirketlere bir dizi barındırma ürünü satıyor. Hugoton Hosting web sitesi, Google’ın çeviri özelliğiyle entegredir; böylece kullanıcılar, hangi dilde rahatça kullanırlarsa kullanabilirler.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hugoton Barındırma

Hugoton Hosting, ister yeni bir web sitesi başlatmak ister mevcut web sitenizi geliştirmek için yüksek kaliteli ve güvenilir web hosting çözümleri sunmaya çalışmaktadır. Hosting çözümlerinde bulabileceğiniz bazı özellikler şunlardır:

 • Sınırsız aylık bant genişliği
 • MySQL veritabanları
 • FTP hesapları
 • E-posta erişimi
 • Birden çok PHP sürümü
 • RAID etkin depolamada barındırılan veriler

Hugoton Hosting hızlı sayfa yükleme hızları nedeniyle kullanımı Amazon’un esnek bilgi işlem bulut altyapısı Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki veri merkezlerinden süper hızlı internet düğümlerine bağlandı.

Altyapısı 7/24 izlendi ve bir Cloudflare ve Railgun ile entegre yalnızca hizmetlerinizin her zaman çevrimiçi olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda konumlarından bağımsız olarak site ziyaretçilerinin daha hızlı erişebilmesi için müşterilerinin web sitelerinin yükleme hızlarını artırır..

Hugoton Hosting VPS her ikisinde de çalışır Linux veya Windows işletim sistemi platformları, ve ödeme sırasında herhangi bir paketle, kullanıcılar CentOS 6 arasından seçim yapabilir & 7, Ubuntu ve Debian ile Windows Server 2003, 2012 veya 2016. 

Bu satıcının barındırma hizmetleriyle kullanıcılar web sitelerini kolayca entegre edebilir ücretsiz SSL sertifikaları ve ayrıca hızlı bir şekilde yedek oluşturun ve yedekleyin cPanel kontrol panelinden “Yedekleme sihirbazı simgesi” nde. Aynı şekilde, kendiniz yedekleme yapamıyorsanız, ödeme sırasında bir ücret karşılığında sunulan günlük veya haftalık yedekleme hizmetlerini seçebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Hugoton Barındırma

Ucuz olmasına rağmen, Hugoton Hosting başlangıç ​​planları, dikkate değer sınırlamalara sahip birçok özelliğe sahiptir. Bu, çoğu web yöneticisi için iyi değildir ve daha fazla özellik istiyorsanız, pahalı paketlere yükseltmek zorunda kalacaksınız. Müşteriler seçebilirsiniz aylık veya yıllık faturalandırma döngüleri ve ayrıca aralarından seçtikleri para birimini de seçebilir ABD doları veya İngiliz sterlini.

Hugoton Hosting bir yedi günlük para iade garantisi, ancak geri ödeme almak için iyi bir neden sunmanız gerekir. Bahsedilen, sunucu durumunu takip etmesine rağmen, çalışma süresi garantisine girmekten kaçınır.

Müşteri destek personeline şu adresten ulaşılabilir: ABD ve İngiltere telefon numaraları, bilet sistemi veya canlı sohbet. Satıcının canlı sohbeti, sohbeti başlatan ve ardından sizi mevcut destek veya satış temsilcisine bağlayan bir bot kullanır. Bununla birlikte, destek ekibinden boşuna birine bağlanmayı bekledim. Satıcı E-posta desteği, Facebook hesabından kazmak zorunda kaldım. Onlara sorgumu bu destek e-postası aracılığıyla gönderdim ve destek ekibi sorgusuma neredeyse 12 saat sonra yanıt verdi.

Hugoton Barındırma

Kendi kendine destek kaynakları için, bu satıcının bir oldukça ayrıntılı bilgi tabanı DIY kullanıcılarının yardımcı bulabileceği “nasıl yapılır” öğreticileriyle.

Hugoton Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Hugoton Hosting’in hizmetlerini Amazon’un bulut altyapısına taşıma kararı, dünya çapındaki müşterileri arasında güvenilir ve süper hızlı bir barındırma sağlayıcısı olarak çok fazla çekiş elde ettiğini gördü. Aynı şekilde, sunucularının durumunu (son bir ay boyunca% 100 kullanılabilirlikle – yazma sırasında) takip etmesine rağmen, barındırma sağlayıcısı bazı müşterilerin görüntüleyebileceği bir kesintisiz çalışma garantisi vermekte tereddüt gibi görünüyor. tekliflerine güven eksikliği.

Artıları

 • Amazon’un esnek bilgi işlem bulut altyapısını kullanır
 • RAID etkin depolamada barındırılan veriler
 • Cloudflare ve Railgun ile entegre hizmetler ve ücretsiz SSL sertifikaları
 • “Yedekleme sihirbazı simgesi” bulunan cPanel kontrol paneli

Eksileri

 • Çalışma süresi garantisine girmekten uzaklaşır
 • Yedi günle sınırlı para iade garantisi

Hugoton Hosting ile ev sahipliği yaparken Amazon’un esnek bilgi işlem bulut altyapısını edinin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me