Hyve Yönetilen Hosting İnceleme 2020 – Buna değer mi?

HYVE yönetilen-hosting-mayınHyve Managed Hosting, İngiltere merkezli bir bulut barındırma çözümleri sağlayıcısıdır. Bu satıcı tedarik konusunda uzmanlaşmış İngiltere’deki işletmelere barındırma amaçlı kritik bulut barındırma. Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Hindistan da dahil olmak üzere diğer bazı ülkeler. Hyve Managed Hosting, 1999 yılında faaliyete başladı ve şu anda dünya çapında 35 veri merkezinin etkileyici bir ağından çalışıyor.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hyve Managed Hosting, kaynaklarının önemli bir bölümünü dünya çapında güçlü veri merkezleri sağlamak güvenilir ve sağlam bulut barındırma çözümleri. Artık İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Avustralya, Fransa, İspanya, İtalya, Singapur, Japonya, Kolombiya ve Brezilya’da merkezleri var. Temel olarak, sizin veya hedef kitlenizin nerede bulunabileceği önemli değil, coğrafi bölgenizi kapsayabilecek bir veri merkezi var.

HYVE yönetilen-hosting-festures

Hyve Yönetilen Hosting birkaç genel, karma ve özel bulut çözümü ek olarak özel sunucular ve kolokasyon hizmetleri. Platformları bile destekleyebilir WordPress, Joomla !, Magento ve Drupal gibi popüler CMS’ler, ve bir geliştiriciyseniz, uygulamalarınızı barındırmak için özel bir platformu özelleştirebilirsiniz. Kısacası, barındırmanız gerekebilecek ne olursa olsun, Hyve Managed Hosting bir bulut hosting paketini sizin için özelleştirebilir.

Bu yüksek düzeyde özelleştirilebilirlik aynı zamanda önceden hazırlanmış paketiniz yok, ancak. Zorunda olacaksın bir teklif almak için onlarla iletişime geçin ne kadar temel web barındırma ihtiyaçları ne olursa olsun.

Bununla birlikte, özelleştirilmiş paketiniz ne olursa olsun, paketinizle birlikte alacağınız standart özellikler şunları içerir:

 • Sorunsuz ölçeklenebilirlik – Bir bulut barındırma platformunda olduğu gibi, bulut kaynaklarınızın anında ölçeklenebilirliğini elde edersiniz ve bir düğmeyi tıklatarak trafikteki ani artışlara yanıt verebilirsiniz. Bu, hosting çözümünüzü son derece uygun maliyetli hale getirir.
 • Tam otomatik tesis dışı yedeklemeler – Bugün hiçbir çevrimiçi işletme uygun bir yedekleme planı olmadan hayatta kalamaz. Hyve Managed Hosting, şirket dışı veri yedeklemelerini kolaylaştırmak için kanıtlanmış çevrimiçi ve disk teknolojilerini birleştirir. Şirket, kesintisiz iş verimliliği elde etmek için barındırdığı tüm web sitelerinin verilerini otomatik ve sürekli olarak yedeklemek için Iron Mountain’ın LiveVault’unu kullanıyor.
 • Tüm sanal makinelerde yüksek kullanılabilirlik – Hyve Managed Hosting, VME üzerinde HPE BladeSystems ve HPE 3PAR katmanlı depolama dizileri ile% 99,999 kesintisiz çalışma SLA’sı sunuyor.
 • İçerik Dağıtım Ağı (CDN) – Hyve Managed Hosting’in CDN, müşterilerine dünya çapında hem multimedya hem de statik içerik sunmak için mükemmel bir platform sunar.
 • Saldırı önleme ve DDoS savunma – Hyve Managed Hosting’in çözümleri arasında dahili izinsiz giriş önleme ve DDoS savunması bulunmaktadır. Koruma seviyesi iş gereksinimlerinize bağlı olsa da, bu her paket için ücretsiz gelir.

Hyve Yönetilen Barındırma kullanıcılarının beşten fazla alıcıya istenmeyen e-posta göndermesine izin vermez. Bu sınırın ötesinde herhangi bir şey spam olarak kabul edilir. Spam ile uğraşma çabaları kutlanacak olsa da, sadece beş alıcı biraz fazla hevesli görünüyor ve bir şirketin gerçek satış ve pazarlama çabalarını engeller.

Fiyatlandırma ve Destek

Hyve Yönetilen Hosting herhangi bir hosting planının fiyatını göstermez. Fiyat aralıklarını öğrenmek için kullanıcıların satıcıyla iletişim kurması ve fiyat teklifi istemesi gerekir. Bu belli bir hayal kırıklığı, özellikle bir karar vermeden önce birkaç web hosting firmalarını karşılaştırmak isteyen işletme sahipleri için. Bu nedenle, Hyve Managed Hosting, paranız için iyi bir değer sağlayan bir barındırma sağlayıcısı olarak pazarlarken, bu iddianın gerçekliğini analiz etmek kolay değildir..

Hyve Managed Hosting destek ekibine web sitesinin web sitesinden ulaşabilirsiniz. canlı sohbet, İngiltere veya ABD merkezli telefon hattı, e-posta, destek biletleri, veya onların İletişim Formu. Ayrıca Birleşik Krallık ve ABD’de ziyaret edebileceğiniz fiziksel ofisleri de var.

Şirketin geçmiş kullanıcıların getirdiği hemen hemen her konuyu kapsayan son derece ayrıntılı bilgi tabanı, “ekstra mil” destek kültürüne uygun olarak, her müşteriye hizmet vermek için yukarıda ve öteye gidiyor. Onların Biletleme sistemi de inanılmaz derecede verimlidir, günün saatine bakılmaksızın her müşteri talebini hızlı bir şekilde işleme koyar. Gece geç saatlerde bir bilet açtım (Londra saati) ve onların hızlı cevap. 30 dakikadan kısa bir sürede, tüm sorularım için kapsamlı bir yanıt ve adım adım rehberlik aldım.

Hyve Yönetilen Hosting maliyeti ne kadardır? Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Hyve Managed Hosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Hyve Managed Hosting daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Hyve Managed Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Hyve Managed Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Hyve Managed Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Hyve Managed Hosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Hyve Managed Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Hyve Managed Hosting, web sitelerinde herhangi bir fiyat bulunmadan, müşterilerinin fiyatlarını diğer İngiltere satıcılarının fiyatları ile karşılaştırmasını zorlaştırır. Bununla birlikte, mevcut müşterilerinin incelemeleri, şirketin iddia ettikleri kadar iyi olabileceğini gösteriyor.

Artıları

 • Dünya çapında 35 kullanılabilir veri merkezi
 • Zaman testli% 100 ağ çalışma süresi garantisi
 • Destek, müşterilere yardımcı olmak için ekstra bir yol kat ediyor
 • Sürekli, tam otomatik uzaktan yedeklemeler

Eksileri

 • Fiyatları listelemez
 • Para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me