King Servers Review 2020 – İstatistiklere bakın!

Kral sunucuları iyi, ama para cezası yeterince iyi değil. King Servers iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


King Servers uzun yıllardır Rusya ve dünya çapında web barındırma sektörüne hakimdir. Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli hosting çözümleri sunmanın yanı sıra uzun vadeli çalışma ilişkileri kurmak güvene dayalı. King Servers, Kaliforniya, New York, Hollanda ve Rusya dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde dağıtılmış sunuculara sahiptir. Web siteleri İngilizce ve Rusça olarak mevcuttur, ancak hizmetler Rusya, ABD, Hollanda, Almanya ve Romanya’daki kişiler için kullanılabilir.

Kral Sunucuları

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

King Sunucular web hosting tarafından desteklenmektedir eşsiz endüstri uzmanlığı ve uzun yılların tecrübesi. Tüm hosting paketleri aşağıdaki özellikleri içerir:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • % 100 yönetilen SuperMicro ve Dell
 • 7/24 sunucu izleme
 • Kademe 3’e 24/7/365 erişim

King Servers çoğu zaman mevcut özellikleri her zaman Rusya ve ötesinde diğer web sitesi barındırma sağlayıcılarından öne kılan çözümler barındırma içerir:

 • Uygun bir yönetim paneli – Tüm King Sunucular paketleri, kullanıcıların web sitesi yapılandırmasını değiştirmelerine, barındırma paketlerini genişletmelerine, destek talep etmelerine yardımcı olan sezgisel, basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir.
 • Basit ölçeklendirme – King Servers, aboneliğinizi yükseltmek veya düşürmek isteyip istemediğinizi sanal sunucularınızın yapılandırmalarını değiştirmeyi son derece kolay hale getirmek için barındırma çözümlerini tasarladı.
 • Güvenilir koruma – Birçok kişi paylaşılan barındırma uzak utangaç bir büyük risk komşu bir web sitesinde bir saldırı tarafından enfekte olma olasılığıdır. King Servers, DDoS saldırıları dahil güvenlik ihlallerini ve enfeksiyonlarını önlemek için bağımsız sanal ortamlar oluşturan VPS / VDS protokollerini kullanır.
 • Eşsiz kararlılık – Birkaç barındırma sağlayıcısı, Kral Sunucuların dağıttığı yazılım ve donanımın kararlılığına uyuyor olabilir. Şirket, dünyanın en saygın yazılım yaratıcıları ve donanım üreticilerinin gelişmiş, birinci sınıf donanım ve yazılımlarını kullanıyor.

 Fiyatlandırma ve Destek

Kral Sunucuları hosting planları son derece uygun fiyatlı ve başka bir satıcıyla çalışırken size çok daha pahalıya mal olacak bir dizi özellik içerir. Dahası, şirket CMS çözümlerini satın aldıklarında müşterilerine ilginç hediyeler sunuyor ve inanılmaz indirimler bir ayı aşan planlar satın alanlar için. Ayrıca, bu uygun fiyatlı hosting paketleri bir ücretsiz SSL sertifikası ve şirket web sitelerinizi önceki ana bilgisayarlardan sıfır maliyetle aktarmanıza. Dedi ki, şirket var hosting planlarının ücretsiz sürümü, ücretsiz deneme süresi veya para iade garantisi yok. Ancak King Hizmetlerini kullanan birçok kişinin olumlu değerlendirmeleri göz önüne alındığında, barındırma çözümlerine abone olmak büyük bir risk gibi görünmüyor.

King Servers hosting çözümlerinin dikkat çeken bir başka yönü de teknik desteğidir. King Servers destek ekibi profesyonel, kibar ve güler yüzlü. bunlara ek olarak, yeni başlayanlarla uğraşırken bile oldukça sabırlılar. Satıcının web sitesinde, hemen anlaşılabilir ve ihtiyacınız olan tüm yardımların sadece birkaç tıklama uzakta olduğu basit bir kullanıcı arayüzü vardır.. Canlı sohbet sorunsuz çalışır ve kullanarak destek ekibine bir çağrı verilen telefon numaraları sorununuzu birkaç dakika içinde çözeceksiniz. Ayrıca şunları seçebilirsiniz: bilet aç veya incelemek becerikli bir bilgi tabanı sayfası. Deneyimlerime göre, Biletleme sistemi oldukça hızlı ve destek ekibi yanıtlarında çok titiz..

King Servers yarışmaya nasıl uyuyor??

King Servers, Rusya, ABD, Hollanda, Romanya ve Almanya’daki bireyler ve işletmeler için önde gelen hosting sağlayıcısıdır. Şirket tarafından desteklenen uygun fiyatlı hosting sunuyor güçlü modern sunucular dünyanın çeşitli yerlerinde dağıtılmış.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Tüm paketlerde% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Profesyonel, kibar ve güler yüzlü destek ekibi
 • Basit, kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü
 • Bir ayı aşan planlar satın alan kullanıcılara yönelik indirimler

Eksileri

 • Ücretsiz sürüm veya ücretsiz deneme süresi yok
 • Para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me