KINGHOST Review 2020 – Daha Büyük Daha İyi mi Demektir?

KingHost, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting firmasıdır. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Geniş kapsamlı hosting paketleri ve katma değerli hizmetleri ile KingHost, etkili bir web sitesi kurmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye yardımcı olabilir. 300.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapan ve 2006’daki lansmanından bu yana önemli pazar payı kazanan Brezilya’nın en iyi web barındırma sağlayıcılarından biridir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

KingHost çok çeşitli hosting ve katma değerli web sitesi hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte, en popüler teklifleri, 2006’da başlatıldıklarında sundukları ilk hizmet olan ortak barındırma paketleridir. En temel paylaşılan barındırma planı şu özelliklerle birlikte gelir:

 • Barındırılan bir web sitesi
 • 10 GB SSD depolama
 • 256 MB bellek
 • 50 GB alana sahip sınırsız e-posta hesabı
 • 5 GB alana sahip sınırsız MySQL veritabanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • SSL Şifresini Şifreleyelim
 • KingHost’un kendi web sitesi oluşturucusuna ücretsiz erişim
 • Günlük yedeklemeler

Daha yüksek bir plana geçmek, hesabınızda daha fazla web sitesi, her seviye için belleği iki katına, daha fazla depolama alanını ve Vernik Önbellek ve AntiSpam Ücretsiz e-posta koruması gibi çok sayıda katma değerli özellik sunar.

KingHost’un eşsiz avantajlarından biri, iyi bir müşteri olduğunuz için sizi ödüllendirin. Paylaşılan barındırma aylık faturanızı her ödediğinizde, haftalık veri ve e-posta depolama bonusları biriktiriyorsunuz – hangisi olabilir yılda ekstra 1,27 GB’a kadar kolayca ekleyin. Bu politika bayi barındırma planları için de geçerlidir, kredilendirilen bonuslar sabit bir miktar yerine yüzde artış olarak verilmesine rağmen.

KingHost

KingHost bir bir web barındırma için muhteşem değil ama kesinlikle ortalamanın üzerinde% 99.91 ortalama çalışma süresi. Brezilya’daki bir yerden ping yaptığımda sunucu performansı mükemmeldi, ancak veri merkezlerinin yalnızca Brezilya’da bulunduğu göz önüne alındığında bu diğer konumlardan düşebilir.

KingHost, kullanıcıların hesaplarını yönetmesi için kendi kontrol panellerini kullanır. Buydu gözler kolay, iyi organize edilmiş ve oldukça kapsamlı; Kaynak kullanımımı kontrol etmekten SSL sertifikası kurmaya ve veritabanlarına erişmeye kadar her şeyi yapabilirim.

Fiyatlandırma ve Destek

KingHost’un listelenen oranları rakiplerine kıyasla benzer ve makul. Genel olarak, KingHost’u müşterilerine verdikleri özellik ve kaynaklarda rekabetin çoğundan daha cömert buldum, özellikle KingBonus ödül planlarını göz önünde bulundurarak.

Ancak, KingHost’un ilk fiyatlandırmasının yeni müşteriler için indirimli olduğunu belirtmeliyim; sonraki yenilemeler için ücretler ilk yıldan sonra önemli ölçüde artacaktır, ve ince baskıyı okumak için uğraşmayanları şok etme olasılığı yüksektir. Dürüst olmak gerekirse, özellikle ilk yıldan sonra fiyatların iki katından fazla olduğu göz önüne alındığında, bunu nasıl yaptıkları hayranı değildim. Fiyattaki bu artışı hesaba katıyorsanız, KingHost’un planları artık rekabete kıyasla daha uygun değil.

KingHost, canlı sohbet, e-posta ve Brezilya telefon hattı aracılığıyla 7/24 destek sunar. Canlı sohbet yeterince duyarlıydı, ancak bir ajana bağlanmak birkaç dakika sürdü. Yabancı müşteriler telefon hattının ücretsiz bir numara olmadığını, bu nedenle Brezilya dışından arama yapmanın uluslararası telefon ücretlerine tabi olabileceğini unutmayın..

KINGHOST’un maliyeti nedir? KINGHOST 4 ila 8 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi KINGHOST planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. KINGHOST daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve KINGHOST’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
KINGHOST’un müşteri desteği ne kadar iyi? KINGHOST en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, KINGHOST’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

KingHost, rekabete nasıl uyuyor??

KingHost, yerel bir kitleye hitap eden Brezilyalı web siteleri için güçlü bir seçimdir. Ancak, kullanıcılar ilk yıldan sonra fiyat artışlarının farkında olmalıdır.

KingHost makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Haftalık veri ve e-posta depolama bonusları
 • Ortalamanın üstünde çalışma süresi
 • Sunucuları Brezilya’nın en hızlıları arasında
 • Katma değerli hizmetler

Eksileri

 • Yalnızca ilk yıl için geçerli olan planlarda indirim
 • Yalnızca Brezilya’daki veri merkezleri ve destek personeli
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me