Köln hosting İnceleme 2020 – Buna değer mi?

Cologne hosting bir Alman internet servis sağlayıcısıdır. Firma, sunucu hizmetleri, web barındırma, SSL sertifikaları, e-posta ve alan adı kayıt hizmetleri gibi çeşitli web barındırma çözümleri sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Bu satıcının sunucuları yalnızca Almanya’da katı Alman koruma yasaları uyarınca işletilmektedir. Çevreyi korumak için veri merkezinde bir İklim Nötr Barındırma politikası uygular. Köln hosting sitesi sadece Almanca olarak mevcuttur.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Köln hosting paketlerinde bulunan özelliklerden bazıları şunlardır:

 • SSD diskler
 • FTP hesapları
 • MySQL veritabanları
 • Ücretsiz kurulum
 • Cron işleri
 • Alan adları, alt alan adları
 • Spam, virüs filtresi
 • SSL sertifikası
 • CMS, WordPress, Joomla
 • Ücretsiz site taşıma

cologne hosting tüm sunucularını Almanya’dan işletmektedir. O Alman veri koruma politikasına sıkı sıkıya bağlı müşterilerin verilerini korumak ve saklamak için. Bu politika, istemcilerin, istemci tarafından silindikten sonra üç ila yedi gün içinde verilerin tüm sunuculardan ve tüm yedeklemelerden tamamen kaldırıldığı verileri tam olarak kontrol etmesini sağlar.

Firma hem özel kuruluşlar hem de organizasyonlar için web hosting çözümleri sunmaktadır. Üç paylaşılan web hosting paketi vardır. En temel plan acemi web yöneticileri için idealdir ve birlikte gelir bir alan adı, 5000 MB SSD, 2.500 MB posta alanı, beş FTP hesabı, beş MySQL veritabanı ve 100.000 MB bant genişliği.

Teknoloji meraklısı bireyler ve sofistike web siteleri için uygun olan gelişmiş planı, beş etki alanları, 50.000 MB SSD, 20.000 MB posta alanı, 500 FTP hesabı, 500 MySQL veritabanı, 500 cron işi, 500 MB RAM ve sabit oranlı bant genişliği.

Bu barındırma sağlayıcısı bir ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası. Daha gelişmiş sertifikaları tercih eden müşteriler, aşağıdakileri içeren SSL sertifikası satın alma seçeneklerini tercih edebilir alfa SSL ve kuruluş SSL’si.

E-posta barındırma istemcilerinin erişimi günlük yedekleme hizmetleri yedi güne kadar. Köln hosting web sitesi çekici, ayrıntılı ve organize. Tüm ayrıntılar bir sayfada bulunur, bu da deneyimsiz kullanıcılar için bile gezinmeyi son derece kolay hale getirir.

Fiyatlandırma ve Destek

kolonya’nın barındırma çözümleri Oldukça pahalı, sunsa da esnek bir faturalandırma politikası; müşteriler aylık ödeme yapabilir. Tüm fiyatları Euro ve% 19 Alman KDV’sini içerir.

Satıcı endüstrinin standardını sunuyor % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, ile birlikte 30-gün para iade garantisi ve bir % 100 SLA müşterilerine. Ayrıca M ve XL Hosted Exchange teklifini de tercih edebilirsiniz. ilk 90 gün boyunca sizi ücretsiz ağırlıyor. Ayrıca, firma ücretsiz kurulum ve ücretsiz web sitesi geçişi her hosting planı için.

kolonya barındırma 7/24 teknik destek taahhüt etmez ancak müşterilerin sorgularına en kısa sürede yanıt vermeyi vaat ediyor. Satıcının destek ekibiyle iletişime geçebileceğiniz çeşitli yolları vardır: telefon, e-posta, canlı sohbet ve sosyal medya. Ne yazık ki, bilet sistemi yok.

kolonya barındırma

Satıcının teknik destek ekibi: yardımsever ve profesyonel, ve temsilciler sağlanan hosting çözümleri etrafında kendi yollarını biliyorlar. Onlara bir destek e-postası gönderdim ve bir saatten kısa bir sürede yanıt aldım.

kolonya barındırma

Aynı şekilde, hosting şirketi henüz müşteri destek portalını tam olarak kurmadı. Bir oldukça ayrıntılı SSS bölümü, ama o bilgi tabanı yetersizdir. Daha ne, blogları veya video eğiticileri yok teknik destek ekibini daha da desteklemek.

Köln Hosting, rekabete nasıl uyuyor??

Köln hosting, Almanya ve Avrupa’daki müşterilerine en son teknolojiye sahip hosting çözümleri sunarken kendini aşmış görünmektedir. % 100 SLA ile para iade garantisi, ücretsiz deneme ve ağ çalışma süresi garantisi gibi inanılmaz geri ödeme politikaları, hizmetlerinin kalitesine ve güvenilirliğine olan güveninin açık bir kanıtıdır. Bu nedenle, webmasterların pahalı fiyatları ile bile hala bunu seçmeleri şaşırtıcı değil.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • E-posta barındırma için yedi güne kadar günlük yedeklemeler
 • % 99,9 ağ çalışma süresi garantisi
 • 30 günlük para iade garantisi ve% 100 SLA
 • Climate Neutral Hosting ile veri merkezi

Eksileri

 • Pahalı barındırma planları
 • Biletleme sistemi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me