La Ceiba Net Society Review 2020 – Aşırı mı?

La-Ceiba-Net-Toplum-Genel Değerlendirme1La Ceiba Net Society, 2009 yılından bu yana 3.000’den fazla web sitesi tasarlamanın yanı sıra 1.000’den fazla müşteriye ev sahipliği yapıyor. Honduras merkezli hosting sağlayıcısı, büyüyen çevrimiçi işletmeler için kaliteli hosting çözümleri sunmaktan gurur duyuyor. Hizmetleri paylaşılan web barındırma, SEO, e-ticaret çözümleri, web tasarımı, pazarlama ve çevrimiçi reklamcılık ve alan adı kaydı. La Ceiba Net Society web sitesi iki dilde mevcuttur: İngilizce ve İspanyolca.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

La Ceiba Net Society’nin barındırma hizmetleri şu standart özelliklere sahiptir:

 • Tam kök sunucu erişimi
 • CPanel / WHM
 • Gecelik sunucu dışı yedeklemeler
 • Ölçülmemiş yedek bant genişliği
 • Ücretsiz göç
 • Ücretsiz kurulum
 • Anında etkinleştirme
 • Tek tıkla softaculous yükleyici
 • Sınırsız MySQL veritabanı

La Ceiba Net Society veri merkezleri tamamen yedekli tesisler kalite barındırma çözümleri garanti tüm dışında. 24 saat boyunca çalışmaya devam etmeleri için gerekli güvenlik önlemleri ile yerleştirilirler. Satıcı, bilgisayar korsanları, virüsler, fidye yazılımları vb.Dahil olmak üzere hızla gelişen tehditleri karşılamak için bu güvenlik önlemlerini iyileştirmek için dikkate değer çaba sarf etmektedir..

La Ceiba Net Topluluğu güçlü Cisco ağı kullanıyor ve çeşitli fiber-optik bağlantılar ve taşıyıcılarla çok yollu ağ topolojisi. Bir tamamen özelleştirilebilir bilgisayarlar ve sunucular platformu web hosting, oyun sunucuları, dosya indirmeleri, VoIP veya gecikmeye duyarlı diğer uygulamalar için ideal veri merkezlerinde.

La Ceiba Net Society, barındırma planlarını kullanıcının kullanmak isteyeceği işletim sistemine ve kontrol paneline göre ayırır. Paketler şunları içerir: cPanel web hosting, Windows Plesk hosting, Linux Plesk hosting ve WordPress hosting.

Bu Honduras merkezli satıcı yönetilen yedekleme hizmetleri sunar, birincil sunucuda veri kaybına yol açan kötü amaçlı saldırılar veya insan hataları durumunda bile verilerinizi güvende tutma.

Dahası, veri hacminiz arttıkça, kayıp riski de arttığından, La Ceiba Net Society standart yedekleme çözümleri sunan gelişmiş yedekleme altyapısı bu riskleri azaltmak için gerekli.

Bu barındırma sağlayıcısı veri yedeklemelerini yedi gün boyunca sunucularında saklar ve saklar, size bir haftalık arşivlenmiş veri sağlar ve gerektiğinde bu yedeklemelerin güvenilir ve hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

La Ceiba Net Society hosting fiyatlar oldukça düşük, henüz planları her türlü web sitesi barındırma için gerekli gelişmiş özellikleri içerir. Ödemelerinizi yaptıktan hemen sonra ücretsiz kurulum ve hızlı etkinleştirme sunar. Bu barındırma sağlayıcısı bir yedi günlük para iade garantisi, diğer çoğu satıcının 30 günlük para iade garantisinden daha kısa. Yine de % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi sunar.

La-Ceiba-Net-Toplum-Genel Bakış2

Bu hosting firmasına rağmen destek telefon numarası var, web sitesinde listelenmez ve yalnızca sosyal ağ sayfalarında görünür. Bununla birlikte, kullanıcılar bu satıcının destek ekibiyle mevcut bilet sistemi. Satıcı web sitesinde canlı sohbet yok, web sitesinde hem canlı sohbet hem de bilet desteği veren reklamlara rağmen listelenen bir destek e-posta adresi yoktur. Web sitesinde yalnızca satış e-postası var.

Satıcı iken destek ekibinin 7/24 hazır olduğunu iddia ediyor, onunla temas kurma girişimlerim meyve vermedi. Daha da kötüsü, La Ceiba Net Society bir bilgi tabanı oluşturmamış kullanıcıların sorunları kendi başlarına çözmelerine izin vermek için.

La Ceiba Net Society rekabete nasıl uyuyor??

La Ceiba Net Society hem küçük hem de büyük işletmeler için güvenilir web hosting çözümleri sunar. Buna ek olarak, barındırma şirketi VPS ve özel sunucular yatırım yapmıştır, özellikle hızlı büyüyen online işletmeler için ölçekleme kolay ve anlaşılır. Bununla birlikte, satıcı, müşteri destek çözümlerini potansiyel müşteriler için kolayca kullanılabilir hale getirmek için çok çaba sarf etmemiştir..

Artıları

 • Yönetilen yedekleme hizmetleri sunar
 • Ucuz, zengin özelliklere sahip barındırma çözümleri
 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ücretsiz kurulum ve taşıma

Eksileri

 • Yanıt vermeyen destek ekibi
 • Sitede canlı sohbet veya destek e-postası bulunamadı

La Ceiba Net Society’nin tamamen yedekli tesislerinde ağırlamanın keyfini çıkarın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me