Luso Aloja İnceleme 2020 – Ucuz, ama Gerçek Fiyat Nedir?

Luso Aloja, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting firmasıdır. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Luso Aloja 2009 yılında, vizyonu olan iki girişimci tarafından kuruldu. müşterilere kişiselleştirilmiş hizmetler. Şirketleri bir durak dükkan alan adı kaydı, web tasarımı ve web barındırma için. 2015 itibariyle Luso Aloja’nın şemsiyesi altında 600’den fazla aktif müşteri ve 1.000’den fazla alan adı vardı.

LusoAloja ana sayfası

Aslında Luso Aloja’da bir yönetici ile röportaj yaptık ve işte öğrendiklerimiz.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Luso Aloja Faaliyetleri sağlam donanım ve yedekli ağ. Ucuz olmasına rağmen, cPanel tabanlı Linux barındırma özelliklerle dolu ve işlevsellik açısından zengin. Abonelikler arasında MySQL, PHP, web tabanlı e-postalar, Cloudflare ve sınırsız alt alan adları gibi standart barındırma özelliklerine erişim bulunur. R1Soft verilerinizi asla yedeklememenizi sağlar. 50’den fazla Softcaulous komut dosyası ile Joomla, Drupal veya WordPress CMS web siteleri veya SSL ile güvence altına alınmış bir Magento veya OpenCart e-mağazası oluşturabilirsiniz. Programlama deneyimi az olanlar RVsitebuilder aracının kolay sürükle ve bırak arayüzünü kullanarak statik bir web sitesi oluşturun.

Altında Windows barındırma, ASP veya ASP.NET 4.5 teknolojisi üzerine kurulmuş uygulamalar için tam destek sağlayan dört plan (Plesk kontrol paneliyle) bulacaksınız. Aboneliğiniz, Microsoft SQL Server veritabanlarına erişim, geniş disk alanı, sınırsız e-posta ve ölçülmemiş aylık trafiği içerir. Bu planla, web sitenizin ve veritabanlarınızın günlük yedeklerini aldıkları için veri kaybetme konusunda asla endişelenmeyeceksiniz.

İçin daha fazla gizlilik ve daha fazla yapılandırma seçeneği, şunlardan birini seçmelisin sanal özel sunucular (VPS) Intel Xeon işlemcilerde çalışır. 16 GB RAM ve SSD veya SATA3 HDD depolama alanı ile sekiz adede kadar CPU çekirdeği sipariş edebilirsiniz. Sende var kurulum ve yapılandırma özgürlüğü tercih ettiğiniz işletim sistemi, WHM / cPanel ve diğer uygulamaları kendiniz seçebilir veya yardım isteyebilirsiniz. Kolay bir sürüş için, birinci sınıf donanım ile çalışan Yönetilen VPS paketlerini öneriyorum.

Eğer istersen uzak makinelerinizi kontrol edin, cPanel veya Plesk kontrol panelleriyle yönetilmeyen sunucular sipariş edebilirsiniz. Paketiniz şunları içerir güçlü işlemcilere sahip yüksek kaliteli donanım. Yedeklemeler otomatiktir. Ad sunucuları farklı bölgelerde dağıtılır, böylece sunucular kapalı olsa bile alan adı sorunlarını çözme. Sunucunuzu kullanma özgürlüğünüz olsa da, yerinde teknisyenler sizin için izler ve bakımını yapar.

Fiyatlandırma ve Destek

Luso Aloja, Namecheap, iPage ve BlueHost’u (piyasadaki en ucuz ana makineler) pahalı hale getiriyor. Sen kalk Bir yıl veya daha uzun süre kaydolursanız% 30 indirim, ve tüm planlar 30-gün para iade garantisi. Kredi / banka kartı, banka havalesi veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz..

Müşteriler sadece 7/24 destek sağlamakla kalmaz, kişiselleştirilmiş hizmetlerden de yararlanır. destek ekibi, sunucularınızın ve web sitelerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için tüm zor işleri yapar, web sitenizi, e-postalarınızı veya alan adınızı ücretsiz olarak Luso Aloja’ya taşırlar. Destek ekibine canlı sohbet veya bilet sistemi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bilet yanıtları genellikle bir saatten az sürer.

Luso Aloja’nın maliyeti nedir? Luso Aloja 1 $ ile 8 $ arası planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Luso Aloja planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Luso Aloja daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Luso Aloja’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Luso Aloja’nın müşteri desteği ne kadar iyi? Luso Aloja en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Luso Aloja’nın radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Luso Aloja rekabete nasıl uyuyor??

Luso Aloja size yüksek performanslı VPS ve zengin özelliklere sahip paylaşılan Linux ve Windows barındırma planlarını ucuza sunuyor.

Luso Aloja makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

  • Sınırsız aylık trafik
  • Günlük yedeklemeler
  • 7/24 müşteri desteği
  • Sınırsız e-posta hesabı

Eksileri

  • Çalışma süresi garantisi yok
  • Web sitesi sadece İspanyolca
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me