Move.Pk Review 2020 – Bir MAJOR Dezavantajı ile Katı Ana Bilgisayar

Move.Pk-Genel Değerlendirme1Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Move.Pk ile aynı fiyata, 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


Move.Pk, Pakistan merkezli ücretsiz ve ücretli web barındırma ve alan adı kayıt hizmetleri sağlayıcısıdır. 2003 yılında kurulan, amacı bir VPS veya özel sunucu barındırma hizmeti göze alamayan kullanıcılar için yüksek kaliteli paylaşılan barındırma sağlamaktır. Move.Pk web sitesi İngilizce’dir ve şirket Kanada ve ABD’de Linux ve Windows tabanlı sunucuları kullanmaktadır..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Pakistan web hosting için, Move.Pk temel paylaşılan web hosting oldukça kapsamlı bir teklif sunuyor. Gibi özellikler cPanel, SSL ve ücretsiz bir web sitesi oluşturucu fazla çaba harcamadan güvenli bir web sitesi kurmayı ve çalıştırmayı kolaylaştırır. Standart özellikler şunları içerir:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • 7/24 müşteri desteği
 • 30-gün para iade garantisi
 • Ücretsiz alan adı kaydı ve transferi
 • Web sitesi oluşturucu aracı
 • phpMyAdmin
 • cPanel
 • Paylaşılan SSL

Move.Pk teklifleri ücretsiz paylaşılan web barındırma ücretli planlarla aynı özelliklerin çoğunu içerir. Buna cPanel ve WordPress, Joomla, Drupal veya diğer birçok CMS platformundan birini çalıştırma seçeneği de dahildir. Bir çevrimiçi mağazaya ev sahipliği yapma yeteneği de dahildir. Maalesef, ücretsiz barındırma bilgileri hakkında daha fazla soru sormak için destekle bağlantı kuramadım.

Tüm ücretli planlarla birlikte gelen bazı ek özellikler şunlardır: e-posta spam engelleyicisi, e-posta virüsü tarayıcısı ve e-posta otomatik yanıtlayıcıları. Bunlar oldukça normal özellikler gibi görünebilir, ancak e-posta güvenliğini ve işlevselliğini dikkate aldıklarını bilmek iyidir. Disk alanı 1 GB’den başlar ve premium iş planları için 300 GB’a kadar çıkar. Bant genişliği 25GB’dan başlar ve yüksek seviye planında sınırsızdır. Birden fazla bağlı e-posta hesabı tüm ücretli planlarla birlikte gelir.

Bir diğer kullanışlı özellik, birçok programlama dilini işleyebilen modern arka uçtur. Sunucu tarafı komut dosyaları şunları içerir: PHP, Perl, SSI, Zend Engine, Ruby on Rails ve daha fazlası. Bu, Move.Pk’nin istemcilerin kullanıyor olabileceği güçlü komut dosyası dillerini işleyebildiğini gösterir.

Move.Pk-Genel Bakış2

Fiyatlandırma ve destek

Move.Pk web hosting planları için fiyatlandırma ücretsiz olarak başlar ve açıkçası, çok ucuz olmayan ücretli planlara kadar gider. Giriş ücretli plan, benzer veri paketleri ve özellikleri için karşılaştırılabilir Pakistanlı ve uluslararası ev sahiplerinin ücretlerinden birkaç kat daha pahalıdır. SSD, VPS veya özel barındırma sunmaz, bu nedenle barındırma ihtiyaçlarınız artarsa ​​bu sağlayıcıyı aşabilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, müşteri desteğiyle iletişim kuramadım, bu nedenle kullanıcıların kaydolduktan sonra alacağı destek konusunda ciddi endişelerim var. Ödeme yapan müşterilere genel halktan farklı davranabilirler, ancak bunu iyi bir işaret olarak görmüyorum. Genel olarak satış ve müşteri desteğine odaklanmalarını artırmak için Move.Pk’i öneriyorum.

Move.Pk’in maliyeti ne kadardır? Move.Pk, 0 $ ile 4 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Pk, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Move.Pk’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Move.Pk’in müşteri desteği ne kadar iyi? Move.Pk, en iyi web barındırıcılarımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Move.Pk’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Move.Pk yarışmaya nasıl uyuyor??

Move.Pk 2003 yılından beri Pakistan’da ve iş dünyasında faaliyet gösteren bir web barındırma sağlayıcısıdır. Linux ve Windows sunucularında ücretsiz ve ücretli paylaşımlı hosting planları sunar. Kanada ve ABD’deki veri merkezleri ile Move.Pk, barındırma için iyi bir seçenek olacaktır, ancak satış desteği eksikliği, potansiyel müşterilere kaydolmadan önce dikkatli olmaları ve daha fazla bilgi edinmeleri için bir neden vermelidir..

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma süresi değerlendirmesi
 • 30-gün para iade garantisi
 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • Ücretsiz web sitesi barındırma seçeneği

Eksileri:

 • Müşteri desteğine ulaşılamadı
 • Ortalamaya kıyasla biraz pahalı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me