İnceleme Beget 2020 – Kullanıcılar Neden Nefret Ediyor

Rusya’nın ilk on web barındırma sağlayıcılarından biri olan Beget, sektöre yabancı değil. Hiçbir şekilde gösterişli değiller, ancak 2007’deki başlangıcından beri güvenilir bir web barındırma hizmeti sunuyorlar. Merkezi St. Petersburg, Rusya’dadır ve web siteleri İngilizce ve Rusça dillerinde mevcuttur..


Beget

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

Beget oldukça standart bir ürün yelpazesi sunuyor paylaşılan barındırma planlarının yüzdesi, ile birlikte özel sunucular ve ne diyorlar Premium Hosting planları. İkincisi bir VPS veya düşük yüklü paylaşımlı sunucu seçeneği – temelde, Premium Hosting sunucuları yedi kat daha büyük bir yükü kaldırabilir tipik paylaşılan barındırma planlarının alabileceğinden daha fazla.

Beget’in gerçekten öne çıktığı yer, kullanıcılarına sundukları kaynak tahsislerinde. Tüm paylaşılan ve premium hosting planları, sınırsız MySQL veritabanı, sınırsız e-posta, sınırsız alt alan adı ve sınırsız bant genişliği ile gelir – temel sınırlama depolama alanı ve barındırabileceğiniz web sitesi sayısıdır.

Tabii ki, “sınırsız bant genişliği” derken, gerçekten sınırsız değil – hesabınızı günde 65 CP’de kapatacaklar. basit bir WordPress web sitesi için günde yaklaşık 7100 ziyaretçiye eşittir. Bu sınırlamanın, sırasıyla on ve 25 web sitesine izin veren Noble ve Great planları için bile geçerli olduğunu düşündüğünüzde, bu aslında çok fazla değildir. Bu, paylaşılan barındırma planları daha küçük web siteleri için mükemmel olsa da, bir ton trafik bekliyorsanız daha ağır bir iş seçmeniz gerekeceği anlamına gelir..

Beget bir Paylaşılan sunucuları için% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, bunun bir nedenle web sitelerinde kolayca reklamı yapılmaz (bulmak için “Hizmet Şartları” nı incelemeniz gerekir).

Beget, cPanel’i paylaşılan barındırma planlarıyla sunmaz, ancak çoğunlukla, arayüzleri şaşırtıcı derecede basit ve gezinmesi kolaydı, cPanel’in sunduğu sağlam işlevsellikten yoksun olsa da. Bir plan seçtikten sonra, iletişim bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz istenir. Bundan sonra, hesabınız birkaç saniye içinde kurup size sunduk – henüz bir alan adı satın almamış olmanız durumunda size kullanıcı adınızı temel alan bir Beget alt alanı bile sağlarlar. Biraz hayal kırıklığına uğradım bir şey arayüzlerinin belirli yönleri tam olarak İngilizceye çevrilmemiştir, ancak bu, Google Chrome’un İngilizceye Çevir özelliği sayesinde kolayca çözüldü.

Fiyatlandırma ve destek

Beget’in fiyatları piyasadaki en düşük fiyat değil, ancak kesinlikle en uygun seçeneklerden biri – bu da neden Rusya’nın en büyük on barındırma sağlayıcısından biri haline geldiğini açıklıyor. Bu, özellikle her pakette içerdikleri sınırsız özelliklerin sayısını düşündüğünüzde geçerlidir..

Ücretsiz bir planları yok, ancak size Hizmetlerini risksiz test etmeniz için 35 günlük değerlendirme süresi. 35 gün içinde istediğiniz zaman paket için ödeme yapabilirsiniz; kalan değerlendirme süresi sadece barındırma planınızın süresine eklenir. Ayrıca, eğer yıllık sözleşmeniz için önden bir toplu ödeme yapın, indirimden yararlanacaksınız.

Beget ile planları değiştirmek yeterince kolay: Yapmanız gereken tek şey, doğrudan web barındırma kontrol panelinizde yeni plan adını tıklamak ve ardından Tarife planını değiştir düğmesine basmaktır. Ayrıca paketinize özellik ekleyin veya paketinizden özellik kaldırın (planın temel yapılandırmasının altına düşmemeniz şartıyla). Bir ücretsiz web sitesi taşıma hizmeti, böylece çok fazla kesinti olmadan başka bir barındırma sağlayıcısından kolayca transfer edebilirsiniz.

Beget ayrıca bir Kullanıcı arayüzünün temellerini kapsayan iyi bir kılavuz. Arama işlevi yoktur ve maalesef hesap sorunlarını gidermenize yardımcı olmaz, bu nedenle daha spesifik yardım almak istiyorsanız müşteri destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir. Destek personeli 7/24 e-posta veya kullanıcı yönetim panelinizdeki biletleme sistemi aracılığıyla erişilebilir. Ne yazık ki, telefon veya canlı sohbet desteği yok, ancak yardım belgelerinin hepsinin Rusça olma eğilimi göz önüne alındığında, gelecekte bunları sağlasalar bile yüksek umutlar duymuyorum..

Beget’in maliyeti nedir? Beget, 2 $ ile 35 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Beget size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Beget’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Beget’in müşteri desteği ne kadar iyi? Beget en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Beget’in küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının da bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Beget rekabete nasıl uyuyor??

Beget sadece web hosting sahnesinde başlayanlar için bazı sağlam, bütçe dostu paylaşılan hosting planları sunuyor. Ancak, temel planlarındaki CPU kullanım sınırları trafik yoğun web siteleri için yeterli olmayacaktır.

Artıları

  • Son derece uygun fiyatlı giriş seviyesi paketler
  • 35 günlük deneme süresi
  • Sınırsız veritabanı, e-posta, alt alan adı, bant genişliği
  • Plan aralığı ölçeklenebilirlik sunar

Eksileri

  • Kontrol panelinde sınırlı (yeterli olsa da) işlevsellik
  • Web sitesinin bazı bölümleri İngilizceye iyi çevrilmemiş
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me