Netway Review 2020 – Yetersiz mi?

Netway, büyük markalar için bir eşleşme olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Tayland’da yaşıyorsanız ve web barındırma endüstrisine aşina iseniz, Netway İletişim A.Ş.’yi duymuş olabilirsiniz. Bangkok merkezli bu barındırma sağlayıcısı 1996 yılından beri faaliyet göstermektedir ve yenilikçi teknolojileri ve geniş altyapıları ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Netway, paylaşılan, temel VPS, bulut VPS ve yönetilen özel sunucu barındırma dahil bir dizi hizmet sunar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Netway kendi veri merkezlerinin sahibi ve işletmesi, Bangkok yer almaktadır. Bu veri merkezinden, paylaşılan, bayi ve özel sunucu barındırma hizmeti sunarlar.

Paylaşılan hosting paketleri ile başlar:

 • 500 MB e-posta ve web depolama
 • 20GB bant genişliği
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Sınırsız e-posta
 • PHP 5.0 ve üstü, Perl ve CGI desteği
 • Ücretsiz SSL sertifikası

Ayrıca WordPress, Drupal, phpBB ve Agora Alışveriş Sepeti de dahil olmak üzere yaklaşık iki düzine en popüler uygulamanın tek tıklamayla kurulumlarını içerir. Çalışma süresi% 99,98 olarak garanti edilmektedir., sektörde ortalamanın üstünde ve Netway’in bakımlı altyapısının kanıtı.

Paylaşılan barındırma planları, kolay yönetim için bir cPanel kurulumuna sahiptir. Bayi barındırma işindeyseniz, planınız altındaki tüm cPanel hesaplarına erişmenizi sağlayan WHM aracılığıyla hesabınızı yönetebilirsiniz.

Netway ayrıca Cloud VPS barındırma hizmeti sunmak için Microsoft Azure ve Amazon Web Services ile ortaklık kurdu. Linux Cloud VPS planları cPanel ve WHM ile birlikte gelir en az 1 vCPU çekirdeği, 1 GB RAM, 50 GB depolama alanı ve tam kök erişimi ile birlikte yüklenir. Teknik bilgiye sahipseniz ve barındırma planınızda biraz para kazanmak istiyorsanız, cPanel ve WHM yüklemesi olmadan da yapabilir ve sunucuyu doğrudan yönetebilirsiniz..

Netway

Windows Cloud VPS planları çok daha pahalı, ancak aynı zamanda daha fazla işlem gücü ve Plesk kontrol paneli. Bunlar 2 vCPU çekirdeği, 2GB RAM, 50GB depolama ve MSSQL veritabanı seçeneği ile başlar.

Cloud VPS barındırmaları için ödeme yaptıktan sonra, hizmetiniz 10 dakika içinde konuşlandırıldı. Bundan sonra, VPS’yi kendiniz yönetmeyi seçebilir veya Netway’in bunu yapması için aylık bir ücret ödeyebilirsiniz. Netway bir garanti % 99,99 çalışma süresi.

Web sitenizi başka bir barındırma sağlayıcısından Basic veya Cloud VPS’ye taşıyorsanız, Netway ücretsiz bir taşıma hizmeti sunar ve herhangi bir kesinti süresinin en aza indirilmesi için mümkün olduğunca sorunsuz bir geçiş sağlamak için çalışır. Aynısı, mevcut barındırma paketlerindeki mevcut müşteriler için de geçerlidir.

Fiyatlandırma ve Destek

Dahil edilen özellikler ve kaynaklar düşünüldüğünde Netway’in paketleri oldukça uygun maliyetlidir. Paylaşılan, bayi veya VPS barındırma paketlerini seçerseniz ve altı ay veya daha uzun bir sözleşme süresini tercih ederseniz size indirim uygulanır..

Onların Economy paylaşılan barındırma planı sizi tek bir alanla sınırlar, ancak yukarıdaki sınırsız alan içeren her bir plan. İster küçük bir kişisel web sitesi ister multimedya ağırlıklı kurumsal bir web sitesi oluşturun, Netway’in kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlı bir planı var.

Netway ile planları değiştirmek kolaydır, ancak yine de müşteri desteklerine başvurmanızı gerektirir. Gerekirse web sitesi taşıma dahil tüm süreci ele alacaklar.

Netway var farklı hizmet seviyeleri onlardan satın aldığınız barındırma planına bağlı olarak. Her bir plan yelpazesinin müşteri desteği için kendi SLA’sı vardır. Netway, e-posta ve telefon yoluyla 24 saat destek sunar. Bu kanallar yalnızca Tay dilinde kullanılabilir, ancak Tay dili olmayan müşteriler bir dil engeli ile karşılaşabilir.

Netway rekabete nasıl uyuyor??

Birkaç Tayland barındırma sağlayıcısı, Netway’in yaptığı çok çeşitli planlar ve gelişmiş altyapı sunar. İster küçük bir Tayland işletmesi olun, ister temel bir web sitesi veya kurumsal düzeyde bir barındırma çözümü arayan büyük bir şirket olun, Netway iyi bir bahistir.

Netway makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Paylaşılan barındırma planları ile% 99,98 çalışma süresi
 • Ücretsiz web sitesi taşıma hizmeti
 • Bir dizi plan işletmeler için ölçeklenebilirlik sunar
 • 24 saat destek

Eksileri

 • Web sitesi ve yalnızca Tay dilinde destek
 • Bangkok’ta bulunan tek bir veri merkezi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me