NFOrce İnceleme 2020 – Gerçekten Güvenebilir misiniz?

anaforNFOrce, web barındırma, bulut barındırma, sıralama ve adanmış sunucular sağlayıcısıdır. Roosendaal (Hollanda) merkezli şirket, başka internet çözümleri de sunmaktadır. Şirketin veri merkezlerini barındıran sunucusu ve çekirdek PoP (varlık noktası) veri merkezleri Hollanda’da, pasif PoP veri merkezleri Frankfurt, Londra ve Paris’tedir. NFOrce bir RIPE NCC üyesidir. Şirketin web sitesi İngilizce.


Aslında NFOrce’de bir yönetici ile röportaj yaptık ve işte öğrendiklerimiz.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

zorla 1

NFOrce, üçü Plesk kontrol paneliyle, diğer üçü DirectAdmin kontrol paneliyle gelen altı Linux paylaşılan web barındırma planı sunuyor. Bu planlar şu açılardan farklılık gösterir:

 • Depolama (2,5 GB – 10 GB)
 • Bant genişliği (50GB – 100GB)
 • MySQL veritabanları (bir – 50)
 • Posta Kutusu Sayısı (10-500)
 • FTP hesabı sayısı (10-500)
 • Posta listesi sayısı (10 – 500)

Şirket ayrıca üç e-posta paylaşılan barındırma planı, dört kolokasyon sunucusu barındırma planı, altı VPS planı ve birkaç üst düzey özel adanmış sunucu sunuyor. NFOrce, SLA kredileri ile desteklenen% 99,9 garantili aylık ağ çalışma süresi sunuyor, ancak sektör ortalaması% 99,99’dan düşük.

NFOrce, her biri doğrudan kasadan ağa, donanıma, yapılandırmaya (OS, kontrol paneli, RAID, vb.) Ve daha fazlasına göre özelleştirilebilen kapsamlı bir üst düzey sunucu serisi sunar.

NFOrce, sunucu yedeklemeleriniz için Idera yazılımını kullanır. Bununla birlikte, şirket sunucuların bir kısmını veya tamamını veya örneğin yalnızca MySQL veritabanlarını yedekleyebilir. Yüksek sıkıştırma teknolojilerinin kullanımı sayesinde (2: 1’e kadar), şirket son derece küçük boyutlu yedeklemeler sunar, tüm diskleri çoğaltabilir ve kurtarma noktaları oluşturabilir. Ayrıca şifreli yedeklemeler için olanaklar sunar.

Şirket Debian, CentOS, Ubuntu, Fedora, FreeBSD ve VMware ESXi gibi çeşitli temel işletim sistemleri için kurulum sunmaktadır. Ek depolama alanı oluşturmak için kullanabileceğiniz sabit disk bölümleme hizmetleri de sunar. Her bölüm diğerlerinden bağımsız olduğundan, her birinde depoladığınız veriler diğerlerindeki verileri etkilemez. Böylece, veri depolama alanınızla gelişmiş güvenlik, performans ve esnekliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

nforce 2

NFOrce’nin hosting planları ucuz. Bu planlar için EUR, Visa, MasterCard, AMEX, PayPal, Bitcoin, Skrill, iDEAL ve Paxum üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Mollie’yi banka havalesi, Bancontact, Giropay, Belfius Direct Net, vb.Gibi çeşitli ödeme seçeneklerini desteklediğinden çevrimiçi ödemenizi yapmak için bile kullanabilirsiniz..

Kullanabileceğiniz faturalandırma dönemleri aylık, yıllık ve bienaldir. Ancak, aylık faturalandırma dönemini seçmek, bir kerelik kurulum ücretinin ödenmesi anlamına gelir. Yıllık veya iki yıllık faturalandırma dönemini seçerek kurulum ücretinden tasarruf edebilir ve sırasıyla% 10 ve% 20 fiyat indiriminden yararlanabilirsiniz..

NFOrce’nin müşteri desteğine telefon (yalnızca acil durumlarda), e-posta, çevrimiçi iletişim formu, canlı sohbet ve bilet sistemi (yalnızca mevcut müşteriler için) üzerinden erişilebilir. Denediğimde şirketin canlı desteği yoktu, ancak onlara gönderilen e-postam yirmi dakika içinde derhal yanıtlandı.

Şirketin bir bilgi tabanı olmasına rağmen, birkaç arama sonuç vermedi. Belki de hesabınıza giriş yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. NFOrce’nin “Haberler” bölümü de var, ancak her şey şirketin başarılarıyla ilgili haberlerle ilgili ve kendi kendine yardım arayanlara yardımcı olmayacak.

NFOrce’nin maliyeti nedir? NFOrce, 2 $ ile 9 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi NFOrce planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. NFOrce daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve NFOrce’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
NFOrce’nin müşteri desteği ne kadar iyi? NFOrce en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmıyor. Ancak bu, NFOrce’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

NFOrce rekabete nasıl uyuyor??

Büyük iş yükünüzü karşılamak için en uygun kendi ileri teknoloji sunucularınızı yapılandırmak istiyorsanız, NFOrce’nin kapsamlı sunucu serisi tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.

Artıları

 • 20 yılı aşkın sektör deneyimi
 • Özelleştirilmiş üst düzey sunucular
 • Idera yazılımı ile sağlam sunucu yedekleme
 • Geliştirilmiş veri güvenilirliği ve minimum servis kesintileri

Eksileri

 • Canlı sohbet her zaman mevcut değildir
 • Sektör ortalamasının altında% 99,9 garantili ağ çalışma süresi

NFOrce’den üst düzey özelleştirilmiş sunucular edinin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me