Nordnet Review 2020 – Neden Denemelisiniz?

Nordnet-mineNordnet, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting firmasıdır. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Nordnet, 1995 yılından beri çeşitli internet hizmetleri sunan Paris merkezli bir şirkettir. Web hosting en yeni ürünlerinden biridir ve teklifleri hala bebeklik döneminde. Ancak, ev interneti, arama motoru optimizasyonu, alan adı kaydı, e-posta güvenliği ve web güvenliği gibi harika yardımcı hizmetler sağlarlar..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Web sitesi barındırma Nordnet birincil endişe olmasa da, genellikle sadece premium barındırma hizmetleri beklediğiniz bazı ilginç özellikler sağlar. Ayrıca herhangi bir barındırma çözümü için ihtiyacınız olan tüm temelleri kapsar:

 • .Paris, .corsica vb. Gibi özel alanlar da dahil olmak üzere kapsamlı alan adı kaydı..
 • E-posta güvenliği

İşte sundukları bazı premium özellikler / hizmetler:

 • Trafik Paketi: Bu paket web sitenizin arama motoru sıralamalarını geliştirir lider arama motorları tarafından dizine eklendiğinden, anahtar kelimeleri belirleyip enjekte ederek, profesyonel SEO önerileri sağlayarak ve performansınızla ilgili ayrıntılı raporlar sunarak.
 • Compoz web sitesi yaratıcısı: Bu, Nordnet tarafından sunulan ücretsiz bir web sitesi oluşturma aracıdır. Kullanımı kolaydır ve kurulabilir modülleri kullanarak sitenizin işlevselliğini artırmanıza olanak tanır blog oluşturma araçları, şablonlar, multimedya içerik yerleştirme araçları, bültenler, e-ticaret araçları vb..
 • Cybersquatting engelleme: Bu hizmet, yalnızca İnternet kullanıcılarını kandırmak amacıyla sizinkine benzer bir alan adı alan kişileri engellemenize olanak tanır.

Nordnet

Özellikler ve özelleştirme yetenekleri biraz sınırlı olsa da, Nordnet web sitesi oluşturma aracının kullanımı son derece kolaydır. Modülleri kullanarak ekstra işlevselliğe zahmetsizce yerleştirme yeteneği de yeni başlayanlar için harika bir özelliktir. Ancak, gerçek iş web siteleri oldukça kafa karıştırıcı ve ürünlerinin nasıl kullanılacağını anlamak zor olabilir.

Fiyatlandırma ve Destek

Web sitesi barındırma temel işlevlerinden biri olmadığından, fiyatlandırma Nordnet’te biraz farklı çalışır. Fiyatlandırma planlarından sadece biri paketin bir parçası olarak barındırmayı içerir:

 • Temel: Bu, temel olarak yalnızca bir alan adı kaydettirmenin yanı sıra bir e-posta yönlendirmesi almaktır.
 • esansiyel: Alan adı kaydı, 10 e-posta yönlendirmesi ve e-posta anti-spam filtresi.
 • Konfor: Alan adı kaydı, 100 e-posta yönlendirmesi, e-posta anti-spam filtresi ve e-posta antivirüs filtresi.
 • Prestij: Bu planla, yukarıdakilerin tümünü, 400 e-posta yönlendirmesini ve 400 MB depolama Linux barındırma hizmetini elde edersiniz.

Alan adı kaydı başlıca hizmetlerinden biri olduğundan, fiyatlandırma planları istediğiniz alan adı uzantısına göre değişir. Fiyatlandırmasının bir başka özelliği de katmanlı indirimlerle bir ila on yıllık dönemler arasından seçim yapabilmenizdir.

Nordnet ile ilgili en benzersiz şey, Web Sitesi Oluşturma aracını kullanarak bir web sitesi ücretsiz olarak oluşturabilir ve barındırabilmenizdir. Bu hosting ücretsiz çünkü sitenizi kendi eklentilerini yerleştirmek için kullanacaklar. Daha sonra, biri reklamı kaldırmak olan ek özelliklere sahip modüller satın alabilirsiniz. Bu modüller, e-ticaretten sosyal medya pazarlamasına kadar çok çeşitli işlevler ekleyebilir.

Nordnet’in müşteri desteğiyle ilgili en büyük sorun, yalnızca Fransızca ile sınırlı olmasıdır. Bir İngiliz temsilcisi bulabilseniz de, durum her zaman böyle olmayacaktır. Onlar ücretsiz müşteri ve satış servis hattı var ama teknik destek çağrıları için ödemek zorunda. Diğer kanallar arasında e-posta veya aslında ofislerinde bir temsilci görmek.

Nordnet’in maliyeti ne kadardır? Nordnet, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Nordnet planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Nordnet daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Nordnet’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Nordnet’in müşteri desteği ne kadar iyi? Nordnet, en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, Nordnet’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Nordnet rekabete nasıl uyuyor??

Çeşitlilik açısından çok fazla şeyleri olmasa da, ömür boyu ücretsiz barındırma seçeneğini kaçırmak için çok cazip bulabilirsiniz.. Zaten hostinginiz varsa ancak SEO, alan adı kaydı veya e-posta koruması gibi diğer ilgili hizmetlere ihtiyacınız varsa – Nordnet mükemmel bir seçim olabilir.

Nordnet makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Ücretsiz hosting seçeneği
 • Kapsamlı modüller içeren Web Sitesi Oluşturma aracı
 • Harika SEO geliştirme paketi
 • Fransızca konuşursanız iyi destek

Eksileri

 • Fransızca veya Fransa’dan değilseniz sınırlı müşteri desteği
 • Yalnızca iki barındırma seçeneği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me