Penumos Review 2020 – Neden Denemelisiniz

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Penum ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


2006 yılında kurulan Penum Limited, Nairobi, Kenya’da ofisleri bulunan bir web barındırma şirketidir. Satıcının misyonu, Kenya ve ötesindeki müşterilere mükemmel internet hizmetleri sunmaktır. Satıcı, paylaşılan web hosting, bayi hosting, VPS ve uygun sunucu hizmetlerini uygun fiyatlarla sunar. Hosting çözümlerine ek olarak Penum Limited, alan adı kaydı, web tasarımı ve geliştirme, SSL sertifikaları ve SiteLock hizmetleri sunar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Penum Limited paylaşılan web barındırma, VPS ve özel sunucu çözümleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • cPanel kontrol paneli
 • R1soft yedeklemeleri
 • Ücretsiz alan adı satıcı hesabı
 • Softaculous tek tıklamayla yükleyici
 • Ücretsiz web sitesi transferi
 • PHP 5.4 – 7.2 arası
 • MySQL 5
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Microsoft .NET

Penum Limited, web sitesi barındırma çözümleri sunduğu iki veri merkezine sahiptir: biri ABD’de, diğeri Avrupa’da. Onun sunucular en yeni dört çekirdekli Intel CPU’ları kullanır ve minimum 8GB RAM ile geliyor. Dahası, sunucular ayrıca 100 Mbit / s bağlantı ve dört RAID 10 sürücü içerir. RAID 10 yapılandırması verilerin korunması için disk yansıtma ve disk şeritlemeyi birleştirir.

Penum Limited’ler paylaşılan hosting paketi dört ana plan ile geliyor. Giriş düzeyinde, bir blog veya küçük bir web sitesi oluşturmak için uygun STANDART planı bulunur. Bu plan, 2,5 GB ve 25 GB aylık bant genişliği disk alanı ile birlikte gelir.

Penum’un en gelişmiş paylaşılan barındırma planı, orta ölçekli işletmeler için ideal olan ECOMMERCE’dir. Sınırsız disk alanı ve sınırsız bant genişliği içerir. Ayrıca bu tedarikçinin tüm paylaşılan barındırma paketlerinde sınırsız e-posta hesabı alırsınız.

Penum Limited yedekleme ve geri yükleme hizmetleri sunar. satıcı, web sitesi verilerinizin günlük yedeklemelerini gerçekleştirir ve istek üzerine bunları ücretsiz olarak geri yükler. Ancak, barındırma sağlayıcısı, bu yedeklemelerin web sitesi verilerinizi tam olarak geri yüklememesi veya geri yükleme işleminin herhangi bir soruna neden olması durumunda sorumlu olmadığını kabul eder..

Web sitesi barındırma çözümleri sağlamanın yanı sıra, bu satıcı profesyonel web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunar. Gelişmiş güvenlik paketlerine ihtiyaç duyan müşteriler için, barındırma şirketi SSL sertifikaları ve SiteLock paketleri var. Bu ekstra güvenlik çözümleri, web sitenizi bilgisayar korsanlarından, kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden korumak için bir dizi özelliğe sahiptir.

Fiyatlandırma ve Destek

Penum barındırırken planlar oldukça ucuz, yalnızca dikkate değer özellik kısıtlamalarına uymayan işletmeler için idealdir. Satıcı, bu planların fiyatlarını Kenya Şilini ve ABD Doları.

Hosting planları ile birlikte gelir esnek faturalandırma döngüleri ve müşteriler aylık ve yıllık ödemeler yapabilir. Penum paylaşılan barındırma için 30 günlük para iade garantisi sunuyor çözümler ama özel ve VPS sunucuları için geri ödeme politikası yoktur. Ancak, hosting firması % 99,9 ağ çalışma süresi garantisi sunucunuz bir kesinti yaşıyorsa.

penumos

Penum’un teknik destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz telefon, e-posta, canlı sohbet veya bilet sistemi aracılığıyla. Müşteri destek ekibi 7/24 kullanıma hazır ve sorulara oldukça hızlı cevap veriyor: Onlara bir e-posta gönderdim ve iki saatten kısa bir sürede yanıt aldım.

penumos

Ayrıca, satıcının bir oldukça ayrıntılı bilgi tabanı.

Penum, rekabete nasıl uyuyor??

Penum Limited hosting şirketi, hem küçük hem de büyük işletmeler için ideal bir hosting satıcısıdır. Aynı şekilde, hosting planları onları sınırsız hosting çözümleri gerektiren işletmeler için uygun olmayan önemli kısıtlamalar ile geliyor. ABD ve Avrupa’daki veri merkezleri ile Penum Limited dünyanın hemen her yerinden işletmelere ev sahipliği yapma kapasitesine sahiptir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Ücretsiz restorasyonlu günlük yedeklemeler
 • Bir tazminat planıyla% 99 ağ çalışma süresi garantisi
 • Esnek faturalandırma döngülerine sahip ucuz hosting planları
 • 7/24 sunulan son derece duyarlı müşteri desteği

Eksileri

 • Özel ve VPS sunucuları için geri ödeme yok
 • Planlarda dikkate değer özellik kısıtlamaları var
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me