Qhoster Review 2020 – Kullanıcılar Neden Nefret Ediyor?

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: QHoster ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


QHoster, 2004 yılından bu yana bir dizi etki alanı kaydı ve web barındırma hizmeti sunmaktadır. Beş kıtaya yayılmış müşterilere hizmet vermektedir ve ABD, İngiltere, Kanada, Almanya ve İsviçre dahil 13 farklı coğrafi konum sunmaktadır. Paylaşılan barındırma planları, çoğu web barındırıcısında bulamadığınız gelişmiş geliştirici desteği de dahil olmak üzere sağlam özellikler sunar.

Qhoster1

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

QHoster ile web barındırma hizmetleri sunar hem yeni başlayanlar hem de uzman web yöneticileri için mükemmel fantastik özellikler. Tüm planlar büyük depolama alanı içerir ve aşağıdaki özellikler:

 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız alt alan adı
 • Sınırsız e-posta hesabı ve otomatik yönlendirici
 • Sınırsız FTP hesabı
 • Ücretsiz alan adı
 • Web sitesi oluşturucu ve Softaculous otomatik yükleyici
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi

QHoster güçlü sunucu güvenliği ve sağlam geliştirici desteği ile tüm temelleri kapsar. Onların teklifi bir web üzerinde gördüğüm en iyi gelişmiş özelliklerden bazılarıt, aşağıdakiler dahil:

 • DDoS koruması
 • Python, Perl, SSI, Ruby on Rails, PHP 4’ü destekler&5, CGI ve FastCGI
 • SSH erişimi & cron iş erişimi
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Sınırsız MySQL veritabanı

Bu paylaşılan barındırma planlarıyla gelişmiş komut dosyaları oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz. Ayrıca SSH erişimi ve cron iş planlaması ile web sunucunuz üzerinde daha fazla kontrole sahipsiniz.. Biraz eksik olan tek şey PHP desteğidir. Yalnızca 4.x ve 5.x’i desteklerken, çoğu ana bilgisayar en az 7.1’e kadar destekliyor. Aksi takdirde, bu plandan daha fazla yerde daha iyi geliştirici desteği bulamazsınız.

QHoster: bir web sitesi oluşturucu, cPanel erişimi ve WordPress, Drupal, Joomla, PrestaShop ve daha fazlası dahil olmak üzere 300’den fazla uygulama içeren Softaculous otomatik yükleyici sundukları için hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için mükemmel. Bu sağlayıcıyla nasıl web sitesi oluşturacağınızı anlayamıyorsanız, web sitenizi sizin için oluşturması için birini işe alma zamanı.

Fiyatlandırma ve destek

QHoster, hepsi aynı temel özellikleri sunan cPanel hostingleri için üç plan sunuyor. Planlar arasındaki birincil farklar, aşağıda ana hatlarıyla belirtildiği gibi barındırılan alanlarda ve depolamadadır:

MiniprofesyonelBiz
Depolama10GB150GB250GB
AlanlarBirSınırsızSınırsız

Bu ev sahibi ihtiyacınız olduğunu anlıyor barındırdığınız alan sayısına göre geniş depolama alanı ve bunu bu planlarla elde edersiniz. Ayrıca, tüm planlar en az paylaşılan bir SSL sertifikasıyla gelir, bu ev sahibi e-ticaret için mükemmel bir seçimdir. İle giderseniz Biz plan, özel bir IP adresi ile birlikte ücretsiz bir özel SSL sertifikası alırsınız. Özel bir IP adresi isteyenler Çoğu ev sahibi özel bir IP için dik ücret talep ettiği için Biz planıyla paradan tasarruf edin.

Genel olarak, bu planlar diğer web barındırıcılarından gördüklerinizle karşılaştırıldığında benzer oranlarda fiyatlandırılmıştır. Daha uzun dönemler için indirim alırsınız, ancak yıllık fiyatlandırmalarını diğer şirketler gibi değil, ilk önce aylık fiyatlandırmalarının reklamını yaparlar. Şahsen, sanırım Biz planı benzer rakip tekliflere göre çok daha iyi bir değer özel IP ve özel SSL nedeniyle.

QHoster teklifleri 7/24 telefon desteği, e-posta desteği ve biletleme desteği ile ortalama destek. Bir ABD ve İngiltere için ücretsiz destek hattı. İki nedenden dolayı desteklerini ortalama olarak sıralıyorum. Canlı sohbet desteği sunarken, Skype aracılığıyla yapılır. Onlarla iletişime geçmeye çalıştığımda cevap alamadım. Ayrıca, çevrimiçi bir bilgi tabanı sunmuyorlar, özel alan adı e-posta hesaplarınızı ayarlamak gibi temel sorulara çözüm bulmanızı zorlaştırır.

Qhoster’ın maliyeti nedir? Qhoster 3 $ ile 13 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Qhoster planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Qhoster daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Qhoster’ın bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Qhoster’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Qhoster en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Qhoster’ın radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Qhoster rekabete nasıl uyuyor??

Birkaç web barındırma şirketi, QHoster ile bulacağınız özelliklerin sayısını sunar. Çoğu web sitesi için mükemmeldir ve hem yeni başlayanlar hem de deneyimli web yöneticileri için mükemmel bir seçimdir. Destekleri daha iyi olabilirken, sağlam özellikleri onları incelemeye değer bir ev sahibi yapar.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Web sitesi oluşturucu ve Softaculous otomatik yükleyici
 • DDoS koruması
 • Python, Perl, Ruby on Rails ve daha fazlasını destekler
 • Ücretsiz SSL sertifikaları

Eksileri

 • Bilgi tabanı yok
 • Yalnızca PHP 4’ü destekler&5
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me