Raid Review 2020 – Kötü Değil, Ama Daha İyi Gördük

Raid 2006 yılında kuruluşundan bu yana paylaşılan web barındırma ve VPS ürünleri barındırma çeşitli sağlayan bir Isreali web hosting şirketidir. Onlar fiyatlarının yurtdışında bazı seçeneklerden daha pahalı olsa da, onlar iddia telafi etmek Isreali müşteri tabanları için üstün performans ve üstün destek. Raid, bir dizi barındırma çözümü sunar müşterilerin özel hedeflerine göre uyarlanmıştır.


baskın

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Raid hosting aşağıdaki özelliklere sahip nispeten eksiksiz hosting ürünleri sunar:

 • Alan Adı Tescili
 • Güvenli ödeme işlemleri için PCI DSS uyumlu SSL sertifikaları
 • Günlük yedeklemeler
 • Göç hizmetleri
 • WordPress kurulumu
 • Windows veya Linux barındırma

Onların hosting ürünleri de bazı geliyor güçlü özellikler onları belirli müşteriler için harika seçenekler haline getirir:

 • Yapılandırılabilir ve Ölçeklenebilir Sanal Sunucular: Raid, modüler tesisler kesinti veya kesinti olmadan sürekli yükseltme yapılmasına izin verdiği için VPS ürününüzü zaman içinde anında ölçeklendirmenizi sağlar.
 • SEO Barındırma: Bu paket, SEO’larını ciddiye alanlara, yani aralarında tanıtım ve bağlantı kurma amacıyla birden fazla siteye sahip olanlara yöneliktir. Bu seçenek aynı zamanda sitelerinizin farklı sunucularda olduğu gibi görünmesini sağlayacaktır, bu nedenle arama motoru sıralama algoritmaları tarafından cezalandırılmıyorsunuz.

WordPress’e özgü SEO’ları ve son derece yapılandırılabilir VPS sunucuları gibi özel barındırma çözümleri, uzman olmak zorunda kalmadan barındırma çözümlerinden en iyi performansı almak isteyen müşteriler için son derece faydalıdır. Paylaşımlı barındırmada bile, Raid’in sizin için WordPress’i yüklemesini isteyebilirsiniz, böylece web sitenizi alabilirsiniz mümkün olan en kısa sürede çalışmaya başlar. kayıt ve hazırlık süreci oldukça basittir, ve satışlar sınırlıdır. Raid’deki tek kullanım kolaylığı, web sitelerinin biraz modası geçmiş ve gezinmesi zor.

Fiyatlandırma ve Destek

Raid bir 30-gün para iade garantisi paylaşılan barındırma ürünleri için, ancak VPS ürünleri için yalnızca sözleşmenizin kalan süresi boyunca size geri ödeme yapılır ve ek bir ayırma ücreti alınır. İlk 30 günden sonra, bir sonraki faturalandırmayı önlemek için 30 gün önceden bildirimde bulunmanız gerekir.

Aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalandırma arasında seçim yapabilirsiniz, ancak planlar SSL sertifikası ve alan adı ücretlerini içermez.

Paylaşılan Web Hosting planlarında sınırsız alt alan adı, e-posta hesabı, veritabanı ve günlük yedekleme bulunur. Seçenekler:

 • Linux: 2 GB, 5 GB veya sınırsız bant genişliği. Sınırsız trafik. cPanel kontrol paneli. Ücretsiz web sitesi transferi
 • pencereler: 500 MB, 2000 MB veya 5000 MB depolama alanı. 40 GB, 80 GB veya 120 GB trafik. 1, 1 veya 2 alan adı

WordPress Barındırma Linux’ta, önbelleğe alma ve diğer performans yazılımları ile InnoDB ve düzenli güncellemeler ile popüler WordPress yayınlama aracına göre hazırlanmış barındırma paketleri sunar. Her planda sınırsız alan adı ve e-posta hesabı bulunur. Tüm ürünler 600 MB depolama alanı ve 40 GB bant genişliği ile geliyor.

Sanal Özel Sunucu (VPS) seçenekler, özelleştirebileceğiniz altı standart paket içerir. Ağ hızınızı, Linux veya Windows İşletim Sistemi lezzetini, kontrol panelini, yedekleme boyutunu, bant genişliğini, IP adreslerini, ayrılmış belleği ve özel depolamayı seçebilirsiniz.

Raid orada en ucuz seçenekler arasında değildir ve neredeyse tüm paylaşılan web barındırma paketleri biraz ödediğiniz fiyat için sınırlıdır (sınırsız Linux paylaşılan barındırma planı hariç). Ancak, SEO barındırma gibi bazı benzersiz barındırma çözümleri sağlıyorlar.

Teknik destek telefon ve e-posta yoluyla alınabilir, ancak Pazar günleri ile perşembe günleri arasında yalnızca 08:30 ile 19:00 saatleri arasındadır. Her zaman en nazik olmasa da, destek personeli ürünler ve altyapı hakkında çok bilgilidir ve genellikle Sorunlarınızı en yüksek verimlilikle çözme. Bu iyi çünkü bilgi tabanındaki makaleler oldukça az.

Raid rekabete nasıl uyuyor??

Birkaç sorun dışında – resmi çalışma süresi garantisi, çalışma saatleri ve daha pahalı planlar ile sınırlı destek yok – Raid, onları birçok İsrailli için neredeyse dayanılmaz hale getirecek birkaç barındırma hizmeti sunuyor.

Artıları

 • Kullanıma hazır WordPress barındırma
 • Son derece yapılandırılabilir ve ölçeklenebilir VPS
 • Ücretsiz kurulum ve transfer hizmetleri
 • Windows veya Linux seçenekleri

Eksileri

 • Çalışma süresi garantisi yok
 • Çok sınırlı destek
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me