Ramnode Review 2020 – Çalışma Süresi Garantisine İnanıyor musunuz?

ramnode1


Ramnode gayet iyi, ama gayet iyi değil. Ramnode iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.

RamNode, ABD merkezli bir hosting şirketidir Sınırsız alan adı, geniş depolama alanı ve bir % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi. Çoğu kişisel ve küçük işletme web sitesi için sağlam bir seçimdir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

RamNode ile standart paylaşımlı web hosting sunuyor ortalamanın üzerinde çalışma süresi ve sektördeki en iyi otomatik kurulumculardan biri. Temel özelliklerden bazıları şunlardır:

 • CPanel tabanlı web siteleri için ücretsiz geçişler
 • % 99,9 kesintisiz çalışma
 • Softaculous otomatik yükleyici
 • cPanel erişimi
 • Günlük yedeklemeler
 • Ücretsiz web sitesi geçişleri

RamNode, e-posta pazarlaması yapmak, birden çok siteye ev sahipliği yapmak veya E-ticaret siteleri gibi güçlü şifreleme gerektiren ev sahibi siteler için mükemmel olan birden fazla katma değerli özellikler sunar. Katma değerli özellikleri şunları içerir:

 • Sınırsız SSL sertifikası
 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız alan adı
 • Sınırsız e-posta
 • Sınırsız veritabanı

Bu site çoğu kişisel site ve çoğu küçük işletme sitesi için uygundur. Platform basittir, ancak güç kullanıcılarının aradığı özelliklere sahip olmadığı görülmektedir..

RamNode bir sürükle ve bırak oluşturucu sunmazken, Softaculous otomatik yükleyici WordPress ve CRM yazılımı, E-ticaret yazılımı ve daha fazlası dahil olmak üzere 300’den fazla farklı komut dosyası yükleyecektir. Site en son cPanel teknolojisi, güçlü kullanıcıların web sitelerini hızlı bir şekilde kurmalarına izin vermek.

Fiyatlandırma ve Destek

RamNode yalnızca iki tür paylaşılan barındırma sunar, Paylaşılan ve Bayi. Paylaşımlı hosting ile 15 GB depolama alanı ile sınırsız veri tabanı ve bant genişliği elde edersiniz. Bayi ile, başkalarına hosting satmak için alt hesaplar ayarlayabilirsiniz. 100 GB depolama alanıyla Paylaşılan özelliklerle aynı özelliklere sahip olursunuz.

Büyük depolama gereksinimleri gerektiren birden fazla siteyi barındırmamanız durumunda, paylaşılan barındırma yeterli olandan fazla olmalıdır. Bayi barındırma hizmetinden yararlanmak için barındırma satmak zorunda değilsiniz. Çok daha pahalı değil ve 100GB depolama alanı elde edersiniz.

RamNode’un planları için ücretsiz alan adları veya alan adı kayıt hizmetleri sunmadığını unutmayın. Alan adınız için ayrı olarak kaydolmanız ve RamNode’a aktarmanız gerekir.

RamNode’un desteği iyi ancak iyileştirilmesi gereken bir yer var. Onların bilgi tabanı etkileyici ve 400’den fazla konuya cevapları var. Aksi takdirde, teknik desteğe başvurmak için tek seçenek çevrimiçi bir bilettir.

RamNode alışılmadık bir destek biçimi, bir IRC topluluk destek forumu sunuyor. Bu doğru, web tabanlı, eski bir okul IRC sohbet kanalı. Kanal oldukça popüler ve üyeler yardımcı oluyor. ancak, RamNode’un destek ekibinin üyesi değiller.

Barındırma hizmetleri, en azından müşterileri için çevrimiçi sohbet desteği sunmalıdır. canlı sohbet ve telefon desteği eksikliği hayal kırıklığı yaratıyor.

Ramnode ne kadar tutar? Ramnode 4 $ ‘dan 8 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Ramnode planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Ramnode daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Ramnode’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Ramnode’nin müşteri desteği ne kadar iyi? Ramnode en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Ramnode’nin radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Ramnode rekabete nasıl uyuyor??

Sınırsız alan adı, sınırsız bant genişliği ve mükemmel bir çalışma süresi garantisi sunan bir barındırma sağlayıcısı arıyorsanız, RamNode kısa listenizde olmalıdır. Müşteri hizmetleri daha iyi olabilir, ancak çoğu kişisel ve küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu uygun fiyatlı temel web sitesi sunuyor.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Sınırsız alan adı
 • Sınırsız bant genişliği
 • Günlük yedeklemeler
 • Softaculous otomatik yükleyici

Eksileri

 • Ücretsiz alan adı yok
 • Canlı sohbet veya telefon desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me