Servage Review 2020 – Kullanıcılar Neden Nefret Ediyor?

ana servageServage gayet iyi, ama gayet iyi değil. Servage iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Servage, web hosting endüstrisinin emektarı olan 1998’den beri faaliyet göstermektedir. Şu anda % 97 gibi etkileyici bir müşteri memnuniyeti oranıyla 133.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. Web siteleri İngilizce, Danca, Almanca ve İsveççe olarak mevcuttur..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

servaj 1

Sahip oldukları müşteri sayısına rağmen Servage, paylaşılan barındırma ve alan adı kaydı içeren küçük bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Standart olarak, tek her şey dahil paylaşılan barındırma planı aşağıdaki temel özellikleri içerir:

  • % 99,98 sunucu kullanılabilirliği garantisi
  • Bir adet ücretsiz alan adı kaydı
  • Sınırsız eklenti alanı ve e-posta hesabı
  • SSL sertifikaları mevcut
  • Sınırsız veri aktarımı

Her şey dahil paylaşılan barındırma planı, içerdiği için önemlidir 7/24 destek, 750 GB depolama alanı, sınırsız veri aktarımı, sınırsız FTP hesabı ve 1000 MySQL 5.0+ veritabanı. Bu, çoğu web sitesi için fazlasıyla yeterlidir. Ayrıca ücretsiz bir alan adı ve SSL sertifikası atarlar. Ne yazık ki, her ikisi de oldukça basit görünen tek tıklamalı yükleyici ve web sitesi oluşturma aracı tarafından biraz yetersiz kaldım.

Servage kendi veri merkezlerine sahip ve işletiyor. Bu genellikle donanımla ilgili teknik sorunların daha hızlı çözümlenmesi ve daha hızlı web sitesi yükleme hızları anlamına gelir. Veri merkezleri de derecelendirildi Seviye III, bu da yılda en az% 99.982 çalışma süresi ve 1.6 saatten daha az çalışmama süresi anlamına gelir. Şaşırtıcı bir şekilde, çalışma süresi veya kullanılabilirlik için bir Hizmet Düzeyi Anlaşması yoktur, ancak Seviye III veri merkezi durumu göz önüne alındığında, bu kadar sorun görmüyorum. Daha hızlı disk okuma süreleri için RAID depolamayı kullanırlar ve IPv6 desteği sunarlar.

Fiyatlandırma ve Destek

Servage sadece bir plan sunuyor. Fiyat, uluslararası rakiplerine kıyasla oldukça yüksek, ancak yerel pazarları için oldukça fiyatlı. Bahsedilen, kapanımlar oldukça sağlamdır, bu nedenle özellik dolu bir plana sahip Almanya tabanlı bir sunucu arayan müşteriler için fiyat buna değer. Hostinglerini üç, altı, 12 ve 24 aylık sözleşmeler için satın alabilirsiniz, ancak iki yıllık bir dönem satın almadığınız sürece herhangi bir indirim alamazsınız. Para iade garantisi veya ücretsiz deneme sunmazlar.

Müşteri hizmetlerinin kalitesi için ödül kazandılar, 7/24/365 kullanılabilir. Ortalama tepki süresi 20 dakikadır. Telefon, bilet ve e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. İdeal olarak, canlı sohbeti görmek istiyorum; ancak, e-postalara verdikleri yanıt süresinden çok etkilendim. Barındırma şirketleri için oldukça yaygın olan, müşteri giriş sayfasının arkasında gizlenmedikçe bir bilgi tabanına sahip görünmüyorlar..

Servage’ın maliyeti nedir? Servage, 0 $ ile 6.95 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Servage size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Servage’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Servage’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Servage, en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, Servage’ın radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Servage rekabete nasıl uyuyor??

Servageone, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu sunan bir web barındırma sağlayıcısıdır. Barındırma paketi 750GB disk alanı ve sınırsız trafik içeriyor. Daha fazla güvenlik için SSL sertifikasına ve FTP’ye güvenli erişime sahip olursunuz. Hosting satın alırken alan adınızı ücretsiz olarak kaydedebilir ve onlarla sınırsız sayıda e-posta da barındırabilirsiniz.

Servageone, UNIX tarafından sağlanan güvenlik sayesinde sadece istikrarlı değil aynı zamanda güvenli olduğu anlamına gelen Linux Yönetim Sistemini kullanıyor. % 99,98 çalışma süresi ve IPv6 desteğine sahip güçlü küme sunucuları ile barındırma gereken her şeye sahiptir. 24 saat izleme ayrıca sorunların derhal çözülmesini sağlar.

Web sitesi oluşturucu barındırma paketinin bir parçası olarak ücretsiz olarak dahildir. İndirilmesi ve yalnızca Windows işletim sisteminde çalışması gerektiğinden diğer site oluşturuculardan farklıdır. Sitenizde çevrimdışı çalışabilme özelliğinin kendi avantajları vardır, ancak bu araç kullanıcılarının bazı teknik bilgilere sahip olmasını gerektirmektedir. Aracın kurulumu ve kullanımı web sitesinde açıkça belgelenmiştir. Bununla birlikte, kullanıcıların yüklemesi, çevrimdışı bir site oluşturması ve ardından siteyi sunucuya yüklemesi gerektiği teknik jargonu anlamayanlar için çok fazla iş olabilir.

Yukarıdaki dezavantaja rağmen, araç oldukça güçlü görünüyor ve birçok ilginç özelliğe sahip. Web sitesinde istenen yerlere farklı öğeler ekleyebilir, görüntüleri düzenleyebilir ve sitede kolay gezinme için menüler oluşturabilirsiniz. Formlarla çalışmak, Servageone web sitesi oluşturucusuyla oldukça etkilidir; hazır şablonların varlığı, tasarım üzerinde fazla zaman harcamadan bu web sitesine gerçekten hızlı bir şekilde başlayabilmenizi sağlar.

Ödeme söz konusu olduğunda, 3, 6, 12 veya 24 ay boyunca ödeme yapabilirsiniz. Şaşırtıcı olan daha uzun bir süre için ön ödeme yaparsanız indirim yapılmaz. İstediğiniz paketi seçtikten sonra ödemeye devam edebileceğiniz bir hesap oluşturmanız istenir. Herhangi bir sorunuz olduğunda hem İngilizce hem de Danca yanıt verebilecek müşteri desteklerine başvurabilirsiniz..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me