ServerCentral Review 2020 – Gerçekten En İyisi mi?

sunucu merkezi anaServerCentral, Amerikalı lider yönetilen veri merkezi çözümleri sağlayıcısıdır. Şirket 1999 yılında kuruldu ve merkezi Chicago, Illinois’de. Hindistan, Brezilya, Türkiye, Kanada ve dünyadaki diğer ülkelerdeki her büyüklükteki işletmeye bulut çözümleri, konumlandırma, yönetilen hizmetler ve veri kurtarma hizmetleri sunuyorlar.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

sunucu merkezi 1

ServerCentral, yukarıda belirtilen yönetilen BT altyapı çözümlerini, konumlandırma hizmetlerini, sanallaştırmayı, özel sunucuları ve bulut hizmetlerini sunar. Onlar VPS veya paylaşılan barındırma çözümleri sunmayın.

ServerCentral’ın hizmetlerinin ortak özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • 2 faktörlü kimlik doğrulama ve biyometrik erişim
 • Hizmet (DRaaS) çözümü olarak tam olarak yönetilen olağanüstü durum kurtarma
 • Güçlü güvenlik duvarı
 • Dağıtık hizmet reddi (DDoS) azaltma
 • N + 1 yedek UPS sistemleri
 • Yedekli gigabit ethernet (GbE) bağlantıları

ServerCentral en barındırma sunucuları ana veri merkezlerinde bulunur ABD, İngiltere, Hollanda, Japonya ve Avustralya’da bulunmaktadır. Onların eşleme ve özel sunucular Equinix veri merkezlerinde sunulur. Elektrik kesintilerine karşı korunmak için, tüm bu veri merkezleri N + 1 yedek UPS sistemleri ile donatılmıştır ve gücü 36 saate kadar koruyabilen bir dizel jeneratöre sahiptir..

ServerCentral bir tamamen yönetilen DRaaS çözümü sanallaştırılmış altyapı için otomatik yük devretme sağlamak ve istemcilere herhangi bir bulut platformunu veya altyapısını verileri, sunucuları ve uygulamaları için bir geri yükleme noktası olarak kullanma olanağı verir. ServerCentral bir yedekli fiber optik ağ farklı ağlarını birbirine bağlar ve büyük yerel ağlara bakarak ağlarını çeşitlendirdiler. ServerCentral’ın yerleşim ve olağanüstü durum kurtarma hizmetleri PCI DSS uyumlu, ancak henüz PCI DSS kapsamlarını hibrit bulut, özel bulut ve özel sunucu çözümlerine genişletmediler.

ServerCentral teklifleri gelişmiş kolokasyon çözümleri güç hizmetleri, konumlandırma alanı hizmetleri, medya dönüştürme hizmetleri ve çapraz bağlantı hizmetlerini içerir. Büyük, meşgul ve karmaşık web sitelerine sahip girişimciler, bu satıcının ek güç ve yedeklilik için aynı anda birden fazla sunucuyu çalıştırmasına izin verdiğini bilmekten memnuniyet duyacaktır..

ServerCentral kontrol paneli içermez planlarından herhangi biri ile, bu yüzden bunu gerektiren müşterilerin başka bir barındırma sağlayıcısı kullanmaları veya kendi kontrol panellerini oluşturmaları gerekir. Bu şirket aynı zamanda bir plandan diğerine yükseltme ile mücadele etmek. Süreç (henüz) modernleştirilmedi, bu nedenle kullanıcılar genellikle yükseltmek için rakiplerinden biraz daha uzun sürüyor. Artı tarafta, müşterilerin şikayet duymak için çok nadir yeni sürüme geçiş işlemi tamamlandığında bu satıcının barındırma çözümlerinin bütünlüğü ve sağlamlığı hakkında.

Fiyatlandırma ve Destek

ServerCentral en fiyatlar oldukça pahalı ve birçok küçük işletmenin bütçesini zorlayabilir. Ancak, barındırma çözümlerine biraz daha fazla harcama yapabilen daha büyük işletmeler için, bu satıcı gerisini aştı. Tüm özellikli planları şu adresten abone olabilir: kısa aylık sözleşmeler.

Şirket, % 100 kesintisiz çalışma garantisi, ama orada tazminat planı ve para iade garantisi yok yeni müşteriler için.

ServerCentral’ın duyarlı, kibar ve yardımcısıyla iletişim kurabilirsiniz 7/24 destek ekibi onların kullanarak ücretsiz telefon numarası veya yoluyla E-posta. Onlarla da bağlantı kurabilirsiniz sosyal medya kanalları veya bir destek bileti açın, ancak bu satıcı canlı sohbet yok. Bir bilgi tabanı var. bilgilendirici eğitimlerle dolu blog kendilerini desteklemeyi tercih eden kullanıcılar için.

ServerCentral, rekabete nasıl uyuyor??

Ucuz barındırma hizmetleri arıyorsanız, ServerCentral sizin için uygun olmayan bir çözüm olacaktır. Ancak kaliteye daha yüksek maliyetten daha fazla ilgi duyuyorsanız, ServerCentral sizin için tam olarak doğru barındırma çözümüne sahip olabilir.

Artıları

 • N + 1 yedek UPS güç sistemi
 • Toplu taşıma yönlendiricileri tarafından desteklenen yüksek performanslı ağ
 • Zaman testli, yaklaşık% 100 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ücretsiz destek telefon numarası

Eksileri

 • Pahalı barındırma planları
 • Geri ödeme politikası yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me