ServerMania İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

ana sunucu2002 yılında kurulan ServerMania, depolama ve güvenlik çözümlerinin yanı sıra web barındırma, karma sunucular, VPS, özel sunucular, Cloud VPS ve güvenlikle ilgilenen en iyi Kanadalı bir barındırma hizmetidir. Çok dilli desteğe ve sektördeki en iyi çalışma süresi SLA’larından birine sahiptir.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

servermania 1

ServerMania uygulama barındırma ve adanmış sunucular (Windows / Linux) piyasadaki en iyilerden bazılarıdır. Bazı özelliklere bakana kadar onları takdir edemeyebilirsiniz:

 • WHMCS / cPanel
 • Popüler CMS uygulamaları
 • Özelleştirilmiş barındırma
 • Veri koruması
 • DDoS çözümleri
 • Özel yapılandırmalar
 • 20 TB’a kadar Bant Genişliği
 • 1GBps Ağ Hızı
 • 24x7x365 teknik destek

ServerMania’nın yüksek kullanılabilirlikli bulut sunucuları performans, ölçeklenebilirlik ve yedeklilik için tasarlanmıştır. Hem genel hem de özel platformlarda kullanılabilir, bunlar OpenStack tarafından desteklenmektedir. Uygulama barındırma ve özel barındırma müşterileri, kurulumlarını kolayca yönetmelerini sağlayan özellik dolu bir kontrol paneline tam erişim elde eder. Gösterge tablolarından uygulamaları dağıtabilir, performansı analiz edebilir, kaynakları ayırabilir ve hatta paketleri yeniden satabilirler. WordPress, Joomla ve PrestaShop gibi tüm popüler uygulamalar desteklenir.

Çok az şirket% 100 SLA ile barındırma hizmeti sunuyor ve ServerMania bunlardan biri oluyor. Bu sürpriz olmamalı çünkü yüksek performans seviyelerine sahip birinci sınıf tesislere yatırım yaptı. Cloud Surge platformu tarafından desteklenen web barındırma ve özel sunucuları 24 saat kullanılabilir ve dakikalar içinde dağıtılabilir.

Genel olarak, web sitesi temiz ve gezinmek kolaydır. Planları karşılaştırarak ve farklı hizmet tekliflerini inceleyerek yaklaşık beş dakika geçirdim. Sadece bir tık uzakta canlı sohbet ile, bilgi tabanı üzerinden kazmak zorunda kalmadan soruşturma yapabildim. Son teknoloji platformu sezgisel bir arayüze sahiptir ve tüm barındırma hizmetleri DDoS korumalıdır.

Fiyatlandırma ve Destek

servermania 2

Bazen müşteriler kurumsal düzeyde barındırma veya sunucular için çok para öder, ancak paraları için büyük bir değer elde etmezler. ServerMania bu zorluğu özelleştirilebilir ve uygun fiyatlı paketleriyle çözmeye çalışır. Daha da önemlisi, bu şirket özelliklerden ödün vermiyor, bu nedenle müşteriler bir kol ve bir bacak ödemeden en iyi özellikleri elde ediyorlar.

Spektrumun alt ucunda bile, müşteriler hala birçok iyi özellik ve seçenek elde ediyorlar, ancak gerçek faydalar daha yüksek seviyede. Yeni sürüme geçtiğinizde daha fazla RAM, depolama alanı ve 4 TB’a kadar aktarım bant genişliği açabileceksiniz. VPS ve özel sunucular bir saat içinde ödenir ve makinelerinizi iş yükünüzü veya performans ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yapılandırmaya başlayabilirsiniz.

ServerMania, İspanyolca, Fransızca, Lehçe ve İngilizce bilen çok dilli bir satış ve destek ekibine sahip olmaktan gurur duymaktadır. Destek personeli, sunucu yönetimi uzmanları ve hizmetlerin müşterilere sunulmasını sağlamak için 24 saat çalışan teknisyenleri içerir. Canlı bir sohbet uzmanı olan Yana, bir sohbet başlattıktan birkaç dakika sonra bana katıldı ve paylaşılan barındırma ile uygulama barındırma arasındaki farkı açıkladı. Bilet yanıtları ortalama 15 dakika.

ServerMania’nın maliyeti nedir? ServerMania, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi ServerMania planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ServerMania size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve ServerMania’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
ServerMania’nın müşteri desteği ne kadar iyi? ServerMania en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, ServerMania’nın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ServerMania yarışmayla nasıl eşleşir??

Kuzey Amerika’daki tesisler ile ServerMania, zengin özelliklere sahip barındırma veya özelleştirilebilir VPS / özel sunucular uygun fiyatlarla arayan müşteriler için idealdir.

Artıları

 • Müşteriye özel hosting çözümleri
 • Yeni müşteriler için ücretsiz danışmanlık
 • Mükemmel müşteri destek ekibi
 • Kurumsal düzeyde barındırma donanımı

Eksileri

 • Paylaşılan barındırma paketi yok
 • Ödemeler iade edilmez

ServerMania’dan size özel hosting çözümleri alın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me