Shark Hosting İnceleme 2020 – Çok Popüler, Ama Herhangi İyi mi?

köpekbalığı barındırma-genel bakış


Aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Shark Hosting ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!

2015 yılında kurulan Shark Hosting, Londra merkezli bir web sitesi barındırma sağlayıcısıdır. Nispeten yeni bir şirket olan Shark Hosting, 90’dan fazla ülkedeki müşterilere hizmet vermektedir. Web siteleri ve destek İngilizce olarak mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

köpekbalığı barındırma-özellikler

Shark Hosting, paylaşılan web sitesi barındırma, yetişkin web sitesi barındırma, bulut web sitesi barındırma ve alan adı kaydı dahil olmak üzere çok çeşitli web sitesi barındırma hizmetleri sunmaktadır. Evet, doğru okudum, açık yetişkin web sitesi barındırma açıkça bir seçenek olarak belirtilir … ama açıkçası bir yükümlülük değil.

Web sitesi paketleri standart olarak aşağıdaki özellikleri içerir:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Haftalık otomatik yedeklemeler
 • Alan Adı Tescili
 • Sınırsız alt alan adı ve park edilmiş alan adı
 • Ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası
 • Sınırsız SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği

Shark Hosting teklifleri mükemmel kalite Tier 3 veri merkezleri Amerika’da bulunan ve İngiltere’de bulunan bulut sunucuları. Amerikan sunucularının Shark Hosting’in kendilerine ait olduğunu, ancak başka bir şirketin veri merkezinde bulunduğunu belirtmek önemlidir. Sunucu konumu ve yönetimi dış kaynaklı olduğundan, daha düşük site hızları ve teknik konularda daha az acil yardım için bazı potansiyeller vardır.

Shark Hosting’in ana satış noktalarından biri, iddia ettikleri “sınırsız” web sitesi barındırma paketleri. sınırsız disk alanınız ve sınırsız bant genişliğiniz olabilir. Tamamen sınırsız bir şeye sahip olmak fiziksel olarak imkansız olduğu için, bunun sadece web sitesi barındırma şirketleri tarafından kullanılan bir pazarlama stratejisi olduğu bilinmektedir. Yani “sınırsız” kelimesini yüz değerinde almamalısınız, Shark Hosting’e adaletle, bunu web sitelerinde detaylı kullanıcı dostu bir dilde açıklamak konusunda çok şeffaf olduklarını söyleyebilirim:

“Hesap başına 1-5 GB bant genişliği, izleme yazılımımızda bile fark edilmiyor. Tabii ki, gerekirse çok daha fazla transfer yapabilirsiniz, kapak yok. Elbette, hesabınız Saniyede 1 GB trafik (!) Alırsa veya günde terabayt veri gönderirse, tolere edilmeyebilir (tüm ağı yavaşlatmaya başladığı ve diğer kullanıcılar için sorunlara neden olduğu için), normal etkinliklerden uzaktır, sitenize göz atan normal kullanıcılar hiçbir zaman neden olamaz. ”

Basitçe ifade etmek gerekirse, sınırsız planlar adil kullanım politikasına tabidir.

Fiyatlandırma ve Destek

köpekbalığı barındırma destek

Köpekbalığı Barındırma en büyük artı onların fiyatlandırması. Bu inanılmaz derecede ucuz, ve onlar aynı hizmet diğer büyük web sitesi olarak bir kaliteden ödün vermeden maliyetin bir kısmı. Temel olarak, uzak bir ekip kullanarak kemiğe genel giderleri kestiler ve bu tasarrufları size ve bana aktarıyorlar.

Çeşitli farklı sözleşme uzunlukları sunarlar: bir, üç, altı, on iki, yirmi dört ve otuz altı ay. Alırsın daha uzun bir sözleşme seçmek için daha düşük fiyat, fakat en pahalı aylık-aylık sözleşme bile hala çok uygun bir fiyata geliyor. Faturalandırma şartları da çok esnektir. Örneğin, her zaman iptal et, var 30 günlük ücretsiz deneme, ve% 100 mutlu değilseniz, onların “her zaman para iade garantisi”.

Shark Hosting birçok müşteri hizmeti seçeneğine sahiptir. Kişisel favorim, onlarla birkaç kez iletişim kurduğum 7/24 canlı sohbet ve dost bir operatörden her zaman hızlı bir cevap aldı. Canlı sohbet operatörleri yardımcı olamadığında, beni her zaman uygun bir ekip üyesine aktardılar.

Canlı sohbetin yanı sıra teknik sorular için bir bilet sistemi de var. Bunun en güzel yanı, ortalama yanıt süresi bilet teslim formunun hemen üzerinde görüntülenir, bu yüzden bir cevap beklemek zorunda kalacağınız konusunda zaten iyi bir fikriniz var. Ayrıca çok sayıda yararlı belge içeren geniş bir bilgi tabanına sahiptirler..

Shark Hosting’in maliyeti nedir? Shark Hosting 0 ile 6 dolar arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Shark Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Shark Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Shark Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Shark Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ama bu da Shark Hosting’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Shark Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Shark Hosting İngiltere merkezli, ancak Amerika’da veri merkezleri ile çok uygun fiyatlı bir web sitesi barındırma sağlayıcısıdır. Kazandılar “Harika çalışma zamanı” ödülü HostAdvice.com’dan ve sayısız 5 yıldızlı yorumlar TrustPilot gibi bağımsız referans platformlarında.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Son derece uygun fiyatlı
 • Esnek fatura koşulları: 30 günlük deneme, para iade garantisi, her zaman iptal
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • Tier 3 veri merkezleri

Eksileri

 • “Sınırsız” bant genişliği ve disk alanı biraz yanıltıcı
 • Sunucular Shark Hosting tarafından yönetilmez
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me