Shinjiru Review 2020 – Çok popüler, ama iyi mi?

Shinjiru-mineShinjiru, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Shinjiru, güvenlik bilincine sahip bireyler ve şirketler için bir dizi paylaşılan, VPS ve özel sunucu barındırma çözümleri sunan premium bir offshore barındırma sağlayıcısıdır. 2000 yılında kurulan şirketlerin merkezi Kuala Lumpur, Malezya’da bulunmaktadır. Şu anda 40.000’den fazla müşteriye hizmet veriyorlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Shinjiru müşterilerine sunuyor tam anonimlik, veri güvenliği ve gönül rahatlığı baştan sona. Onlar bir sertifikalı alan adı tescil şirketi, bunlara bir alan adı kaydedebilir ve alan adlarından kimlik koruma özellikleri. Zaten mevcut bir web siteniz varsa, tüm göç sürecini ücretsiz olarak halledin. Hatta anonim olarak hosting için ödeme ve ödeme yapabilirsiniz. Tabii ki, e-posta barındırma Ayrıca, yazılı iletişiminizin güvende olacağından emin olabilirsiniz.

Shinjiru bir teklif % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi. Çoğu offshore ana bilgisayar, yüksek gecikmeler ve yıldızdan az çalışma süresi için kötü şöhretli olduğu için bu bir offshore barındırma sağlayıcısı için nadirdir. Shinjiru’nun Güneydoğu Asya ve Avrupa çapında sekiz veri merkezi olduğundan, çoğu offshore ana bilgisayardan ortalamadan daha iyi yükleme süreleri yalnızca tek bir ülkede sunucuları var. Amerika ya da Okyanusya’da merkezleri olmadığını unutmayın, bu nedenle bu kıtalardaki kullanıcılar normal ülke içi barındırma sağlayıcılarından daha yüksek gecikmeler yaşayabilir.

Shinjiru-özellikler

Bunlar bir kapsamlı DDoS karşıtı saldırı koruma ağı, binlerce özel sunucu, IP adresi ve 7/24 izleme ve destek. Onların çeşitli ağların% 99,999’a kadar çalışma süresi SLA’ları vardır ve veri merkezleri yük devretme, yedek güç, ve en gelişmiş ekipman ve güvenlik sistemleri.

Fiyatlandırma ve Destek

Shinjiru bir bütçeye uygunluktan üst düzey kurumsal düzeyde adanmış sunucu çözümlerine kadar çeşitli planlar. Onların bütçe offshore paylaşılan barındırma planları pazarda gördüğüm en ucuzlar arasında: gizlilik koruması ve web sitesi karşıtı kapatma gerektiren kişisel web siteleri, girişimler ve girişimler için tasarlanmıştır. Sadece son derece hesaplı değil, aynı zamanda kaynak tahsisleri ile cömert – en düşük katmanlı plan size 100GB’lık bir depolama alanı ve sınırsız bant genişliği sunar.

Shinjiru’ya kaydolduğunuzda, kimliğinizi açıklamak veya resmi bir belge vermek zorunda kalmayacak anonimliğinizin ve operasyonlarınızın daha da korunmasını sağlar. Bu ödeme seçeneklerini içerir ayrıca: Bitcoin, Ethereum, kredi kartı, PayPal, Mükemmel Para Ödemesi veya havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Shinjiru, offshore hosting endüstrisinde dünya standartlarında destek ekibi ile tanınır. İddia ediyorlar 7/24/365 birinci sınıf müşteri desteği sunma arayışlarında “uyumuyorlar”. Deneyimlerime göre, bu doğruydu – garip saatlerde onlarla iletişime geçmeme rağmen, her zaman yanıtlarında hemen.

Shinjiru destek

Diğer yorumcular göre, onlar bile ideal (daha az kendi barındırma faturası ödemeyi unutma müşteriler) karşılamak için kendi yolumdan gitmek. Shinjiru aynı zamanda ISO9001: 2008 onaylı, son derece yüksek müşteri memnuniyeti standartlarına hitap eden.

Shinjiru’nun maliyeti ne kadardır? Shinjiru 4 ila 10 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Shinjiru planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Shinjiru daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Shinjiru’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Shinjiru’nun müşteri desteği ne kadar iyi? Shinjiru en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Shinjiru’nun radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Shinjiru rekabete nasıl uyuyor??

Shinjiru benzersiz müşteri hizmetleri ile kaya gibi bir offshore barındırma sağlayıcısıdır. Üstün özellik seti ve cömert kaynak tahsisi ile her ölçekteki işletmeyi kolayca barındırabilirler.

Shinjiru makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

  • 7/24 birinci sınıf müşteri desteği
  • Açık denizde barındırma için mükemmel yükleme süreleri
  • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
  • Bütçe dostu planlar mevcut

Eksileri

  • Amerika’daki müşteriler için daha düşük hızlar
  • En ucuz plan için DDoS koruması yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me