Summit Hosting Review 2020 – GERÇEK Kullanıcıların Ne Dediklerini Görün

Zirve Barındırma.


Summit Hosting bir ABD bulut barındırma sağlayıcısıdır. 2016 yılında Stanley Kania tarafından NovelAspect.com ve myownASP.com’un birleşimi olarak kuruldu. Sağlar özel sunucular Müşterilerinin her biri için, ve sadece iki yıldan fazla bir sürede, 15000’den fazla kullanıcı ABD ve Kanada’da. Summit Hosting bir Adaçayı yönetilen barındırma çözümleri satıcısı.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Summit Hosting, Sage bulut barındırma, Quickbooks bulut barındırma, uygulama barındırma dizini ve özel sunucular gibi çeşitli barındırma çözümleri sunar. Onlar paylaşılan barındırma çözümleri sunmayın, bunun yerine bulut barındırma ve özel sunucular sunmayı tercih etme.

Olarak Adaçayı onaylı satıcı, Summit Hosting, sabit varlık barındırma, Sage HRMS barındırma ve Sage CRM barındırma dahil Sage hizmetleri sunmaktadır. Onlar da bir Intuit Sertifikalı Barındırma Ortağı (bu QuickBooks anlamına gelir).

Bu satıcı aşağıdakileri sağlar: kusursuz güvenlik ikili kullanıcı kimlik doğrulaması ve kullanıcıların her 90 günde bir şifrelerini güncellemelerini gerektiren benzersiz bir şifre koruma politikası aracılığıyla. Ayrıca, şifreleme kullanımları genişletilmiş doğrulama (EV) mümkün olan en yüksek korumayı sağlamak için. Şimdiye kadar çok iyi, ancak veri merkezlerinde herhangi bir fiziksel güvenlik önleminin ayrıntılarını bulamadım.

Summit Hosting, aşağıdakileri içeren standart bir felaket önleme ve kurtarma politikasına sahiptir günlük yedeklemeler (15 gün boyunca saklanır) ve bir tam kurtarma hizmeti. Yedeklemeler gerekirse 15 günden daha uzun süre saklanabilir ve birçok barındırma şirketinin aksine, verileri geri yüklemek için ücret almayın.

Fiyatlandırma ve Destek

Summit Hosting’in fiyatlandırmasının ABD’deki diğer bulut barındırma sağlayıcılarına kıyasla oldukça standart olduğunu gördüm. Bir teklif ederken barındırma planlarından bazıları için ücretsiz deneme süresi, bu varsayılan olarak sağlanmaz, bu nedenle sormanız gerekir. Aksi takdirde, para iade garantisi yok, ama etkileyici bir % 99,9999 tazminat planıyla desteklenen çalışma süresi. Sage X3 planı üç aylık ücretsiz hosting içeriyor üç yıllık bir sözleşme yaparsanız.

Teknik destek için Summit Hosting ücretsiz telefon numarası ve 7/24/365 kullanabileceğiniz bir bilet sistemi. Genellikle alır cevap almak için sadece 20 dakika bir bilet açtıktan sonra. kibar ve sabırlı teknik destek personeli müşterilere büyük saygı gösterir, ancak maalesef e-posta veya canlı sohbet yoluyla destek sağlamaz. Çevrimiçi bilgi tabanı video eğitimlerini içerir ve SSS bölümü web yöneticilerinden olası birçok sorguyu ele alır.

Summit Hosting’in maliyeti nedir? Summit Hosting, 53 $ ile 173 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Zirve Hosting planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Summit Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Summit Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Summit Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Summit Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Summit Hosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Summit Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Summit Hosting, Intuit QuickBooks veya Sage bulut barındırma arayan işletmeler için mükemmel bir satıcıdır. Sadece iki yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren bir şirket için 15.000’den fazla müşterisi sundukları hizmetlerin kalitesinin bir kanıtıdır.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

  • % 99,9999 tazminat planıyla desteklenen çalışma süresi
  • Kusursuz güvenlik protokolleri
  • Günlük yedeklemeler 15 gün boyunca saklanır
  • 7/24/365 mevcut destek ekibi

Eksileri

  • Para iade garantisi yok
  • Canlı sohbet veya e-posta desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me