TECHSYS Review 2020 – Bilmeniz Gerekenler

techsys ana2008 yılında kurulan Techsys, Uganda merkezli ancak ABD, İngiltere, Almanya, Hollanda ve Hindistan’da veri merkezlerine sahip bir web barındırma şirketidir. Paylaşımlı barındırma, VPS sunucuları, özel sunucular, bayi barındırma çözümleri, sunucu kiralama ve etki alanı kayıt hizmetleri sunarlar. Web siteleri İngilizcedir.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

techsys 1

Techsys hosting çözümlerinde bulabileceğiniz standart özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Web Hosting Yöneticisi (WHM) ve Web Host Yöneticisi Komple Çözüm (WHMCS)
 • Kullanımı kolay kontrol paneli
 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Sınırsız FTP ve e-posta hesabı
 • 1000 ücretsiz web sitesi oluşturma aracı
 • 152+ üç tıklamayla komut dosyası yükleme
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • phpMyAdmin erişimi
 • SSH erişimi
 • Cron iş planlaması
 • ImageMagick görüntüleme yazılımı

Bu satıcının e-posta barındırma çözümü, SMTP ile sınırsız POP3 e-posta hesabı, SpamAssassin ile anti-spam, sınırsız otomatik yanıtlayıcı, posta iletme, 25 posta listesi, e-posta takma adı ve Horde, SquirrelMail ve RoundCube gibi kullanıcı arayüzleri üzerinden web posta erişimi gibi özellikler içerir.

Techsys kullanır modern veri merkezleri ABD, İngiltere, Hollanda, Almanya ve Hindistan’da. Tüm bu veri merkezlerinde, müşterilerin verileri ve dosyaları kapsamlı güvenlik önlemleri yangın algılama ekipmanı, erişim kısıtlamaları ve yetkisiz erişim durumunda acil uyarıları içerir. Ayrıca, Techsys sunucuları DDoS koruma sistemi istemci verilerini dağıtılmış hizmet reddi saldırılarından korumak için.

Bu satıcının SSD’ye özel sunucular gelişmiş hız ve üst düzey performans için katı sunucu depolama teknolojisini modern sunucu sabit sürücü teknolojileriyle birlikte kullanın. Hintli sunucular, Intel Skylake ultra hızlı web servisleri için.

Donanım veya yazılım arızası durumunda, satıcının bulut sunucuları, barındırdığı web sitelerinde herhangi bir kesinti yaşanmaması için otomatik olarak başarısız sunucunun tüm görevlerini üstlenir. Bununla birlikte, Techsys’in yedekleme politikası hakkında bilgi yok, ve – anlayabildiğim kadarıyla – onlar olağanüstü durum kurtarma yönetimi hizmetiniz yok.

Techsys vardır iyi tasarlanmış ve gezinmesi kolay bir web sitesi yeni web sitesi sahiplerine kullanıcı dostu bir platform sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

Techsys en ucuz hosting satıcılarından biri Marketin içinde. Ucuz paketler sunmanın yanı sıra planları da mükemmel özellikler birçok sınırsız hizmet ile. Ayrıca çeşitli ücretsiz web sitesi transferi, ücretsiz alan adı transferi, ücretsiz MySQL transferi gibi ücretsiz hizmetler, ve ücretsiz script transferi. Ancak, Hint sunucularında barındırılan özel planlar oldukça pahalıdır İngiltere, ABD, Almanya ve Hollanda gibi diğer ülkelerdeki planlara kıyasla. Onların özel planları arasında ayrıca kurulum ücreti.

Bu satıcı sizi uzun vadeli sözleşmelere adamaz. Bunun yerine, kullandıkça öde ödeme modeli müşterilerin istedikleri zaman istifa etmelerini sağlar. Uzun vadeli barındırma sözleşmelerinden kaçınan girişimciler için bu kullandıkça öde planları mükemmel olabilir. Sanki bu dalma için yeterli bir teşvik değilmiş gibi, 30-gün para iade garantisi.

Herhangi bir çalışma süresi garantisi söz konusu olduğunda, bu, sunucu konumuna bağlıdır. ABD ve Avrupa sunucuları ile gel % 100 kesintisiz çalışma garantisi. İle Hint sunucuları alçalırsın % 99,6 kesintisiz çalışma garantisi. Herhangi bir aksama durumunda Techsys altta yatan sorunları bir saat içinde çöz. Ve herhangi bir ayda çözülmemiş üç sorunla karşılaşırsanız, o ayın barındırma ücretinin% 50’sini iade et.

Techsys müşterileri 7/24 teknik destek ekibi canlı sohbet, e-posta, telefon veya bilet sistemi aracılığıyla. Takım son derece duyarlı ve oldukça yararlı, ve destekleri bir kapsamlı bilgi tabanı bir blog ve bir SSS bölümü içerir.

TECHSYS rekabete nasıl uyuyor??

Techsys çok yönlü bir hosting sağlayıcısıdır. Müşteri hizmetleri mükemmel, hosting planlarının çoğu için uygun fiyatlara sahipler ve Uganda, Hindistan ve dünyanın geri kalanında güvenilir çözümler sunuyorlar.

Artıları

 • Ultra hızlı web hizmetleri için Intel Skylake tabanlı donanım mimarisi
 • Kullanımı kolay cPanel kontrol paneli
 • Son derece ucuz hosting planları
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Pahalı Hindistan adanmış sunucu planları
 • Yedekleme politikası yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me