TheGigabit Review 2020 – Çok Popüler, Ama İyi mi?

Aceleniz varsa ve sadece sonuç olarak istiyorsanız: TheGigabit ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


2003 yılında kurulan TheGigabit, Malezya’da web barındırma, özel sunucular, VPS, etki alanları, SSL ve yedekleme ve depolama çözümleri için tek adresli bir mağazadır. Şirket Platinum Dell İş Ortağıdır ve Singapur, Malezya ve Hong Kong’daki birinci sınıf tesislerden 1,2 milyon web sitesine güç veren binlerce sunucu işletmektedir..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

TheGigabit

Linux / Windows paylaşımlı barındırma veya özel sunucularla müşteriler, blogları, web sitelerini ve kurumsal uygulamaları oluşturmak ve yönetmek için geniş ve güvenli bir barındırma alanı ve uygun bir ortam elde eder. Temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • cPanel / Plesk / WHMCS
 • Yılda 1 ücretsiz .com alan adı
 • Sınırsız Alt Alan Adı & Park Edilmiş Alanlar
 • Sınırsız FTP hesabı
 • Sınırsız E-posta adresi
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL
 • 1 TB + veri aktarımı

Gigabit yüksek kaliteli SSD sunucuları olan çok sayıda yüksek yoğunluklu veri merkezi, kümelenmiş bir ortamda tasarlanmış ve işletilmiştir. Hız ve performans barındırma platformunda yerleşiktir ve bu nedenle şirket% 99,982 ağ çalışma süresi garantisi sunar. Giriş seviyesi barındırma paketleriyle bile, TheGigabit müşterileri daha hızlı web sitesi yanıt sürelerinin ve yüksek kullanılabilirliğin tadını çıkarır.

Son yıllarda ölçeği ve yoğunluğu artan DDoS saldırıları, şantaj ve fidye yazılımları hakkında çok endişe duyduğumu biliyorum. Şirket, KOBİ’ler, bankalar, büyük işletmeler ve büyük web sitelerini hassas kişisel verilerle işleten devlet kurumları için isteğe bağlı ağ güvenliği geliştirmesi sağlayarak güvenlik tehditlerine karşı koymak için GIGADEFENCE anti-DDoS ve WAF aracını kullanıyor.

İlginç özelliklerden biri Çin premium bant genişliği bu da girişimcilerin ve işletme sahiplerinin varlıklarını geniş Güney Doğu Asya ve Çin pazarına genişletmelerine olanak tanıyor. Bununla birlikte, birden fazla web sitesini barındırmak için hızlı bağlantı ve sınırsız alana sahip özel bir sunucu elde edersiniz.

Web alanınızı ve çevrimiçi kaynaklarınızı yönetmeye gelince, Plesk destekli barındırma veya cPanel tabanlı hesapları kullanma seçeneğiniz vardır. Her ikisi de kullanıcı dostudur ve web sitelerini, veritabanlarını ve e-posta hesaplarını uzaktan oluşturmayı, yapılandırmayı ve yönetmeyi kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Makul bir yıllık ücret karşılığında Web uygulaması Güvenlik Duvarı, özel bir IP adresi ve premium SSL de sipariş edebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

TheGigabit

Barındırma endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahip olan TheGigabit, müşterilerinin acı noktalarını anlıyor gibi görünüyor ve bu yüzden düşük maliyetli ancak yüksek kaliteli barındırma çözümleri sunuyor. Dağıtım anında gerçekleşir ve kurulum ücreti yoktur. Hosting planları özellikler ile doludur, ancak kullanımı kolay kalır. Yedi gün içinde paylaşılan barındırma planları için iptal edebilir ve geri ödeme isteyebilirsiniz.

7/24 kullanılabilen çok dilli bir destek ekibiyle TheGigabit, barındırma sorunlarınızı hiçbir zaman çözemez. Paylaşılan SSD barındırma için bir demo sağlayıp sağlamadığını merak ediyordum, bu yüzden bir e-posta gönderdim ve bir saat içinde bir yanıt aldım.

Başlıyorsanız, teknik destek ekibine ulaşmadan önce basit barındırma sorunlarına yanıtlar için bir dizi öğretici ve kılavuzun yanı sıra topluluk sayfası olduğu için bilgi tabanına göz atmanızı öneririm..

TheGigabit’in fiyatı ne kadar? TheGigabit 4 ila 22 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi TheGigabit planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Gigabit, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve TheGigabit’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
TheGigabit’in müşteri desteği ne kadar iyi? TheGigabit en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, TheGigabit’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

TheGigabit rekabete nasıl uyuyor??

Birden fazla lokasyondaki sunucularla TheGigabit, müşterilerine ekonomik, profesyonel ve yüksek performanslı hosting çözümleri sunan bir hosting şirketi olarak karşımıza çıkıyor..

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Bulut tabanlı ve SSD destekli paylaşılan barındırma
 • Çok dilli müşteri desteği
 • Yüksek performans ve güvenilir barındırma
 • Hızlı sunucu dağıtımı

Eksileri

 • Canlı sohbet desteği yok
 • VPS ve özel sunucular için geri ödeme yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me