Tsohost Review 2020 – Daha Büyük Daha İyi mi Demektir?

İngiltere merkezli bir web barındırma sağlayıcısı olan Tsohost, 2003’teki kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümüştür. Evohosting ve daily.co.uk çalıştıran şirket Paragon Internet Group’a aittir. Uygun fiyatlı ve özelliklerle dolu paylaşılan ve bulut barındırma planları ile en tanınmışlarıdır ve şimdi 160.000’den fazla web sitesi sahibine hizmet vermektedir.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bireyler veya yeni başlayanlar cPanel, WordPress veya bulut barındırma paketlerini tercih etmelidir. Bunlardan Kişisel plan en temel seçenektir ve şunları içerir:

 • Barındırılan bir web sitesi
 • Bir alan adı kaydı
 • 25.000 adede kadar sayfa görüntüleme veya sınırsız bant genişliği
 • 500 MB depolama alanı
 • En az beş posta kutusu
 • Günlük yedeklemeler
 • SSL desteğini şifreleyelim
 • Ücretsiz web sitesi taşıma
 • 25’ten fazla uygulama içeren tek tıklamayla yükleyici
 • PHP 7.1 ve MySQL 5.7 gibi komut dilleri desteği

500 MB’lık disk alanı biraz kısıtlayıcı görünebilir, ancak temel bir çevrimiçi varlığın oluşturulması veya hatta küçük bir blogun barındırılması yeterli olmalıdır – ikincisiyle devam ediyorsanız, özellikle sınırsız bant genişliğini takdir edin.

Ayrıca, bu fiyat aralığındaki giriş seviyesi planlarının çoğu genellikle bir ücretsiz alan adı kaydı veya birden fazla posta kutusu, öyleyse bunları içeri sokmak planın değerini biraz arttırır. Ayrıca, bazı web hosting sağlayıcıları için ücret talep edecektir onların web sitesi taşıma hizmeti – Tsohost ücretsiz olarak sizin için halleder.

Tsohost

ücretsiz günlük yedeklemeler, özellikle WordPress kullanıyorsanız, başka bir güzel özelliktir. Üçüncü taraf komut dosyalarının sayısı nedeniyle bir WordPress yüklemesinde yanlış gidebilecek çok şey var, bu nedenle web sitenizi son çalışan kopyaya kolayca geri yükleyebilmek önemlidir.

Tsohost ayrıca bir dizi VPS, özel bulut ve adanmış sunucu barındırma paketine sahiptir. işiniz büyüdükçe aynı sağlayıcıda kalmaya devam edebilirsiniz.

Tsohost% 99,9 kesintisiz çalışma HDS’sine sahiptir. Varsa bunun altında herhangi bir hizmet düşüşü yaşarsanız, tam haftanın maliyetine eşdeğer kredi almaya hak kazanırsınız. Bu olsa birkaç uyarı ile geliyor. Örneğin, krediyi otomatik olarak alamazsınız; özellikle talep etmeniz gerekir. İkinci olarak, hesabınızda vadesi geçmiş faturalarınız varsa, SLA geçerli değildir (yeterince adil). Son koşul ikinciye benzer, ancak daha rahatsız edici: Faturayı kesintinin geç süresi için öderseniz, SLA da geçerli değildir.

Bununla birlikte, testlerimin belirttiği gibi, bunun gerekli olmayabileceği anlaşıldı Tsohost ortalama% 99,98 çalışma süresi sağlar, hangisi kesinlikle endüstrideki normların üstünde. Ayrıca, barındırılan web siteleri rakip sağlayıcılara göre% 32 daha hızlı yüklendiği için üstün yükleme sürelerine de sahiptir..

Fiyatlandırma ve Destek

Tsohost’un paylaşılan barındırma planları, depolama alanına, alan adlarına ve ihtiyacınız olan e-posta hesabı sayısına bağlı olarak fiyatlandırma açısından farklılık gösterir. Ve diğer pek çok barındırma sağlayıcısının aksine, fiyatları hiçbir gizli maliyet olmadan şeffaftır – bu yüzden sadece fiyatın gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu anlamak için bir sözleşmeye kaydolmaktan endişelenmenize gerek yoktur. Bununla birlikte, en temel Kişisel plan aralığı, en az bir yıllık bir hizmet süresi imzalamanızı gerektirir – bu, plan karşılaştırma sayfasında açıkça belirtilmiştir, bu nedenle hile veya gizli maliyetler yoktur.

Tsohost’un ücretsiz bir planı yok, ancak Paylaşılan tüm hosting paketlerinde 30 günlük para iade garantisi. Geri ödemenin otomatik olmadığını unutmayın: önce my.tsohost’ta planınızı iptal etmeniz ve ardından hesabınızı açtıktan sonraki ilk 30 gün içinde e-posta desteğine sahip olmanız gerekir. Tabii ki, planınız ücretsiz bir alan adı içeriyorsa, söz konusu alanın yıllık maliyeti için ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Ayrıca akılda tutulması gereken – Ücretsiz SSL sertifikaları yalnızca 3 ay geçerlidir. Bundan sonra, ödemelisin.

Tsohost teklifleri My.tsohost hesap yönetimi portalındaki bir bilet sistemi aracılığıyla 7/24 destek. Alternatif olarak, uzatılmış canlı sohbet ve telefon destek saatleri, ancak bu en iyi İngiltere müşterileri için uygundur – diğer saat dilimlerinden kullanıcılar destek saatlerini oldukça sınırlı bulabilirler. İngiltere saatinde günün sonlarında onları aradığımda, müşteri destek temsilcisi benimle bağlantı kurmadan önce sadece birkaç dakika bekliyordum. Ajan yarı-teknik sorularımı açıkça ve çok fazla jargon girmeden, hangi web hosting aşina olmayanlar için iyi haber cevap vermedi. Tsohost ayrıca geniş bir bilgi tabanı, böylece teknik sorunları kendiniz teşhis edebilirsiniz.

Tsohost rekabete nasıl uyuyor??

Böylesine dürüst ve şeffaf tekliflerle, Tsohost’un yıllar içinde Avrupa’nın tercih ettiği WordPress barındırma sağlayıcılarından biri haline gelmek neden sürekli büyümüştür. İngiltere’de yaşıyorsanız ve güvenilir, uygun fiyatlı, yüksek performanslı bir web barındırıcısı arıyorsanız, Tsohost kesinlikle dikkate değer bir seçenektir.

Artıları

 • Giriş seviyesi paketlerde çok fazla değer
 • Her ölçekteki işletme için ölçeklenebilir barındırma planları
 • Ortalamanın üstünde çalışma süresi ve sunucu performansı
 • Şeffaf fiyatlandırma

Eksileri

 • İngiltere dışındaki kişiler için sınırlı destek saatleri. müşteriler
 • SLA ve para iade garantisi biraz koşullu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me