TurnKey Internet Review 2020 – Neden Denemelisiniz

1999 yılında başarılı web sitesi barındırma şirketlerini yönetme konusunda onlarca yıllık deneyime sahip bir endüstri uzmanı olan Adam Wills tarafından kurulan TurnKey Internet, küçük ve orta ölçekli işletmelere kurumsal düzeyde hizmet sunmaya odaklanan New York merkezli bir web sitesi barındırma sağlayıcısıdır. Will’in önceki şirketi, dünya çapında 100’den fazla ülkede 13.000’den fazla müşteriye ölçeklendi ve bu da iyi bir emsal oluşturdu.


TurnKey Internet, kendi Amerikan veri merkezinin sahibidir ve işletmektedir ve web siteleri Amerikan İngilizcesinde mevcuttur..

TurnKey İnternet özellikleri

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

TurnKey Internet, paylaşılan Linux ve Windows hosting, SEO hosting, bayi hosting ve adanmış sunucu kiralama hizmetleri sunmaktadır. Standart olarak, paylaşılan barındırma planları aşağıdaki temel özelliklerle birlikte gelir:

 • Tüm servislerde% 100 ağ çalışma süresi garantisi 
 • Otomatik web sitesi geri yüklemesi için R1Soft yedekleme 
 • Alan adı kaydı ek ücret karşılığında kullanılabilir 
 • Beşten sınırsız eklenti alanına 
 • Ücretsiz SSL sertifikaları mevcut 
 • Sınırsız RAID 10 SSD depolama 
 • Sınırsız bant genişliği

TurnKey İnternet kendi veri merkezinin sahibi ve işletmesi web sitesi yükleme hızları ve sorunlara hızlı yanıt verme süreleri anlamına gelir. Bu veri merkezi sadece yüksek Amerikan sertifikasyon standartlarına tam uyumlu, ama aynı zamanda % 100 kullanılabilirlik hangisi servis seviyesi sözleşmesi ile desteklenmektedir.

Onlar kullanırlar SSD’ler depolama için (geleneksel sabit disklerden çok daha hızlı disk okuma hızları anlamına gelir) ve özel IPv4 ve IPv6 adresleri (bu, web sitelerinizin eski veya yeni İnternet adresleme sistemi yoluyla son derece hızlı ve erişilebilir olacağı anlamına gelir).

Özellikler açısından sonsuza kadar devam edebilirim! Ama endişelenme, yapmayacağım. İçin Yeni başlayanlar, sahipler Softaculous tek tıklamayla yükleyici ve bir ücretsiz web sitesi oluşturucu. İçin uzmanlar, destekliyorlar PHP 5.6 ve 7, PerlCGIYakut, KO, ve piton. Ayrıca bir sınırsız plan sınırsız disk alanı, bant genişliği, alt etki alanları, eklenti etki alanları, park edilmiş etki alanları, MySQL veritabanları ve daha fazlası. “Sınırsız” hiçbir zaman gerçekten sınırsız anlamına gelmese de, daha kapsamlı bir plan bulmakta zorlanacağınızı düşünüyorum.

Fiyatlandırma ve Destek

 Linux paylaşılan barındırma planları çok uygun, fakat Windows planları biraz daha pahalı (yaygın olduğu gibi). Planları bir ücretsiz SSL sertifikası fakat alan adı kayıt ücreti ekstra. Planlar bir, on iki ve yirmi dört aylık uzunluklarda gelir. uzun vadede büyük indirim. Hatta bir teklif 30-gün para iade garantisi.

TurnKey Internet’in teknik ve ticari destek kaya gibi sağlam, ile 7/24 canlı sohbet imkanı teknik destek için ve satış için hafta içi çalışma saatleri boyunca. Çalışma saatleri dışında birkaç kez canlı sohbet yoluyla iletişim kurdum ve teknik destek ekibi sorularımı her zaman hızlı ve kolay bir şekilde yanıtladı, bu yüzden gerçekten etkilendim.

Ayrıca e-posta ve telefon desteğinin yanı sıra kayıtlı müşteriler için bir bilet sistemi var. Ah evet ve kullanışlı çevrimiçi yardım merkezi.

TurnKey Internet’in maliyeti ne kadardır? TurnKey Internet 2 ila 30 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi TurnKey İnternet planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. TurnKey Internet daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve TurnKey Internet’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
TurnKey Internet’in müşteri desteği ne kadar iyi? TurnKey Internet, en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, TurnKey Internet’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

TurnKey İnternet rekabete nasıl uyuyor??

TurnKey Internet karşılaştığım en etkileyici hosting şirketlerinden biri. 1999’dan beri önemli ölçüde büyüdüler; kendi veri merkezlerini kuruyor ve şimdi 100’den fazla ülkedeki müşterilere hizmet veriyor.

Artıları

 • Uygun fiyatlandırma mevcut 
 • 30-gün para iade garantisi 
 • Aylık planlar 
 • % 100 ağ kullanılabilirliği 

Eksileri

 • Satış desteği yalnızca hafta içi kullanılabilir 
 • Alan adı kaydı ek bir maliyettir 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me