Unihost Review 2020 – Buna Değer Mi?

Unihost gayet iyi, ama gayet iyi değil. Unihost iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Unihost, bireylere ve işletmelere bir dizi web barındırma, VPS ve özel sunucu çözümleri sunan özel bir şirkettir. Şu anda, Unihost Avrupa ve Kanada’daki sunucuları sürdürmektedir. Şirketin web sitesi İngilizce, Ukraynaca ve Rusça dillerinde mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Dünyanın dört bir yanındaki sunucularla, Unihost tüm yerel ve uluslararası hosting ihtiyacı vardır. 130’dan fazla yapılandırma ve yedekleme sistemi ile Tier-3 ve Tier-4 veri merkezlerini işletiyorlar. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, başlangıç ​​web siteleri veya güçlü için bütçe barındırma çözümleri sipariş edebilirsiniz Intel Xeon işlemcili özel sunucular ağır iş yükleri için. İkincisi ile, projeniz için özel IP’ler ve birden fazla düğüme sahip RAID 10 dizisinde 13 TB’a kadar geniş alan elde edersiniz. Bu, veritabanlarınızı, medya portalınızı, akış hizmetlerinizi ve kurumsal uygulamalarınızı veya çevrimiçi mağazanızı barındırmak için yeterli alandan fazla.

Birkaç barındırma hizmeti Unihost ile kullanıcı güvenliği açısından eşleşebilir. Her planla, L7’ye kadar DDoS saldırılarına karşı tam koruma elde edersiniz. Trafiği 24 saat izler, kötü amaçlı veri paketlerini bir donanım güvenlik duvarı kullanarak analiz eder ve filtreler ve vRack (sanal şifreli ağ) aracılığıyla güvenli şifreleme sağlarlar. Hepsi bu değil. Ayrıca, bilgisayar korsanları veya saldırganlarla mücadele etmek için Cisco Güvenlik Duvarı’nı kullanarak güçlü bir ağ savunması oluşturmanıza da olanak tanır.

Ayrıca bir barındırma hizmeti de arıyorsanız, Unihost mükemmel bir seçim olabilir ücretsiz yedekleme depolama müşterilere. Her özel sunucu ile 100-500 GB harici yedekleme elde edersiniz. Depolama alanı miktarı bölgeden bölgeye değişir.

Unihost

Temel sunucu yönetimi kurulumu% 100 ücretsizdir. Güçlü ve esnek bir sunucu yönetimi alanı ile sanal kaynakları iş yüklerine ayırmak için kolay bir zamanınız olacaktır. Doğrudan hesap kontrol panelinizden web alanınızı kolayca yönetebilir, yeniden başlatabilir, istediğiniz bir işletim sistemini kurabilir ve ağ istatistiklerini izleyebilirsiniz.

Mevcut sunucunuzdan Unihost’a geçmek istiyorsanız, ücretsiz ve hızlı proje aktarımlarından yararlanmak isteyebilirsiniz. Destek ekibi dosyalarınızı, veritabanlarınızı veya uygulamalarınızı sunucularına taşımanıza yardımcı olur. İstediğiniz proje aktarımının ayrıntılı bir açıklamasını içeren bir e-posta gönderin.

ISPManager her özel sunucu ile birlikte ücretsiz olarak gelir. CPanel (normal müşteriler için) ve satıcılar için WHM dahildir. Makul bir ücret karşılığında aşağıdaki gibi ek hizmetler de sipariş edebilirsiniz:

 • yedek depolar
 • SSL sertifikaları
 • Kontrol panelleri
 • donanım güvenlik duvarları
 • VPS için lisanslı yazılım

Fiyatlandırma ve destek 

Unihost var sıfır kurulum ücreti olan esnek paketler. RAM, sunucu başına IP’ler, disk türleri, konum, çekirdekler ve fiyat temelinde bir sunucu seçebilirsiniz. Bir sipariş verdiğinizde aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık ödeme yapabilirsiniz. 6 aylık faturalandırma döngüsüne veya yıllık bir plana gitmenizi öneririz. Her ikisi de% 2.5-5 arası indirimler için sizi hak ediyor. Ayrıca, özel sunuculara kaydolan müşterilere çok sayıda eklenti sunar.

Etrafınıza baktıktan sonra, ücretsiz deneme sürümleri olmadığını söyleyebilirim. Sanırım bunun nedeni bir dizi indirim ve mevsimsel fırsatlar sunuyor. Planları değiştirmek veya eski sürüme geçirmek basit bir şeydir. Birkaç tıklama ile büyüyen iş yüklerinize uyacak şekilde yükseltebilir ve daha fazla depolama alanı ve RAM alabilirsiniz.

Müşteriler zevk 24 saat destek canlı sohbet, e-posta, telefon, Skype ve hatta Telegram aracılığıyla. Destek işlerini biliyor. Karmaşık sorunlarınız varsa, destek ekibinin size yardımcı olabilmesi ve hızlı bir şekilde çözebilmesi için yüksek öncelikli bir bilet açmanız önerilir. Aktif izleme ve sorun giderme özellikli premium yönetim paketleri de sipariş edebilirsiniz.

Unihost rekabete nasıl uyuyor??

Unihost, tüm planlarında uygun fiyatlarla sağlam barındırma hizmeti ve iyi çalışma süresi sunar. Buna harika destek ekibini ekleyin ve müşterilerin neden platformlarını gece gündüz akın ettiğini göreceksiniz..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Ücretsiz yedek depolama alanı
 • DDoS koruması
 • Hibrit SATA + SSD yapısı
 • 7/24 destek

Eksileri

 • Kısmi geri ödemeler
 • Yavaş alan adı transferleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me