Usonyx Review 2020 – Neden Denemelisiniz

Usonyx-Genel Değerlendirme1Usonyx, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


1997 yılında kurulan Usonyx, Asya’da VPS ve özel sunucu çözümleri sunan ilk barındırma sağlayıcısı olduğunu iddia ediyor. Singapur’daki şirketlere, devlet sektörüne ve (çoğunlukla) KOBİ’lere web barındırma çözümleri sunar ve Singapur, Çin, Japonya, Avustralya, Güney Kore, Malezya ve Tayland’daki veri merkezlerini kullanır. Usonyx web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Usonyx hosting ürünleri aşağıdakileri içeren bir dizi özelliğe sahiptir:

 • cPanel kontrol paneli
 • MySQL veritabanı (ları)
 • Sınırsız park edilmiş alan adı
 • Sınırsız FTP hesabı
 • SSL sertifikaları
 • Sınırsız aylık trafik
 • Yedekleme hizmetleri
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi

Usonyx’in Doğu Asya ve Avustralya veri merkezleri en gelişmiş altyapı, geliştirilmiş güvenlik, ve güç yedekleri.

Usonyx, Asya’da aşağıdakilerin bir kombinasyonunu kullanan ilk şirket olduğunu iddia ediyor: SWsoft’un HSP Tamamlandı hosting otomasyon çözümü ve Virtuozzo Binlerce müşteriyi tek bir merkezi konsoldan yönetmesini sağlayan Linux sunucu sanallaştırma. Gerçekleştirir sık web sitesi yedeklemeleri böylece felaket durumunda web siteniz geri yüklenebilir; ve bu yedeklemeler tüm barındırma planlarında yedi gün boyunca saklanır.

Singapur merkezli bu hosting firması SSL sertifikaları adres çubuğu asma kilidi, kanıtlanmış alan adı sahipliği, kuruluş kimliği bilgileri ve EV sertifikası yeşil adres çubuğu gibi oldukça gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.

Fiyatlandırma ve Destek

Usonyx’in barındırması planlar makul fiyatlı biraz gelişmiş özellikler için. Sunduğu iki faturalandırma abonelik döngüsü: aylık ve yıllık. Var iade politikası yok, fakat % 99 kesintisiz çalışma garantisi dır-dir tazminat planı ile desteklenmektedir.

Usonyx’in ödüllü 24/7/365 destek ekibi telefon, bilet sistemi, e-posta veya canlı sohbet yoluyla. Singapurlu müşteriler Pazartesi-Cuma günleri mesai saatleri içinde Usonyx ofislerini bile ziyaret edebilirler.

Kibar destek ekibi üyeleri genellikle bir saat içinde yanıt verir ve sorgu e-postama birkaç dakika içinde yanıt verdi bana mesajımın satış departmanına iletildiğini söylemek için. 24 saatten kısa bir süre sonra satış departmanı talep ettiğim bilgilerle cevap verdi:

Usonyx-Genel Bakış2

Usonyx bir kapsamlı “destek çözümleri” bilgi tabanı çok anlayışlı makaleler ve öğreticiler ile. Ayrıca, makul ayrıntılı SSS bölümü her bir barındırma ürünü sayfasının sonunda.

Usonyx’in maliyeti nedir? Usonyx, 80 $ ‘dan 319 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Usonyx planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Usonyx daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Usonyx’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Usonyx’in müşteri desteği ne kadar iyi? Usonyx en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Usonyx’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Usonyx rekabete nasıl uyuyor??

VPS veya özel sunucular arıyorsanız, Usonyx mükemmel çözümler sunmak için gerekli uzmanlığa ve altyapıya sahip gibi görünüyor. Asya kıtasının çeşitli yerlerinde veri merkezleri bulunan bu tedarikçi, barındırdığı tüm web siteleri için yüksek kullanılabilirlik ve performansı garanti eder.

Usonyx makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Görünür kısıtlama olmaksızın birinci sınıf özellikler
 • Sık web sitesi yedeklemeleri
 • 24/7/365 sunulan ödüllü müşteri desteği
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi

Eksileri

 • Ücretsiz deneme yok
 • Hizmetleri için geri ödeme politikası yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me