VPS Malezya İnceleme 2020 – Gerçekten Güvenebilir miyim?

VPS-Malezya-Genel Değerlendirme1Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: VPS Malezya ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


VPS Malaysia 2012 yılında kuruldu, bu nedenle barındırma endüstrisine nispeten yeni bir katılımcı. İsmine rağmen, bu satıcı VPS barındırma daha satıyor; ayrıca paylaşılan barındırma ve özel sunucu paketleri satmaktadır. VPS Malaysia, 50.000’den fazla müşteriyle çalıştı ve web sitesi ve desteği İngilizce olarak mevcut.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bu tam hizmet sahibi ev sahibi bir dizi hizmet satmaktadır. Özellikle paylaşılan barındırma planları aşağıdaki standart özelliklerle birlikte gelir:

 • Tüm planlarda% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ek ücret karşılığında yedeklemeler mevcut
 • Ücretsiz .com /.net /.org /.us alan adı kaydı
 • En fazla 50 barındırılan web sitesi
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • 500 GB’a kadar SSD depolama alanı
 • Sınırsız bant genişliği

VPS Malezya CX2 veri merkezinde sunucularını birlikte bulur Cyberjaya, Malezya. Bu tedarikçi aslında veri merkezine sahip olmasa da, % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile aşırı kesinti süresi için krediler.

Sunucular kullanır SSD (geleneksel HDD’den on kata kadar daha hızlı) RAID 10 bir disk arızası durumunda verileri korumak için. Ve tüm paylaşılan barındırma planları CloudLinux sizi diğer barındırılan müşterilerden ayırmak için.

Paylaşılan barındırma planları cPanel kontrol paneli ve Softaculous tek tıklamayla yükleyici 400’den fazla program için. Ne yazık ki yeni başlayan web yöneticileri için web sitesi oluşturma aracı yok, ancak daha gelişmiş müşteriler PHP, MySQL veritabanları, ve (canlı sohbet operatörüne göre) tüm popüler programlama dilleri.

Fiyatlandırma ve Destek

VPS Malezya’nın fiyatlar oldukça yüksek ancak şunu dikkate alınız: alan adı dahil (yıllık planlar için) ve SSL sertifikası dahildir, dolayısıyla, ek maliyetler ek ücret karşılığında gelen yedeklemeler.

kaynak tahsisi yüksek, 10 GB disk alanı ve sınırsız bant genişliği içeren ‘Başlangıç’ paketi ile. Tek uyarı, yalnızca bir alan adı barındırmanıza izin verilir.

Hosting planları, bir aydan üç yıla kadar değişen sürelerle satın alınabilir. % 50’den fazla indirim (artı ücretsiz alan adı) bir yıldan fazla taahhütte bulunduğunuz için.

7/24 müşteri hizmetleri telefon (yalnızca çalışma saatleri), canlı sohbet, e-posta veya bir destek bileti göndererek erişilebilir. Kişisel deneyimim olumlu. Bu şirketle bir hafta içi akşamın erken saatlerinde canlı sohbet yoluyla iletişime geçtiğimde, operatör hemen aldı ve İngilizce bana yardım etti:

VPS-Malezya-Genel Bakış2

Kendinizi desteklemenize yardımcı olmak için, bu satıcı yararlı bir SSS sayfası ve bir blog dersleri dizisi.

VPS Malezya’nın maliyeti nedir? VPS Malaysia 2 $ ile 38 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi VPS Malezya planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. VPS Malezya daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve VPS Malezya’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
VPS Malaysia’nın müşteri desteği ne kadar iyi? VPS Malaysia en iyi web sunucularımızdan biri olarak gösterilmiyor. Ancak bu, VPS Malezya’nın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

VPS Malezya rekabete nasıl uyuyor??

Nispeten yeni gelen biri olarak VPS Malaysia, önde gelen Malezya hosting markalarından biri değildir. Planlar için prim ve yedeklemeler için ekstra ödeme yapacaksınız, ancak bu,% 99,9 kesintisiz çalışma süresi HDS’si, Softaculous yükleyicisi ve mükemmel müşteri hizmeti ile SSD tabanlı bir barındırma.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Verimli 7/24 müşteri hizmeti
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Hızlı SSD depolama
 • Premium tek tıklamayla yükleyici

Eksileri

 • Fiyatlar yüksek
 • Yedeklemeler ek bir maliyettir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me