Warez-Host İncelemesi 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

Warez-Host küçük bir hosting firmasıdır. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Warez-Host 2007 yılından beri faaliyet gösteren bir offshore VPS, özel sunucu ve paylaşılan web barındırma sağlayıcısıdır. Müşterilere İsveç, Hollanda, Bulgaristan, Avrupa genelinde bulunan veri merkezlerinde güvenli ve özel offshore barındırma hizmetleri satın alma fırsatı sunuyor. ve Rusya.

Warez-HOST1

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

Bir offshore barındırma sağlayıcısı olarak Warez-Host, müşterilerine birçok avantaj sunuyor. daha iyi güvenlik ve gizlilik, daha fazla içerik özgürlüğü, daha uygun fiyatlandırma, ve birden çok veri merkezi konumu. Kapsamlı bir web barındırma hizmeti sağlayıcısıdır ve aşağıdakilerin tümünü sunarlar:

 • Alan adı kaydı (paketlere dahil değildir)
 • RapidSSL ve QuickSSL sertifikaları (pakete dahil değildir)
 • Ücretsiz web sitesi taşıma hizmetleri
 • CPanel’in son sürümü
 • 10 günlük yedeklemeler
 • 1Gbps ağ bağlantısı
 • SSD depolama

Ayrıca Warez-Host hizmetinin onları herhangi bir müşteri için son derece cazip hale getirecek bir dizi premium özelliği de vardır:

 • CloudLinux İşletim Sistemi: Bu işletim sistemi, hesabınızın kaynaklarının paylaşılan sunucudaki diğer kullanıcılardan daha iyi korunmasını ve yalıtılmasını sağlar.
 • Softaculous: Softaculous komut dosyası yükleyicisiyle, CMS’lerden topluluk forumlarına yüzlerce barındırma komut dosyası yükleyebilirsiniz.
 • Ek Alanlar ve IP’ler: Warez-Host hosting paketinize IP veya ekstra alan adı eklemeyi gerçekten ucuz ve uygun fiyatlı hale getiriyor.

Warez-Host ürün özellikleri ve hizmetleri söz konusu olduğunda herhangi bir eksiklik bulmak zordur. Önceden yüklenmiş bazı WordPress seçenekleri olsaydı iyi olurdu, ancak cPanel ve Softaculous ile neredeyse her şeyi yükleyebilirsiniz. Yeni sanal veya özel sunucular sağlamak birkaç saat sürebilir, ancak kayıt işlemi de kolay ve basittir. Warez-Host ürününün kesintisiz bir çalışma garantisi vermediğini unutmayın; ancak testlerim sonuç verdi % 99.9 ortalamasının çok üzerinde mükemmel çalışma süresi.

Fiyatlandırma ve destek

Warez-Host bir dizi barındırma hizmeti sunuyor. Bununla birlikte, sözleşmelerinin koşulları, yalnızca önceden faturalandırma ve barındırma maliyetinizden başka bir şey içermeyen yedi günlük para iade garantisi sunduğundan oldukça katıdır. Hizmetlerinin çoğu sadece aylık ve üç aylık faturalandırma koşullarına sahiptir, bu da oldukça kısadır. Paylaşılan barındırma, aylık veya yıllık faturalandırma şartlarıyla ilgili tek istisnadır; daha uzun fatura koşulları her zaman iskonto edilir.

Tüm planlar birlikte gelir ücretsiz taşıma, kurulum ve destek. Paylaşımlı barındırma ve yarı ayrılmış sunucularla, Hollanda, İsveç veya Bulgaristan’dan tercih edilen veri merkezi konumu. VPS ve özel sunucu barındırma paketleri Rusya’nın ek seçeneğine sahiptir.

Çevrede en ucuz seçenek olmasa da, Warez-Host’un hizmetleri para için iyi bir değerdir ve tüm planlarla cömert kaynak sınırları sunar. Daha uzun sözleşmeleriyle biriktirdiğiniz tasarruflar oldukça önemlidir ve daha uzun taahhüt sürelerine değer.

Warez-Host tarafından verilen 7/24/365 istisnai desteğin sadece küçük bir dezavantajı, bunun sadece bir bilet sistemi ve canlı sohbet yoluyla mevcut olmasıdır. Bununla birlikte, destek personeli sorunları çözmenize ve genellikle derhal yanıt vermenize yardımcı olmak için yukarıda ve öteye gider. Warez-Host tarafından desteklenen birçok dilde de destek bulabilirsiniz. Sosyal medya kanalları düzenli olarak sürdürülüyor ve bilgi tabanları geniş.

Warez-Host’un maliyeti nedir? Warez-Host 5 ila 12 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Warez-Host planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Warez-Host daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Warez-Host’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Warez-Host’un müşteri desteği ne kadar iyi? Warez-Host en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Warez-Host’un radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Warez-Host rekabete nasıl uyuyor??

Warez-Host, barındırma hizmetlerinin performansı, fiyatları ve gizli barındırma ihtiyaçlarınız için çeşitli veri merkezi konumlarından seçim yapabileceğiniz konusunda çok yönlü bir çözümdür..

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Dört Avrupa veri merkezi konumu
 • Güvenli ve özel offshore hosting
 • Fiyat / fayda oranı
 • Ücretsiz taşıma hizmeti

Eksileri

 • Telefon desteği yok
 • Ücretsiz alan adı veya SSL sertifikası yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me