WebDrive Review 2020 – Çalışma Süresi Garantisine İnanıyor musunuz?

Web Drive ilk olarak 1997 yılında kurulan bir Yeni Zelanda hosting hizmetidir; o zamandan beri istikrarlı bir şekilde büyüyorlar ve şu anda 25.000’den fazla müşteriye hizmet veriyorlar. Gururla ve tamamen Yeni Zelanda’ya ait ve işletilmektedir ve ülkenin en iyi web barındırma hizmeti olmayı amaçlamaktadırlar. Auckland’daki ana veri merkezleri ile şu anda 1.000’den fazla sunucu barındırıyorlar ve% 99.99 ağ çalışma süresine sahipler.


WebDrive

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Web Drive, aşağıdakileri içeren bir dizi hizmet sunar: paylaşılan barındırma, yönetilen bulut barındırma ve özel sunucular. Bireyler genellikle 1 GB depolama alanı, 5 GB bant genişliği, on posta kutusu ve 1 GB e-posta depolama alanı içeren Başlangıç ​​paylaşılan barındırma planlarına yönlendirilir. Bu tek bir web sitesi için yeterli – ve Web Drive bir en temel planla bile ücretsiz alan adı kaydı, bu yüzden ucuz bir alan adı kayıt şirketi için interneti kullanmanız gerekmeyecek. En sevdiğim paket, Lite paylaşılan barındırma planı. şirketleri için birden fazla web sitesi gerektiren işletmeler için tasarlanmıştır.

Görünüşe göre aşırı kaynak kullanımı Web Drive için gerçekten büyük bir sorun, dolayısıyla “ölçülmemiş” planlarını tamamen ortadan kaldırdı ve paylaşılan barındırma planlarının her biri için sınırları listeledi. Web Drive’a göre, bu müşterilerinin% 99’unu etkilemeyecek – adil kullanım politikalarını kötüye kullananların sadece% 1’i gerçekten kısıtlamaları hissedecektir. Ayrıca, listelenen kaynak tahsislerinin sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsanız, çeşitli eklenti paketleri satın alınabilir. Çoğu web barındırma sağlayıcısının görünüşte sınırsız bir plandaki sınırları belirten bir yerde her zaman iyi baskı olduğunda, çoğu web barındırma sağlayıcısının “sınırsız” kaynakların reklamını yaptığı göz önüne alındığında, bu aslında kendi adına iyi bir hamle olduğunu düşündüm.

Web Sürücüsü şu anda Windows tabanlı barındırma hizmeti sunmuyor; ancak, birden fazla kardeş şirketi var. Bu şirketin bir hizmet olarak SSL sertifikaları sağladığını ilginç buldum, ancak Premium planlarında bile ücretsiz sertifika yok. SSL sertifikası satan çoğu barındırma hizmeti, planlarından bazılarıyla en azından en temel güvenlik sertifikalarını içerir. Bu, özellikle Google’ın HTTPS ve SSL sertifikasını arama motoru algoritmalarındaki anahtar sıralama faktörlerinden biri haline getirdiği göz önüne alındığında, büyük bir düşüştür. Dolayısıyla, Web Drive’ın sunduklarını beğenirseniz, bütçenizi oldukça önemli bir miktarda artırmaya hazır olun.

Onların paylaşılan barındırma hizmeti% 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sahiptir, onların yönetilen bulut barındırma ve özel sunucular% 99,99 çalışma süresi SLA’sına sahiptir.

Fiyatlandırma ve Destek

Onların fiyatları Yeni Zelanda Doları olarak gösterilir, Kiwis ülkesinden değilseniz aklınızda bulundurmanız gereken bir şeydir. Ayrıca fiyatlar biraz daha pahalı bir Avrupa veya ABD şirketi ile aynı hizmet düzeyi için ödemeniz gerekenden daha fazla. Öte yandan, Yeni Zelanda’daki yaşam ve işgücü maliyetleri oldukça yüksektir, bu yüzden fiyatlar muhtemelen akılda tutulmuştur..

Onlar ücretsiz planınız veya para iade garantiniz yok. Ancak, ön ödemeli olmayan bir hesabı kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde kapatmaya karar verirseniz, bunun için faturalandırılmayacak – bu etkili bir şekilde 30 günlük ücretsiz deneme sürümünüz olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, hesabınız için ön ödeme yaptıysanız, yalnızca en fazla dokuz aylık bir barındırma bedeli karşılığında size geri ödeme yapılır.

Ancak destek hizmetleri mükemmel. Bir geniş bilgi tabanı, hangi ele almak oldukça kolay ve hangi hosting sorularınızın çoğuna cevap bulabilirsiniz. Ayrıca bir Hem yurtiçi hem de uluslararası müşteriler için telefon destek hizmeti. Servis çalışma saatlerinde ücretsizdir, ancak saatlerce sonra aramanız gerekirse, önemli bir telefon faturası riski altında olabilirsiniz. Bunlara ayrıca bilet sistemi.

WebDrive rekabete nasıl uyuyor??

Web Drive, web sitelerini başlatmak için kullanıcı dostu bir çözüme ihtiyaç duyan Kiwis için mükemmel bir seçimdir. Destek hizmetleri profesyoneldir ve kapsamlı bilgi ve deneyimleri sayesinde her türlü sorunla nasıl başa çıkılacağını bilir.

Artıları

  • Ücretsiz telefon desteği
  • Birçok kaynak
  • Bulut ve Özel sunucular için SLA
  • Auckland merkezli veri merkezi

Eksileri

  • Fiyatlar yüksek tarafta
  • Ücretsiz SSL yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me