Webgate İnceleme 2020 – Bu Web Host Paranıza Değer Mi?

Webgate, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


2002 yılında kurulan Webgate, Tel Aviv, İsrail merkezli son derece deneyimli ve güvenilir bir web hosting şirketidir. Veri merkezleri İsrail’in Petah Tikva kasabasında da bulunmaktadır. Çoğunlukla İbranice bir kitleye hizmet ediyorlar ve web sitelerinde sundukları tek dil İbranice. CPanel, Linux, Windows ve WordPress seçenekleri ve birkaç satıcı barındırma ve VPS çözümü dahil olmak üzere bir dizi paylaşılan barındırma seçeneği sunar.

WebGate

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Webgate’de eksiksiz bir barındırma çözümü için ihtiyacınız olan tüm destek hizmetlerini veya özelliklerini bulabilirsiniz:

 • Alan Adı Tescili
 • SSL sertifikaları
 • 7 günlük erişime sahip site yedekleme
 • Hostinginizi yönetmek için bir kontrol paneli kullanın (çoğunlukla cPanel)

Ayrıca belirli ihtiyaçları olanlar için özel hizmetler ve barındırma türleri bir dizi sağlar:

 • WordPress Hizmetleri: Webgate, performansı optimize etmek, sizin için bir site tasarlamak veya güvenliğini sağlamak da dahil olmak üzere WordPress web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak için bir dizi hizmet sunar..
 • WordPress, Joomla veya Drupal: Webgate, bu üç popüler web sitesi yönetim platformunun kullanıcılarına hitap eden ve bunları sizin için yükleyebilen barındırma çözümleri sunar.
 • Internet Radyo Sunucusu: Video veya müzik gibi içeriği sürekli olarak yayınlamak istiyorsanız mükemmel olan benzersiz bir barındırma çözümü türü.

Kullanıcı deneyimi açısından harika olan ilk şey, WordPress, Joomla ve Drupal barındırma seçeneğine sahip olmanızdır. Standart destek ve diğer hizmetleri sayesinde, çok fazla şey yapmadan harika bir siteye sahip olabilirsiniz. Kaydolma, yükselme olmadan da basittir. Ancak, sitenin İbranice olması, sizin diliniz değilse zorlaştıracaktır.

Fiyatlandırma ve Destek

Webgate tüm hosting paketleri için 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Ayrıca, kalan faturalandırma sürenizin orantılı olarak geri ödenmesi için istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 30 günlük süre içinde olduğu sürece herhangi bir neden belirtmenize gerek yoktur. Linux veya Windows ve özel hizmetler arasından bir dizi paylaşılan barındırma, VPS ve bayi barındırma seçeneği sunarlar. Bunlar:

Paylaşılan Linux Barındırma:

 • Başlangıç: Site sahipleri / blog yazarları için uygundur. 100 MB depolama ve 10 GB veri aktarımı ile birlikte gelir
 • SmallBiz: Daha popüler blogcular veya küçük işletmeler için uygundur. 500 MB depolama ve 25 GB veri aktarımı ile birlikte gelir
 • Hacker: Çok popüler blogcular ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur. 1 GB depolama alanı ve 75 GB veri aktarımı ile birlikte gelir.

Paylaşılan Windows Hosting:

 • Başlangıç: 100MB disk alanı, 10 GB veri aktarımı, 3 e-posta hesabı ve 1 MySQL veritabanı ile birlikte gelir.
 • SmallBiz: 500 MB disk alanı, 25 GB veri aktarımı, 5 e-posta hesabı ve 1 MySQL veritabanı ile birlikte gelir.
 • Master: 1 GB disk alanı, 75 GB veri aktarımı, 10 e-posta hesabı, 10 siteye kadar ve 1 MySQL veritabanı ile birlikte gelir.

VPS Linux veya Windows: VPS planları için bazı kaynaklar yapılandırılabilir. 25 GB depolama alanı, 1 TB veri aktarımı, 1-32 GB RAM ve 8 adede kadar CPU ile birlikte gelir.

Bayi barındırma: VPS çözümlerine çok benzeyen Linux ve Windows yeniden satış paketleri sağlarlar.

WordPress Barındırma: Bireysel blogculardan iş web sitelerine kadar her şey için farklı kaynaklar sunan üç barındırma planı vardır..

Özel sunucu barındırma ve başka kaynak yoğun satıcı barındırma için bağlı kuruluş SweetHome’larını kullanmanızı önerirler..

Webgate, tüm hosting paketleri için telefon hatları veya e-posta desteği aracılığıyla 7/24 destek sunar. Canlı sohbet mevcut ancak 7/24 mevcut değil. Bunun da ötesinde, özellikle ekstralar için ödenen WordPress için bir dizi başka profesyonel destek hizmeti sunuyorlar. Bu nedenle, destek personelinin teknik açıdan yetenekli olduğundan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı yanıt veriyorlar. Ancak, destek yalnızca İbranice olarak sunulmaktadır.

Webgate rekabete nasıl uyuyor??

Çok çeşitli paylaşılan barındırma paketleri sunarken, Webgate’in bayi ve VPS çözümleri nispeten basittir ve büyük işletmeler veya işletmeler için uygun değildir. Bunun yerine kardeşleri şirketi SweetHome bu ihtiyaçlara hizmet ediyor. Ancak, yeni başlayanlar veya zamana bağlı olanlar için harika bazı katma değerli WordPress hizmetleri sağlarlar.

Webgate makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Profesyonel WordPress hizmetleri
 • Linux veya Windows barındırma arasında seçim yapın
 • Tüm paketler için mükemmel 7/24 destek
 • Yedeklemeler 7 gün boyunca erişilebilir ve geri yüklenebilir

Eksileri

 • Sınırlı canlı sohbet desteği
 • Web sitesi ve hizmetler yalnızca İbranice
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me