WPX Hosting İnceleme 2020 – Neden En İyi Bahis?

wpxhosting anaEğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: WPX Hosting ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


WPX Hosting, web hosting konusunda çok geniş deneyime sahip Terry Kyle tarafından 2013 yılında kuruldu. Satıcının ABD’de ve İngiltere’de varlığı var ve web sitesi İngilizce olarak mevcut.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

wpxhosting 1

WPX Hosting hizmetleri genellikle şunları içerir:

 • Sınırsız web sitesi geçişi
 • Sınırsız ücretsiz SSL sertifikası
 • Manuel yedekleme ve 28 günlük otomatik yedekleme
 • % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi
 • Yüksek hızlı özel CDN
 • 30-gün para iade garantisi

Web hosting paketleri üç plan vardır. Planlar 10GB depolama alanı, 100GB bant genişliği ile başlar ve en fazla beş web sitesi barındırabilir. Bunlar, özellikle çoklu web sitesi barındırma ve yüksek düzeyde trafik barındırabilecek önemli disk alanı ve bant genişliği gibi iyi giriş düzeyi özelliklerdir..

Bu özellikler ayrıca 40 GB’a kadar depolama alanına, sonsuz bant genişliğine ve 35 web sitesine kadar barındırabilir. Bu plan harika ama sınırsız depolama alanı ile gelseydi daha da iyi olurdu.

Tüm planlarda DDoS koruması, hem manuel hem de otomatik yedeklemeler ve kötü amaçlı yazılım tarama ve kaldırma, verilerinizin ve çevrimiçi korumanızın halledilmesini sağlamak için vardır. Hem yeni başlayanlar hem de uzman web yöneticileri, hızlı, kolay ve öğretici odaklı özel olarak oluşturulmuş kullanıcı yönetici panelinin tadını çıkarmak zorundadır. Ayrıca, tek tıklamayla WordPress yükleyici, blogunuza veya web sitenize WordPress’i yüklemek için kolay bir zaman geçirmenizi sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

wpxhosting 2

WPX Hosting’in web hosting paketleri astronomik olarak ortalama hosting standartlarından daha yüksektir. Büyük depolama alanı ve çoklu web sitesi barındırma yeteneklerini göz önünde bulundursanız bile, yine de pahalıdır. Sınırsız disk alanı ve boş alan adı da pakete dahil edilmiş olsaydı çok daha iyi olurdu. Bu şekilde fiyatlandırma daha anlamlı olurdu.

Bununla birlikte, barındırma paketi ücretsiz sınırsız SSL sertifikaları içerir ve ayrıca 30 günlük para iade garantisi vardır. Bu şekilde herhangi bir ciddi taahhütte bulunmadan önce bir test sürüşü için hosting alabilir. Ayrıca, ücretsiz sınırsız web sitesi taşıma hizmetlerinin sağlanması ve 24 saat içinde yapılabilmesi de harika. Teknoloji dünyasında yeni olmasanız bile, bu size web sitesi transferinin teknik yönleri yerine çevrimiçi projenize daha fazla odaklanmanız için yeterli zaman sağlar.

WPX Hosting’in web barındırma planları ile, indirimli fiyatlar sunan yıllık döngü ile aylık ve yıllık faturalandırma döngüleri arasında seçim yapabilirsiniz. Bunlar yalnızca PayPal ve kredi kartları ile ödenebilir.

Kendi kendine destek için çok ayrıntılı ve geniş bilgi tabanını kullanmayı düşünün.
Alternatif olarak, bu satıcı 7/24 hızlı yanıt desteği sunar. Devam ettim ve sorularımı sormak için canlı sohbeti kullanarak bu iddianın doğru olup olmadığını test ettim ve gerçekten süper duyarlıydılar. Benim durumumda, bir ajanın sohbet odasına katılması sadece bir saniye sürdü. Canlı sohbetler dışında, müşteri desteği biletlerle de gerçekleştirilir.

WPX Hosting’in maliyeti nedir? WPX Hosting 25 ila 99 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi WPX Hosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. WPX Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve WPX Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
WPX Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, WPX Hosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

WPX Hosting rekabete nasıl uyuyor??

WPX Hosting, esas olarak WordPress web barındırma üzerine odaklanır ve canlı sohbet ve bilet destek kanalları aracılığıyla 7/24/365 hızlı yanıt verir.

WPX Hosting makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Tek tıklamayla WordPress yükleyici içerir
 • Hızlı yanıt veren canlı sohbet ve bilet desteği
 • 30-gün para iade garantisi
 • Etkileyici% 99,95 kesintisiz çalışma garantisi

Eksileri

 • Yalnızca aylık ve yıllık faturalandırma şartları
 • Telefon veya e-posta desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me