10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Настав час поставити найкращу ногу вперед! Що стосується враження потенційних клієнтів чи роботодавців, їх перше враження про вас – одна з найважливіших речей, яка визначатиме, чи рухаються ваші професійні стосунки вперед чи ні.


Тож, безумовно, хороша ідея інвестувати в професійний портфель веб-сайтів чи резюме. І гарна новина полягає в тому, що вам навіть не обов’язково платити за це – є безліч безкоштовних розробників веб-сайтів, щоб продемонструвати ваше портфоліо.

Один чудовий варіант – Wix, який має масивна бібліотека з понад 500 шаблонів, з яких щонайменше 45 – для портфоліо чи резюме.

Мій ретельно обраний список із десяти сподіваємось, що ви налаштуєте вас на правильний шлях до представлення себе у найкращому світлі.

Резюме дизайнера UX / UI

Цей перший шаблон є майже ідеальним поданням про те, як повинен виглядати сучасний веб-сайт із резюме на одній веб-сторінці. Це, безумовно, має бути гідним того, хто продає себе як дизайнер UX / UI.

Цей шаблон використовує великі футуристичні шрифти; великі секції з фоном зображення паралакса; і розумна суміш кольорів на затінених фонах, щоб дійсно зробити так, щоб вміст вискочив у вас. На домашній сторінці він має надзвичайну функцію часової шкали, яка ідеально підходить для показу вашого досвіду роботи.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Бізнес-резюме

Це справжній односторінковий шаблон веб-сайту з єдиною цільовою сторінкою, на якій можна представити своє резюме. Однак він вміло використовує простір з інформаційними каруселями, навичками в блоці з плиткою вмісту та фантастичною структурною організацією.

Цей шаблон створений як суто механізм розповсюдження резюме, а не багато іншого. Він відрізняється чудовим, але професійним дизайном і оснащений чудовим набором значків. Це дуже гнучка конструкція, яка може добре працювати будь-якому професіоналу в будь-якій корпоративній галузі.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Відеограф

Як відеооператор, ви хочете використовувати шаблон свого резюме та портфоліо, який забезпечує етап, на якому ви можете презентувати свою роботу, а не відволікатися від неї. Саме цей шаблон підходить під прямим, але професійним та сучасним дизайном.

Насправді це так просто, що він пропонує лише просту сторінку портфоліо як домашню сторінку, а також “Біо & Зверніться до веб-сторінки, щоб люди могли звернутися до вас. Це надзвичайно простий у використанні та навігаційний шаблон, і ви можете швидко і швидко налаштувати свій веб-сайт.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Сучасний художник

Цей цікавий шаблон призначений як портфоліо чи веб-магазин для сучасного художника. Вашою роботою може бути що завгодно – від цифрового мистецтва до скульптури до фотографії, і це добре поєднується з цим веб-сайтом. Дизайн може здатися надзвичайним, але саме цей занижений і витончений стиль робить його таким ефективним.

Цей шаблон має цікаву структуру та концепцію, з якою ви можете стати творчим. Кожен елемент у меню може бути будь-яким, як цитата, зображення чи портфоліо, і він вимикає в основній зоні перегляду та вимикається.. Весь веб-сайт майже відчуває себе цифровою, онлайн-галереєю мистецтв.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Портфоліо ілюстраторів

Надзвичайно простий дизайн цього шаблону чудово підкреслює твори художника. Домашня сторінка потрапляє прямо до суті, з акуратним і чистим портфоліо в сітці мулярів на виставці картин, що відкривається в простої галереї з додатковою інформацією.

Єдині інші веб-сторінки, що входять до цього шаблону, – це сторінка About та Contact Contact, щоб зв’язатися з ілюстратором. Це ще одна тема, яка може зайняти вас поруч із тим, що немає часу налаштовувати та розгортати в реальному часі.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Фотограф & Художній керівник

Цей унікальний і еклектичний шаблон також увійшов до мого списку найкращих шаблонів Wix для фотографій. Простота дизайну робить його ще одним фантастичним кандидатом для будь-якого виду мистецтва майже в будь-якому стилі. Однак він чудово працює з анімаційними зображеннями та вигадливою вібрацією контенту за замовчуванням.

Цей шаблон також є фантастичним інструментом для художників, які керують клієнтами або продають їх роботи, оскільки надаються і проект клієнта, і магазин. На веб-сторінці “Клієнти” минулих проектів використовується функція спливаючих проектів Wix, яка дозволить вам розмістити роботу, виконану для кожного клієнта.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

3D-портфоліо дизайнера

Якщо у вас є вражаючі приклади ваших 3D-дизайнерських робіт, ви можете використовувати їх для створення вашого веб-сайту за допомогою цього шаблону. Домашня сторінка створює приголомшливий досвід перегляду своїми великими розділами з ефектом паралакса.

Інші варіанти дизайну, як повне екранне меню бургерів і мінімальне використання шрифтів, також добре доповнюють решту дизайну. Поставляється з фантастичними веб-сторінками проектів, які виглядають як дуже професійні вітрини.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Графічний дизайнер

Завдяки рясному використанню кольорів та іконографії, а також простому та чистому дизайну, цей шаблон, безумовно, відчуває кожен біт графічного дизайнера CV / портфоліо. Це односторінковий дизайн веб-сайту із закруткою, куди «веб-сторінки» ковзають збоку під час навігації навколо.

Його сміливі, безсерифні шрифти та прості елементи у багатьох формах також допомагають створити дуже сучасний вигляд, що відповідає останнім тенденціям дизайну. Це веселий і цікавий шаблон, який постійно дивує вас.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Актор & Модельне резюме

Цей шаблон, безумовно, робить одне правильно: він надає достатньо можливостей для моделі чи актора, щоб показати свої фотографії. У бізнесі, де майже все визначається вашим зовнішнім виглядом, це ідеальна риса.

Однак домашня сторінка також містить безліч інших елементів дизайну та зручну для догляду структуру. Зручною особливістю цього шаблону є веб-сторінка Resume з макетом простого, переважно текстового резюме. Він також постачається з усіма іншими функціями, такими як вітрина та галерея.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Сімейний фотограф

Як би було доречно портфоліо сімейного фотографа, дизайн цього шаблону набагато більш елегантний та витончений, з делікатними шрифтами. Він також добре виконує свій обов’язок як портфоліо професійного фотографа, будуючи весь дизайн навколо демонстрації якомога більшої кількості зображень.

Веб-сторінки “Клієнтська зона” та “Забронюйте сесію” роблять цей шаблон чудовим варіантом для фотографа, який робить знімки для клієнтів.. Шаблон також використовує безліч елегантних та привабливих анімацій наведення курсора.

10 кращих шаблонів Wix для вашого веб-сайту із портфоліо та резюме

Зробіть гарне перше враження за допомогою шаблону портфоліо Wix

Ось короткий опис того, що ви можете очікувати від кожного з цих шаблонів:

ШаблонІдеально підходить дляДизайнПростота використанняОсобливостіОсобливості standout
Резюме дизайнера UX / UIСучасні цифрові дизайнери10/108/1010/10Дизайн на одній сторінці, хронологія, смуги та інша графіка
Бізнес-резюмеКорпоративні професіонали10/109/108/10Дизайн на одній сторінці, строго для показу резюме
ВідеографПозаштатний відеооператор8/1010/107/10Дуже просто і прямо, лише дві сторінки
Сучасний художникХудожник, який хоче продати твори мистецтва9/109/109/10Унікальний дизайн, схожий на галерею, включає магазин мистецтв
Портфоліо ілюстраторівЦифрові ілюстратори9/109/107/10Надзвичайно проста, приємна домашня сторінка
Фотограф & Художній керівникСучасний художник друку / фотографії8/109/109/10Включає магазин
3D-портфоліо дизайнера3D Design Small Company / Фрілансер10/108/108/10Презентація, насичена медіа, вражаючі макети проектів
Графічний дизайнерПозаштатний дизайнер або агентство9/107/108/10Навігація за допомогою слайдів
Актор & Модельне резюмеАктор та / або модель9/108/1010/10Сучасний і яскравий дизайн, відновлення макета сторінки
Сімейний фотографПрофесійний фотограф8/1010/109/10Забронюйте функцію сеансу, портфелі клієнтів

Що стосується інтернет-резюме чи резюме, всі звичні поради та кліше все ще справджуються. Представте себе потрібну роботу, а не ту, яку маєте; не перевантажуйте читача марною інформацією; і, звичайно, справити хороше перше враження, адже це має значення!

На цьому ж диханні ви хочете, щоб дизайн вашого веб-сайту демонстрував вашу роботу і не заважав їй. Ось чому, перш за все, ви хочете, щоб дизайн був професійним та відшліфованим, а також той, який служить гарним фоном та етапом для вашої роботи..

Однак те, що можна вважати професійним і підходящим для дизайнера та, скажімо, архітектора, може бути двома абсолютно різними речами. Ось чому це також Життєво важливо вибрати тему, яка відповідає вашій роботі та як ви хочете представити себе.

Фантастичний вибір шаблонів Wix дає вам широку можливість вивчити всі ці аспекти. Якщо ви шукаєте поради, перегляньте нашу статтю про те, як використовувати Wix для демонстрації свого портфоліо.

І якщо ви хочете дізнатися більше про Wix, прочитайте наш огляд експертів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me